Neden burada bazıları Galatasaraylı gibi soru soruyor?

Bide bazıları bu kadar safmı inanıyor madem bu kadar ozeniyorsan galatasaraylı olsunlar gerçi kim olduğu belli tüm galatasaraylılar biliyor ama ergeni

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben başından beri söylüyorum Ayakta geberen adan karaktersizi bu tür sorular soruyor adam ayda bir siteden atılıyor millette hala bu adamı kaaale alıyor

5|1
    0|4
    • Ayakta geberen adam aşağıdaki soruyu zannedersem kendine ait fake olmayan hesabıyla sormuş madem kendisi o soruyu sormadığını iddia ediyor aşağıdaki soruya cevap versinde görelim

• renktaş,muhatap olma şunlar,kendini adamdan sayar sonra :D

engelle gitsin

• Bilmiyorum ama ortalığı karıştırmaktan zevk alıyorlar

Erkekler Ne Diyor 2

• sizinde yapmadığınız ne malum gizlenen kızlar :D

0|2
    2|2
    • Yoksa senmisin yapan biz kendi takımımızı dusurucek kadar şerefsiz değiliz sen merak etme

• Sorularan sorulara itafen sordum ben görmüyor musun sorulari durduk yeremi sordum onlara neden söylemiyorsun

• tamam abla kızma bana :D

• henüz muhatpları gelmedi sorunun ben zaman kazandırmak için burdayım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunlar hep ayakta geberen adamın pislikleri,birtürlü vazgeçmedi bu tür pislikleri yapmaktan.

Böyle fırıldaklar çevire çevire birgün gerçekten ayakta geberip gidecek... :D

3|2
    0|1
    • Herks onu yaptığını düşünüyor sanırım

• adam hasta ya,gerçekten hasta, bu ilk değilki çok uzun zamandır yapıyor bunu. Kaç kez yakaladığımızı bizde unuttuk artık. Kendi o soruyu açtığı için cevapta veremiyor. Zaten öyle soruları açan kendi olmasa,balıklama dalar o tür sorulara Galatasaraya bel altı vurabilmek için

• Kendini düşürmekten başka şey değil

• Ben biliyorum birini Nettuno denen herif,bir sürü gizli soruyor puan vereceğim zaman sürekli bu üye seni engellemiş uyarısını alıyorum,ki beni engelleyen kişi de o..

2|0
    0|0
  • dün Beşiktaşlı gibi soranda vardı hatta fenerli soran da vardı.neden acaba sor da biz de öğrenelim:)

0|0
    0|0
    • Göremedim kaç gündür hep Galatasaraylı gibi soran var link yollarmısın? Egerki gerçekse

• Sana birsey demiyorum sen saldırgan değilsin

• biliyorum sağol sende öylesin

• Herkes biliyor kim olduğunu bende biliyorum isme lüzum yok listemdeydi sildim kendisini Beşiktaş ile Galatasaray Fenerbahçe yi birbirine düşürüyor itirafta etti benden yaşça küçük rencide etmeye gerek yok .

Psikolojik sorunları var sanırım

Allah yardımcısı olsun günah:(

1|1
    0|1
  • Ayakta ölen siteyi karıştıyor.

3|3
    1|1
    • Siteyi karıştırıyon sende herks biliyor neden başkasına demiyorlar barosu engelleyip soru neden sorsun galatasaraylı biri ergen

Ağzını topla keske barosun tırnağı olsan

• sende o baroşta beyin fukarasısınız,ulan be mercimek beyinliler ben böyle bişi düşünmez fake hesap alır açıktan soruları sorarım neden kendi nickimle böyle bişeye kalkışayım bugday tanesi beyine sahip mahlukatlar,o soruya cevap vericektim sırf sizin inatınıza cevap vermicem ayrıca o baroş çocuk daha ana bacı küfrettim yine vermedi telefon numarasını ve adresini.

• Boşver ad vermeyelim neden böyle yapılıyor anlamıyorum

• Fenerli ergen biliyor herkes tuhaf nickler alıyor. Kadın nicki alıyor tüm Fenerbahçeliri zan altında bırakıyor defolsun buradan.

3|1
    0|0
    • Kendini küçük düşüren biri

Yükleniyor...