Galatasaray-Bayern münih kadro kıyaslaması yapıyorum renktaşlar yorumlarınızı ve ankete bekliyorum??

neuer-muslera(eşitle)

lahm-eboue(bence eboue fizik olarak bidefa lahm'ı döver)

boateng-dany(dany boateng'ten çok daha hızlı ve seri dany bence)

dante-chedjou(chedjou thiago silvanın oldugu ligte en iyi defans seçildi bence chedjou)

alaba-riera(rieranın tecrübesi yeter)

javi martinez-melo(melo juventusta oynamış brezilya milli takımı forması giymiş oyuncu ama eşit sayılırlar yinede)

selçuk-bastian şıwaştayger(selçuk'u dünyada hiçbir ortasaha oyuncusuyla kıyaslamam okadar iyi oyuncu selçuk yani)

götze-sneijder(tecrbesi tek başına inter cl şampiyonası kıyaslama için yeterli cevap sanırım)

robben-amrabat(robben objektif olmak lazım)

ribery-burak(buradada ribery daha önde iyi futbolcu)

drogba-müller(drogba Şu an bile avrupanın en iyi 5 forvetinden birisi drogba yani)

düşüncelerime katılıyormusunuz renktaşlarım yorumlarınızı bekliyorum..

• Kesinlikle katılıyorum dogru kıyaslama
    A seç
  • Kesinlikle katılmıyorum yanlış kıyaslama
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış yok kardeş ben bjk lıyım ama gs nın kadrosundakı oyuncularla madridin kadrosundakı oyuncular aşağı yukarı denk. transfer ucretlerıne bakmamak lazım madridde forma gıyen oyuncu her yıl en az cl de yarı final oynuyor haliyle fiyatının yukselmesı normal ama yetenek olarak örneğin bir pepe yi beşiktaşta görmek istemem farklı olarak ronaldo var burak yılmazla karşılaştıramayız. Diyelimki gsli oyuncular madrid forması giysin madrdililer gs forması aynı sonuç olurdu burda adaptasyon eksıklığı oyuna kendını vermeme dısıplınsızlık gıbı takım olamama sorunları vardı gs nın. zaten bunun kanıtı beşiktaş maçında görülecek. bizim oyuncularımız sizinki kadar iyi değil ancak maçı beşiktaş farklı alırsa surpriz olmaz benım ıcın.

0|0
    1|2
    • en iyi cevap seçicem senide madridi kıyaslamadım ben ki haklısın tamamen dediklerinde ++++

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kıyaslama olmamış

0|2
    0|0
  • Büyük kıyaslama ...

0|0
    0|0
  • Ya fenerli fake canın yanıyor sanırım böyle salak sorular açtığına göre bazısıda iyiyor enayi olmayın kullandırmayın kendinizi

0|3
    1|3
    • ben ölümüne GALATASARAYLIYIM sen benim Galatasaray'lılıgımı sorgulayacak kadar GALATASARAYLI Olamazsın! haddini bil!

• Tedavi oldunmu sen ne sorunun tam senin okuyorum yardımcı olayım

• bence sen en iyisi bir psikiyatrise git sonun iyi görünmüyor ne dediğini bilmiyosun daha

Erkekler Ne Diyor 10

• Renktaş derken bizi değil Fenerlileri kastediyorsun sanırım seni daha ne kadar rezil etmemiz lazım Ayakta geberen adam?

1|3
    0|3
  • Kıyaslamaya okey ama olay sadece kadro kalitesinde bitmiyor, takımların oyun anlayışları, kurgusu çok önemli. Bu anlamda Bayern bizden daha iyi.

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama sağlam uçmuşsun dostum.

ribery burak kıyaslamasında "ribery daha önde"

robben amrabat kıyaslamasında "robben objektif olmak lazım" demen yardı beni :( ahvgdbsanjd

bayern geçen sene avrupanın anasını ağlatmış bir takım. üstelik oyuncu bazında karşılaştırma yapmak yanlış, takım olarak bakmak lazım. geçen sene biz de şl'de çeyrek final gördük ama eğer bayern münih ile oynamış olsak muhtemeln top göremeden maçı bitirirdik. adamlar barcelona'yı 2 maçta haşat ettiler.

0|1
    0|0
    • kadro olarak çok geride değiliz bence ama yakınız yani

• bu yazdıklarına kendin inanıyormusun ? hani o değilde robben objektif olmak lazım yazmış birde :))

gerçi bu tip tepkiler salı dan sonra normaldir.

0|1
    0|0
    • ne yani bizim kadromuz bu takımla kıyaslanacak kadro değilmi ?

• artık drogba mı kaldı :))) oynanan futbol ve başarı ortada. sen dünyanın en iyi takımıyla galatasarayı kıyaslıyorsun. ribery dediğin adam yılın futbolcusu şuan.. o ödülü drogba futbol hayatı boyunca hiç alamadı. ne drogbası ne bütün münihi.. yok dostum olmamış :) ben sana gerçeği söyleyeyim. galatsaray münihle kıyaslanmaz.. illa ki kıyaslayacaksan alman liginden bir takımla ancak leverkusen olur !

• leverkusenden schalkede dortmundan filan iyiyiz zaten

• bizim şirket eleman arıyor yaz numaranı arattırıyım

0|0
    0|0
  • yarım düzine gol yemiş kamiller birde utanmadan geçen yılın şampiyonlar ligi şampiyonuyla kadro kıyaslıyorlar.

0|1
    0|2
    • ismini soran olmadı kamil arkadaşım,bu ligten bizim kadromuz sadece kıyaslanır zaten 8jkliler kıyaslasa intihar eder insanlar

• pazar akşamı isimler mi kazanacak takım olan mı görürsün :)

• Kesinlikle katılıyorum dogru kıyaslama

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılmıyorum yanlış kıyaslama

0|0
    0|0
  • arkadaşım sen iyimisin :D

0|0
    0|0
  • aha aldık kupayı desene bize kafa tutacak yok dünyada.

0|0
    0|0
    • daha önce aldık şimdi neden olmasın ?

• yooo gayet objektif yorum yaptım ben ribery robben örnek mesela

• tamam sensin tamam

Yükleniyor...