Beşiktaş - Galatasaray derbisi ne olur?

Evet pazar günü derbi maçı var. Bir tarafta Slaven Biliç önderliğinde lige çok ama çok iyi giriş yapan Beşiktaş mı? yoksa Süper Lig'in son 2 yıl şampiyonu mu?

Ben Beşiktaş kazanacak diyorum.. Lige çok iyi bir giriş yaptı hızlı ve akıllı top oynuyorlar geçen seneye nazaran.. Galatasaray zaten lige çok kötü bir başlangıç yaptı ayriyetten kendi evinde Real Madrid'e karşıda ağır bir yenilgi aldılar rehavet içindeler şuan

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de Bjk alacak. Hatta iddia oynayacağım bu maça.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasarayda moraller bozuk ama belli olmaz da. Ben büyük ihtimal Beşiktaş kazanır diyorum...

0|4
    1|0
  • Beşiktaş aşkıyla inletilecek olan stattan galatasarayın galip geleceğini düşünmek, haziranda pembe kar yağmasını düşünmek gibi birşey olur. ama diyelim ki yenildi beşiktaş öyle bir taraftara sahiptir ki stadı terkedip gitmeyen... yani anlayan anlasın :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaşım alır

0|3
    1|0
  • beşiktaş alırmış bn pek anlamamda sevgilim öyle yaz dedi :)

0|1
    0|0
  • Galatasaray ezer

1|2
    0|5
  • Biz sabırlı takımız daha 5.haftaya giriyoruz...işin kendi sahamızda olanı da var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• beşiktaşım alıcak o maçı rhat ol

0|2
    0|0
  • Bu kaçıncı derbi başlığı artık yine de farklı bir yorum yapayım.

Beşiktaş Bursa maçında olduğu gibi tam saha pres uygulayacak. Real Madrid maçındaki Gs nin ilk 30 dk oyununa bakmayın Real zaten pres yapmadı oyunu sahasında kabul etti Villareal maçında da Realin ne kadar çok pozisyon verdiğini gördük, Beşiktaş yine işi sıkı tutup Fatih Terim'i Milli Takıma göndericek. :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaş kazanır

Çok üçkağıtçıyım ha ben bjk sorarsa bjk kazanır, gsli sorarsa gs kazanır, fb li sorarsa berabere biter diyorum :P

0|2
    0|0
  • İnşallah Beşiktaşımız kazanır.

Ama derbidir ne olacağı belli olmaz .

0|2
    0|0
  • Burda önemli bir maç söz konusu her iki takım için.Galatasaray'ın şu anki durumu çok iç açıcı gözükmesede daha ligin başlangıcı olduğundan takımların şu anki durumlarına göre yorum yapmak çok anlamsız geliyor bana.Galatasaraylı olarak ben Galatasaray galibiyeti veya beraberlik bekliyorum.Tamam biliyorum Beşiktaşı veya Galatasarayı sevebilirsiz,onu desteklersiniz.Fakat duygusal davranmayalım.Son 2 yılın şampiyonu ve Real Madrid'teki hatalarından dersini almış,hırslı bir takım olacak karşınızda.Galatasaray Çaykur Rizeye,Gaziantep'e veya Kayseriye benzemez.

0|0
    0|1
  • Arkaya bir orta almeida indirdi top sekti boşta kaldı fernandes ve gol fernandes attı gol oldu dk 75 4 oldu:/

0|2
    0|2
  • neden bir 6 da beşiktaşımız atmasın

0|3
    0|2
  • Arkadaşlar ben sıkı Karşıyaka taraftarıyım şeyimde olmaz büyük takımlar olaya gayet tarafsız bakabilirim , şimdi galatasaraya 6 atan takım unutmayın ki real Madrid ve son yıllara bakarsanız bjk nin İnönü de galibiyeti bile yok kaldıki maç öyle sıcak bir ortamda oynanmayacak ve en önemlisi cimbom soğuk bir duş almak istiyor artık ben bu maçı ilk yarı 2 maç sonu 2 oynarım fazla farklı olacağını düşünmüyorum tabiki ve kesinlikle karşılıklı gol olur.

0|0
    0|2
  • beşiktaş uğundurur.

0|2
    0|0
  • bence 66s her zamanki gibi 6 yer

0|3
    0|1
  • Beşiktaş 5 te 5 yapacak :) Galatasaray'ın pek bir şansı yok gibime geliyor.

0|2
    1|0
  • beşiktaş favorı ama fath term yaralı oyuzden teselam olmaz kolay umarm bjk fark atar

0|2
    0|0
  • beşiktaş alır terim istifasını hazırlamaya başlar:D

0|3
    0|2
  • beşiktaş alır

0|2
    0|0
  • besiktas odunu verir

0|2
    0|0
  • Gol olur...