Akp gençlikten chp gençilğe geçmek istiyorum. akpli değilim girdiğime pişmanım. bir faydası da yok. ne yapsam?

akp gençlikten chp gençilğe geçmek istiyorum. akpli değilim girdiğime pişmanım. bir faydası da yok. ne yapsam? bir arkadaşımın desteğiyle üye oldum. il yönetim kadrosuna bile alındım. fakat gitmek hiç içimden gelmiyor. çünkü ben sol görüşlüyüm. chp ye üye olmak istedim. ama onların bir faydası yok dediler. akp de arkadaşım var onun ısrarıyla üye oldum. pişman oldum. hala işsizim! gençlerin adını kullanarak üye sayılarını arttırmaya çalışıyorlar. baştaki siyasiler menfaatlensin diye halk kendini parçalıyor. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? beni eleştirenler olacaktır. görüşünün tersine bir partiye neden gittin diye. belki de mecbur hissettim çünkü işsizim...

Güncellemeler:
oraya üye insanların %90 ı devlet memuru olma peşinde gençler. kimse gerçekten akp li değil.
şu anki hükümetin amacı insanları kendine muhtaç edip, sonra da muhtaçlara yardım etmek. keşke Atatürk gibi bir adam çıksa da kurtarsa bu güzelim ülkemizi pisliklerin elinden. başta akp olmak üzere siyasi partilerin al birini vur ötekine! baştakiler sefa sürecek diye halk cefa çekiyor işte. lanet olsun böyle işe

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiyi bilmem , ama chp artık halkı düşünen parti nerde canı yanan varsa onun yanında ona yardımcı olan milletvekillerimiz var gezi parkına te başına destek veren chp var , akpnin yapmış olduğu bazı iyi kanunların hepsinde chp nin önerisi var , açın gözünüzü artık ülke bölündü öcalan tayyip abd yönetiyor lütfen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• AKP yi karalama kampanyası mı bu :D Hayatımda hiç bir partiden devletten belediyeden ne ben ne ailem yardım vs. iş bulma gibi yardım beklentim olmadı sen 2 yüzlüsün o zaman ben hayatta üye olmam menfaat için sende olma oy zamanı geldiğinde kime istiyorsan oyunu ona ver tamam? AKP den ayrıldığında gerçekten gönüllü olarak CHP ye gireceksen gir ama çıkar için gireceksen AKP den çık başka bir yerden medet bekleme kendin çabala medet i ALLAH tan bekle çalış çabala dua et ALLAH herkesin rızkını verir anladın?

1|1
    1|1
    • hayal dünyasında mı yaşıyorsun? ben girdim partiye ordaki gençlerin hepsini tanıyorum konuşuyorum hepsi aynı dertte

• Şükür aynı ortak dili bulduk sonunda :D

• :D:D

• Onun yerine git ve güzelce iş ara.

1|0
    0|0
    • denedim çok uzun zamandır bulamıyorum

• Ben şimdi internete girip iş arasam bir saatte 10 tane bana uygun iş bulurum.Sen de bulabilirsin.

• yapıyorum olmuyor:(((((((

• sen bize gel bos ver onu bunu TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR yapacagın tek sey bir istifa dilekçesı işini gorur

1|0
    0|0
    • mhp mi :D

• üniversitelerde öğrencilerin neler yaptıgını gördüğümden beri antipatik geliyor bana mhp. saçla sakalla adam olunmaz edeple, efendilikle adam olunur.

• dogru dersın dikkat et sahte mhplı çok onlar olmasın

• Vay be, gurur duyulacak birisin.Chp gençliğe gir bunları anlattıkdan sonra daha çok benimseneceksin eminim.Başarılı olursan her tarafda imkan olur bence

1|2
    0|2
    • düşünüyorum aslında. çünkü akp de ömür geçmez! içim içimi yiyor yalakaların içinde

• sol goruslu biriym ama issiz kalsam muhtac kalsam belki bende bu yonteme basvururdum mecburiyetten yani seni elestirecek degiliz ama madem faydasini gormedin salla gitsin birak chpye gec yaa hibir partiye uye olma is ara

1|0
    0|0
    • içinden başka bişi düşünerek dışından gülümsemek o kadar zor ki. gerçekten içimden geçenleri söyleyemedim orda. pişman oldum ben Atatürkçüyüm onlarda Atatürk düşmanı

• işte böyle pislik oldukları için gitmek istemiyorum

• gitme ya bosver haram para gelecegine az olsun helal olsun kimse rizksiz kalmaz korkma.. ben yerinde olsam hergun kafa goz dalardim onlara

• zararın neresinden dönersen kar dır demiş atalarımız..bu kararına sevindim ;)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) umarım benim için iyi olanı budur

• Kendi tercihin, kimsenin yargılamasına bakma

Zaten görüyorum bende çevremde çogunlukla bana ne kadar kazandırır diye teşkilatlara üye oluyorlar, çevre torpil vs vs... İstisnalar hariç.

