Önümüzdeki yaza kadar sıkılaşmayı planlıyorum :)

(Fazla kilom yok.) Nereden başlamalıyım, neler yapmalıyım, ne sıklıkla yapmalıyım bu konularda pek bilgim yok ve daha önce spor yapmış sayılmam ama epey kararlıyım. Beni biraz bilgilendirir misiniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce beslenme alışkanlığını değiştirmelisin.Fazla yağlı ya da kalorisi yüksek besinler yememeye özen göstermelisin.Merdiven koşusu,genel plates ve kaslarını gerebilecek egzersizler yapmanı tavsiye ederim.Mesela barfikste asılı kal bacaklarını karnına çek ve bekle.Tüm vücudun gerilecektir.O gerilme sıkılaşmayı sağlayacaktır.Sıklığına gelince gün aşırı yapmalısın.Yani bir gün yap diğer gün dinlen sonra yine yap gibi...Örnek dergi ve web site olarak

Women's healt dergisi ve sitesini tavsiye ederim.

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sıkılaşmak sozu kızların cok kullandığı ama yanlış kullandıkları bır söz. insan sıkılaşmas kas yeliştirr yağ dokusunu azaltır. dokunduğunuzda yumuşak bir ten yerıne sert bır ten olsun ıstıyosanız bunun için kas geliştirmeye yonelık spolar yapacaksınız. hayır ben fıt olmak ıstıyorum amacım ıyı gorunmek dıyorsanız duzenlı olarak herhangı bır spor dalını yapmanız yeterlı. yuzme olur ayrobik olur fitnes olur. burda ana fıkır duzenlı ve ıstıkrarlı.

0|0
    0|0
  • ilk önce ekmeği kes.. hamur işi yok .. günlük 1 saat yürü .. bir zaman sonra koşmaya başla ısındıktan sonra bisiklet sür bu basenlerini sıkılaştırır karın bölgenide sıkılaştırır .. mekik çek karın bölgen için .. bol bol koş yürü dediğim gibi ve yediklerine dikkat et meyve sebze ağırlıklı ye ve sadece 4 ay sonra değişimi gör :) .. Sağlıklı Yaşamlar dilerim ..

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Rica ederim .. Bu konuda eğitmen olacaktım ama olamadım istemedim yani sonra deme sallıyor diye de ..

• kolay gelsin fitness yap yürüyüşlere çık akşam üstü saatlerinde ve üç beyazdan uzak dur :D

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsun.Yakınımdaysan yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • kac kilosun

0|0
    0|0
  • hopla zıpla ve yeme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabahları yürüyüşe çık, egzersiz hareketleri veya pilates yap

1|0
    0|0
  • 1 senen var nerdeyse..spor salonuna git bence..

0|0
    0|0
  • Nette kendine uygun birşeyler bulabilirsin diyet spor v.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...