Siz olsanız tepkiniz ne olurdu?ne yapardınız?

hayırlı cumalar.2.5 yıllık bir ilişkiniz var sevgilinizle kavga barış kavga barış çok yıprandı ilişkimiz.sanki biraz laçkalaştı birde.eskisi gibi hiç ilgilenmioo sizinle falan filan derken biraz rahat bıraktınız sizde.oluruna bıraktınız.neyse sorum şu pazar günü beşiktaş gs maçı var ve siz çok koyu gs taraftarısınız ve bu adam hayatında ilk defa stadyuma sizinle gitmiş.ama bugün o maça gidicem ben diyor.kiminle dedim daha cevap vermedi.siz olsanız naparsınız?

Güncellemeler:
yok daha etmedik bir haftadır rahat bırakıyorum.nötr davranıyorum.oda ara sıra soruyor beni.o kadar.beyfendi hayatında benle hariç maç izlememiş maça gidiyormuş.ya başka maça gitse inan bu kadar gücüme gitmezdi.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bunu da mı hadise haline getirdin aşkolsun

0|0
    0|0
    • ben hiç bişe demedimki hadise yapmadım yani burda sordum sadece.

Erkekler Ne Diyor 3

• gel , sende benimle beraber izle maçı

0|0
    0|0
    • bende arkadaşımla izlicem dışarda bir yerde Allah verede yenersek bakalım ne dicek çok merak ediyorum

• eeee bak sen anlamışsın olayı :)

• biz senle daha önceden konuştuk.sen bu adamı hatırlarsın seni arkadaş listeme ekliyim anla kim olduğumu

• seni takmayanı sen niye düşünüyorsun... belli ki başka ufuklara açılmış.. .sende açıl kafan rahat olsun...

0|0
    0|0
  • Sürekli kavga yapa yapa ilişkinizin heyecanı gitmiş. Yolun sonu ayrılık gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
    • yok daha etmedik bir haftadır rahat bırakıyorum.nötr davranıyorum.oda ara sıra soruyor beni.o kadar.beyfendi hayatında benle hariç maç izlememiş maça gidiyormuş.ya başka maça gitse inan bu kadar gücüme gitmezdi.

Kızlar Ne Diyor 2

• bence oda aynı şeyleri düşünüyorsa bilet aramaya başlamıştır ve sana mukemmel bir teklif yapabilir diye düşündüm birden.

0|0
    0|0
    • yok canım öyle bişe yok.ben beşiktaş gs maçına gidiyorum dedi çünkü

• ekledim sizi

• bence bu kadar pasif davranma sesini cıkar biraz maç izlemeyi sevmeyen biri değilsin anladığım kadarıyla ve bu maça gitmeyi sende çok istersin niye bunu söylemiyosun ki

• Yeni insanlar yeni muhabetler iyi gelir insana :) Sende mesela konsere git :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...