Sevgiliniz karşınızda of puf ederse siz ne yaparsınız ?

Sevgiliniz karşınızda of puf ederse siz ne yaparsınız ? ...

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim yanımda off puff diyen bir insan?! Bir erkek?! İlk defa... Sen benden sıkıldın mı der basarım yaygarayı :D

0|0
    0|0
  • Derdi varsa derdini bana açmasını sağlarım. Bi derdi varsa çözmek için uşraşırım. Eğer sıkılmışsa yanımda onu güldüren,mutlu eden şeyler yaparım. Gülümserim,severim,ilgili davranırım.

0|0
    0|0
  • çarp ağzının üstüne salağa bak ya :D ben senin yerinde olsam 1 dk durmazdım yanında aslında sen orda lafı yapıştrcaktın ona sen sıkıldın galiba bende sıkıldım sayende neyse bir kz arkadaşımla buluşcaktım çok kafa kız hiç sıkılmyrm onun yanında diyip yüzüne bakmadan gidicektin

0|0
    0|0
  • Neden sıkıldığını sorar çözüm yolları ararım hata bendeyse kendimdeki kusurları düzeltmeye çalışır özür dilerim

0|0
    0|0
  • Oooo düsünmek bıle ıstemıyorum, kıyametı koparırım :D :D

0|0
    0|0
  • ne yapayım onu sıkıntılarıyla baş başa bırakırım..

0|0
    0|0
  • oflayıp puflama çarparım ağzının üstüne derim :D

1|0
    0|0
  • derdini sorarım devam ederse uğraşmam cıkar giderim cünkü ruhum daralır

0|0
    0|0
  • karşında ofluyorsa defolsun gitsin. derdi varsa derdini söyler insan. yok deyip de oflayan benden sıkılıyordur. onu oflarıyla yalnız bırakırım sıkıntın geçince ararsın derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ağzına eti puf deperim :D

0|0
    0|0
  • Ne oldu sana böyle neden sıkıldın yeri beğenmedinmi yoksa banamı uf bf luyosun ya ben sana bişey yapmadım ne oldu anlatsana

0|0
    0|0
  • suratına bir yumruk atarım benim yanımda uflamak puflamak yok derim :D

0|0
    0|0
  • Kakaolu puf mu çilekli eti puf mu istiyon ?

0|0
    0|0
  • susarımm beklerim

0|0
    0|0
  • bende of puf ederimm

0|0
    0|0
Yükleniyor...