Yoksa başka türlü nasıl toplayacaklar, siyasetten ve bu partilerden tiskiniyorum.

0|0
    0|0
  • akpli olupta bunu söylemek imkansızdır =) sen yemeyi bilememişsin...

0|1
    0|0
    • inançlı insanlar! kul hakkı yiyorlar nasıl inançsa artık

• parti işini boş ver kendi işinin peşine koş..

• iş bulsam koşacam da bulamıyorum

• Tkp veya benzeri partilere katılabilirsin.

1|0
    0|1
  • Chp gençliğe geme sonra akp gençliğini ararsın... Chp den bir bok olmaz.

0|0
    1|0
    • menfaat açısından bir bok olmaz diyorsun işte... çünkü akp heryere kendi adamını koydu. demokrasi adalet adına hiçbişey bırakmadı. ülke bir diktatörün elinde kraliyet gibi yaşıyor adam

• chp devlet sektöünde ya da özelde çalışan türban takan öğretmenlere gerici yobaz diyor. Böyle bir partiye kim oy verir k.

• bütün dert bitti türban mı kaldı? gündemi neyle doldurduklarının farkında mısın? kimsenin baş örtüsünde değilim kafalarının içi gerici

• seni eleştirenlerden biri de ben olacağım. üç kuruşluk menfaatler peşinde koşarken kendine saygını ve değerlerini kaybedebilirsin. böyle hatalar yapma.

0|0
    0|0
    • hatayı yaptım bile ama şu an felaket şekilde gelecek kaygısı içindeyim.

• sabırla iş aramaya devam et, çevrene haber ver. bir yandan kendini geliştirmeye çalış. düşüncelerini ve değerlerini satışa çıkarmamalısın.

• ben de öyle düşünüyordum

• hala işsizim derken belliki seninde bütün ruhunu satanlar gibi bir beklentin var. Akp chp mhp her ne olurs aolsun torpl yapan yaptıran sebep olan herkesin Allah belasını versin

0|0
    0|0
    • kul hakkı yiyenler işte bunlar! çok uzun zamandır işsizim çaresizim

• hükümete laf atıyorsun ama senn düşünceleriin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum hatta sorunun samimiyetinden bile şüpheliyim kaçtane eski hükümet biliyorsun. Ayrıca benim herhangi partiyle alakam yok aç değilim işimi bilirim iyi yaparım çabalarım. Tamam daha iyi hayat koşulları herkes ister ama aklını çalıştırırsan güçlü bir hükümetin yapamadığı şeyleri diğerlerinin yapabileceğini düşünmek çok saçma kendine dikkat et kal sağlıcakla

• "güçlü bir hükümetin yapamadığı şeyleri diğerlerinin yapabileceğini düşünmek çok saçma" ne demek ya? güçlü hükümet dediğin akepe mi :D güldürme beni. sahtekarlıklarla elde edilmiş şeyler. sata sata satacak bişey bırakamdılar

• chp de ne vaR? gel seni büyük birlik partisine alalım mhp de olur 2sinden birini seç ama büyük birlik iyidir iyi

0|0
    0|0
    • püskevit mi :D

• olmadığımı mı sanıyorsun. iş kurun gönderdikleri işler köpek gibi davranıyorlar ssk bile yapmıyorlar

• püskevit :D muhsinin partisine gel sen muhsin başkanın

• her işssiz bir partiden umut beklemiyor.

0|0
    0|0
    • akp deki gençler bekliyorlar. onun için oraya gidiyorlar

• ben Atatürkçüyüm sağcı da değilim solcu da değilim dinci hiç değilim

• farketmek zor değil:) aklı başında olan zaten kimin ne mantıkta oldugunu biliyor yaptıgın şuan karalamak degil mi? banane aslında kimi karalıyorsan karala ama nerden nereye getiriyip karalıyorsun yanlış düşünce

• iş aramak yerine bir partinin (hangi parti olduğu önemli değil) gençlik koluna üye olduysan, sana zaten bu kafayla iş vermezler

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hepsi aynı b.kun soyu. boşver çık ondanda öbürünede girme. yat aşağı bak keyfine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...