Pazar Günü Galatasaray ne yapacak?

Karizma sıfır, rezalet ötesi bir futbol son resmi maçının ağustosta kazanmış, tarihin en kötü real madridten kendi evinde 6 gol yemiş, maç uzasa 10 tane yiyecek bir takım, ligin açık ara en iyisi olan ve en iyi pres yapan, yaşı en genç olan süper bir takımla 80 bin kişi önüne maça çıkan galatasaray ne yapar. Kişisel görüşüm tarihi bir fark bekliyorum, muslera yerinde olsam sahaya çıkmam. Skor tahminim Beşiktaş lehine 8-0 kesinlike abartı bir tahmin değil. İlk 4 haftada Galatasaray 4 gol, BJK ise 11 gol atmış. Oynadıkları futbolda çabası. Ben en son hangi derbide iki takım arasında bu kadar ağır bir fark olduğunu görmedim. İddia oynayanlar ne var ne yok BJK oynayın. 2.30 gibi bir oran var. 500 tl oynayıp, 1.150 tl kazanacağım. gel keyfim gel.

Allah Galatasaraylı arkadaşlara sabır versin, pazar günü tv yi ve cep telefonlarınızı açmayın :).

Güncellemeler:
Beşiktaşın 10-0 Adana demirspor zaferi, bu maçta geçilebilir mi?

0|1
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Gene bi' 6 yer :))))))))))))

1|1
    1|4

Kızlar Ne Diyor 5

• ben yense de yenilse de galatasaraylıyım

1|4
    0|1
  • 1 menlik cezanız bittiğinde Avrupaya çıktığınız gün,o zaman da şanssızlıklar sizin peşinizi bırakmasın inşallah..

Sürüm sürüm sürünürsünüz umarım o deplasman yollarında..

Siz yerlilere devam hade bay :D

0|0
    0|0
  • toparlanmak şart

0|0
    0|1
  • tabiki biz bjk alacağız bu maçı:))

0|0
    1|3
  • galatasaray yenilir bence

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 18

• 30 zafer haftamız kaldı

hedef NAMAĞLUP şampiyonluk

küçük -büyük demeden

beşiktaşımızı bu yolda yalnız bırakmamak

0|1
    1|4
  • pazar günü maç saatine az kala oranla oynarlar

0|1
    1|3
    • bencede oynarlar, 2.30 oran BJK a ayıptır.

• hayırlısı olsun ne diyelim

0|1
    0|1
  • 3 tane yiyip evine dönecek..

0|1
    1|3
  • Ne yapsın hocam ya işte önce şiş kebap yapacaklarmış topluca bir birlerine puan verceklermiş sonra sabri uzaya attığı topların sayısını açıklayacakmış vs. vs.

0|1
    1|3
  • kimse sizin rekorunuzu kıramaz.

0|0
    0|2
  • Sonuna kadar galatasaray.

iyi ve kötü gününde de

1|2
    0|1
  • Senin gibi ne var ne yok İddiaya oynayıpta sonra 5 parasız gezen insanlar çok var

0|0
    0|1
    • cimbom beni zengin yapacak :)))

• gs nin yenilgisine oynamak, bankaya parayı fazie koymak gibi. Bence ölü taklidi yapın, pazartesi bir tane bile gs formalı göremyiz herhalde :)

• Niye göremeyelimkii son 2 senede açık ara Şampiyon olmuş Süper kupayı Feneri yenerek 2 kere kazanmış bir takımdan bahsediyoruz

• 8-0 olmaz, karşıda Zalad yok ahahaha :)

Tromsö maçı için de fark bekliyorduk olmadı, 2-0 biter yine

0|1
    1|3
    • hahaha zalad yokta, defanslarında komedi dans üçlüsü var, bu maçta drogba yok, sabri ve gökhan varmış haha

• Valla Galatasaray'a nazar değdi. Ben şöyle düşünüyorum illa her maçı kazanmak zorunluğumuz diye bir şey yok Galatasaray İlk 10 haftası kötü oynuyor sonradan toparlanıyor geçen senede aynı benzeri oldu.

1|0
    0|1
  • Maçı bjk alacak gibi ...

1|0
    0|1
    • gibi mi, eh yani ne gibisi yahu, açık ve net kaç farklı olur biz onun derdindeyiz

• bence her zamanki gibi yine 6 yer.

1|0
    1|3
    • 8 olur mu?

• niye yaw takım helva gibi, gelen vuruyor giden vuruyor, bursa maçına baktım, ordaki Beşiktaş gs yı havada karada çok fena yapar. Ben tarihi rekor bekliyorum, ilk yarı 2-0 biter. İknci yarı 7-8 e gider

• inşallah öyle bu dünyada en nefret ettiğim takımdır 66s taraftarı yönetici futbolcuları hocası türkiye'nin hitleri olsam köklerini kuruturdum :D.

• Beşiktaşım 3 atcak :))

1|0
    1|3
  • beşiktaş terimin istifasını hazırlar maç sonunda bence:D

1|0
    1|2
  • elbette 10 isteriz ama kaderlei 6 yemek

0|0
    0|1
  • beşiktaş odunu verir evi arbayı beşiktaşa basın tarihi bir fark olmazda handikap olr

0|0
    1|3
  • beşiktaş sezonun ilk mağlubiyetini alacak maçtan sonra görüşelim

1|2
    0|1
    • ey ne tatlı şeysin sen öyle :)))))

• Derbiler belli olmaz öyle dediğiniz gibi 3-4 fark falan olmaz hatta belki de Beşiktaş kazanamayadabilir dediğim gibi derbi atmosferi farklı ben Beşiktaşlıyım Beşiktaştan umutluyum ama derbi havası her zaman farklıdır derbilerin favorisi olmaz.

0|0
    0|1
    • niye olmasan real madrid maçında ikinci yarı dilleri bir karış dışardaydı , en fazla 30 dakika koşabiliyorlar, türkiye liginin şu anda en kolay maçı bu maç

Yükleniyor...