Hiç birine ya da birilerine yalakalık yaptınız mı? çıkarınız için veya başka vs bir neden için?

hiç birine ya da birilerine yalakalık yaptınız mı? çıkarınız için veya başka vs bir neden için?

• Ben zaten milleti yalamamla ünlüyüm:D
    22% (2)25% (1)23% (3)Oy Ver
  • Ben yalakalık yapcak kadar düşmedim hayatta yapmam zaten bana ters kesin konuşmasamıydım nan acaba:D
    56% (5)50% (2)54% (7)Oy Ver
  • Geçim derdinden yapıyoruz be soran malum bir yerlere gelmek için bu devirde yalamak lazım :D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O değilde o kız / erkek benle çıksın her yerini yalarım nımıssızım:D
    0% (0)25% (1)8% (1)Oy Ver
  • Özgür yalakalık yapıcam yaptım yapıyorum ya da yapmam yapamam yapamıyorum nedeni şu bu o biz siz onla şıkkı:D
    22% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Şimdi sorsan kimse yapmamıştır,peki kim bu yalakalar?

Ne kadar yapmadım denilse de yeri gelir insan ister istemez yapar...Dobra dobra konuşmayı ben de severim ama sırf açık sözlü olacağım diye hayatındaki değerlerden vazgeçiyorsa bir insan onun aklından şüphe ederim...

0|1
    0|0
  • Hiç ihtiyacım olmadı.

0|1
    0|0
  • Prensip olarak yalamam.

0|1
    0|0
  • çok şükür okadar düşmedim kimseye de yalakalık yapmadım eski patronuma bile neler neler diyodum varyaa :D

0|1
    0|0
  • beceremem.

0|1
    0|0
  • İşte bu... Ben yalakalık yapcak kadar düşmedim hayatta yapmam zaten bana ters kesin konuşmasamıydım nan acaba:D

0|1
    0|0
  • Ben akrabadan sevmediğim birinin karşısına geçip," Senden hiç hoşlanmıyorum,soğuk ve iticisin.." demiş biriyim.Hayatta yapamam,aslan burcuyum üstelik.Dobralığımla ünlüyümdür.

0|1
    0|0
  • Bak bu olabilir :) B: Ben yalakalık yapcak kadar düşmedim hayatta yapmam zaten bana ters kesin konuşmasamıydım nan acaba:D

0|1
    0|0
  • Yalakalık değilde suyuna giderim alttan alırım

Köprüyü geçene kadar ayıya dayı hesabı :D

0|1
    0|0
  • Yalakalık yapmadım, yapmam

0|1
    0|0
  • Gururuma yediremem.

0|1
    0|0
  • yalakalık yapacak kadar, Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin..

0|1
    0|0
  • Bana yapan çok oldu.. :) Para, çevre, ün için :) İzin verirsem prensesim :) İzin vermezsem soytarı oluyorum ne ilginç dünya :)

0|1
    0|0
  • hiç başaramm yapmayı

0|1
    0|0
  • Yaptimda busi sorcm arkine kiz ayarlicn siz olsaniz hangisuni secersiniz simdiki resimdeku adi cemre bir sonra ki zeynep ilk resme bakınca bana mesaj atın lütfen çok önemli

0|1
    1|0
  • Pek tarzım değil :) bir babama pis yalakalık yaparım arada bir

0|1
    0|0
  • sadece babama yaptım :D

0|1
    0|0
  • yok.samimiyetle daha çabuk çözülüyor işler.

0|1
    0|0
  • Bir tek arada annemle,babama yapıyorum çok istersem,daha da kimseye yapmadım yapmam -,-

0|1
    0|0
  • Ben yalakalık yapcak kadar düşmedim hayatta yapmam zaten bana ters kesin konuşmasamıydım nan acaba:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesin konuşuyorum, yalakalık yapmam panpa içimden gelmiyorsa çıakr için hiçbir insana sevgi gösterisi yapamam, zaten coğrafi konumum müsait değil ne alakası varsa asfdadsfghjk :D

0|1
    1|0
  • Zaten kimse yapmıyordur :)

0|1
    0|0
  • Asla

0|1
    0|0
  • Ben yalakalık yapcak kadar düşmedim hayatta yapmam zaten bana ters ...

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • ihtiyacım olduğundan değil ama yalakayımdır

0|1
    0|0
Yükleniyor...