Hollandada yasayan turk erkeği çok yalancı

merhaba arkadaslar hollandada yasayan turk erkegı cok yalancı sakın kanmayın ve ınanmayın en masumu bıle asırı yalancı hollandada bı sevgılı buldum turkıyede herseyımı bırakıp onun evıne yerlestım yerlesmem olaydım hayatım alt ust oldu yemedıgım söz yapmadıgı hıc bırsey kalmadı bana allahdan hamıle kalmadım sımdı cok pısmanım gıttıgıme bu hollanda erkegı turk erkegının suyu bıle dokemez sızde boyle bırsey yasadınız mı yasadıysanız paylasın ama sakın bı hollanda erkegının sözlerıne kanmayın

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• "bu hollanda erkegı turk erkegının suyu bıle dokemez"

hepsini anladım tamam hollandada yaşayan türk erkeğine kesinlikle güvenmiyoruz, öpmüyoruz, okşamıyoruz da tırnak içindeki kısımı anlamadım :/

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yalancı her yerde yalancıdır... Bu karakter meselesidir hollandayla alakası yok

0|1
    0|0
  • benc eo yalancı değil sen biraz saf gibisin

0|0
    0|0
  • hollanda da yaşayan türk kızları nasıl peki ?

0|0
    0|0
  • Sen kocaaa türkiyeyi bırak git oralara buralara ondan sonra bıdıbıdıbıdıdıd :)

Vay efendim türk erkekleri sapıktır :) Ahh gördün şimdi gavur erkeğide ;)

ithal ürün kullanmayn die kaç kere diceksek :)

Bizimle Dıyılsın : )

0|0
    0|0
    • bendede basıma geldı nerde var bir pislik nerde var yalancı hollandada bıde turk erkegı dıye gecınıyorlar orda cok acı verıcı bu en masum cocugu buldum hayatım duzeldı dıyorum ama yapmadıgı sey kalmadı yazdıgımız arkadas cok dogru soyluyor sakın en masumuna bıle kanmayın aklınızı basınıza alın yoksa hersey gec olabılır belkıde bı daha gerı bıle donemezsınız

• Cahillik başa bela Neyse geçmiş olsun bidaha böyle kişilere inanma ...

Karşıdakinin nekadar yalancı olduğu dğl senin nekadar uyanık ve akıllı olduğn önmli ...

Bi cahillik ypmışsın sana bir tecrübe olmş gözünün önüne bk daha temkinli ol ... daha ne diymm ..

• Şerefsiz her yerde şerefsizdir. Adam memleketinden değil ..nasının ...mından çıkıyor.

1|1
    0|0
  • Bi hollanda erkeğiyle çıkarsam dediklerini dinlerim.

0|0
    0|1
  • şuan kullanmadan gömeceğimzi yeni nesile misal olacak hareket...böyle takılacaksınız işte seviyorum ölüyorum unutamıyorum beni terk etti...neyse nefes alan birileri varmış aferin çocuğa çak yolla...bu kadar...

0|0
    0|0
  • bence sen haketmişsin. anladım ben

0|0
    0|1
  • Tamam kanmayız

0|0
    0|0
  • güvenilmeyecekler listesi madde 78623 hollandada yaşayan türk erkeği... Not edildi..

0|0
    0|0
  • Goed zo !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hollanda da yaşayanların geneli böyle :D

0|0
    0|0
  • Hollanda diye genelemek yanlis olur ama suda bir gerçekki avrupali turk erkekleri turkiyedeki kizlari "namuslu" gordukleri için evleniyorlar, hala Turkiye'nin eskisi gibi oldugunu saniyorlar, halbuki bilmiyorlarki kizlar universiteye sirf ozgur olmak için gidiyorlar.

Sanada geçmis olsun, avrupa diye kanmayin iste.

0|0
    0|0
  • Yav he he. Heee yav heeee

0|0
    0|0
  • Tamam canım

0|1
    0|0
  • yaşarken iyi bitince başlayın hakaretlere

kaliten buradan belli

0|0
    0|0
  • "Hollanda'da tanıdığım türk erkeği." de buna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...