Ankarada oturanlar bir baksın ya ulusta heykelin ordaki kadın xD

Arkadaşlar ulusta heykelin ordan aşşa doğru inerken otobüslerin oldugu yerde köşede bir kadın bekliyo hergün bazen ordaki kadınlar değişiyo ama giyimler hep aynı böyle eskorta felan benziyo bir ara bir erkekle taksiye bindiler 10 metre ilerde bu tekrar geri indi surat yaptı tekrar bekleme yerine gitti ya ilişkiye girmek istiyorum o kadınla ama konusmaya utanıyorum ya eskort değilse? ulusun ortasında imdaat taciz var diye bağırırsa rezil olurum :D bu kadın hakkında bilgisi olan var mı:D

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahahaha tanıyorum ben o kadını. Bir arkadaşımın tanıdığı. Eskort gerçekten de ama fiyatı biraz tuzludur. Herkes altından kalkamaz

0|0
    0|0
    • taksidende o yüzden indi heralde :D cidden arkadaşınmı doğru söyle bak :D

• Kardeşim sen salak mısın biraz? Eskort kızla ara yapmak diye bir şey var mı? Kadın sosyete eskortu diyorum sana. varsa saatine verecek 200 doların yapayım aranızı

• var canım sen dert etme ama ben ordaki esmer kadını istiyorum okmu?

• Yavaş yavaş kadının yanına git neyi bekliyorsunuz de sorular sor alttan alttan mesleğini falan sor. baktın sohbet ilerledi bişeyler içelim mi de o zaman anlarsın. Teklifinide edersin

0|0
    0|0
    • Ya sıkıntıda burda işte ben ona sohbet amaçlı bir kaç soru sorsam ters tepki verirmi yani memlekette mini etekle gezip meraba deyince höst sapık diyen kezbanlar var ters tepki alırım diye tırsıyorum açıkcası bide eskort olsa polis muhakkak oralara baskın yapar onları ordan kaldırırdı değildir diyorum ama ne zaman ulusa gitsem orda gece klübündeki kadınlar gibi kadın görüyorum napcamı bilemedim :D

• Vesikaları vardır belkide ondan baskın ölmüyorduk olsa bile salarlar zaten

• Vesika ne oluyo muayeneli olanlarmı?

• o tarafta akşam saatleri komple alışveriş var yoksa niye beklesinler orda değil mi

git konuş yolcu onlar

0|0
    0|0
    • Peki bunlar muayene felan olouyomudur acaba?

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç görmedim ya la:D

0|0
    0|0
    • tüh sana nası görmen olum karı çıplak bekliyo desem yeridir gaymısınız yaw :D

• panpa benim yerime konussana bir ağzını ara eskortmuymuş eğer eskortsa bir fiyat öğrensende istihbarat sağlasan bana :D

• tam hacı ben öğrenirim merak etme buraya yorum atarım ahaha;)

• lan 5 yıl ankarda kaldım hiç dikkat etmedim haa :))

0|0
    0|0
    • yazık büyük eksiklik :D panpa tam heykelin olduğu yerden aşşa bankalara doğru gidilen yer otobüsler kalkıyo karşılıklı aşşa doğru merdivenler iniyo alışveriş merkezlerine felan :D tam köşede bekliyo kadın :D

Yükleniyor...