Ölümü düşünür müsünüz?

Ölümü düşünür müsünüz ? Ne kadar sıklıkta düşünürsünüz ?

Güncellemeler:
Ya sonrasını hiç düşünür müsünüz ?

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Sık sık düşünürüm. Her an düşünmem, öyle yaşanmaz. Bir hadis vardır; "Hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalış." Çok doğru.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• aklıma geldiği zaman

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • evet sıklıkla aklıma gelir ve ürperirim sanırım Allah'a olan kulluk vazifemi yeterince yerine getirememekten dolayı korkuyorum.

0|1
    0|0
  • genellikle her an düşünürüm,ve çok korkarım,yaptıklarımı düşünürüm acaba doğru mu yaptm,kabri düşünürüm,o karanlık daracık yerde kendimi düşünürüm.korkarım,kovarım o düşünceleri,ama sonra yine düşünürüm..

0|1
    0|0
  • KİMİN AKLINDAN ÇIKIYORKİ

0|1
    0|0
  • evet ,her gun dusunurum.hatta korkuyorum diyebilirim.olumun kendisinden degil;olum seklinden korkuyorum,aci cekmekten ve hastalik yuzunden olmekten korkuyorum.

0|1
    0|0
  • Aklıma hiç gelmiyo

0|1
    0|0
  • Ölmeyecekmişim gibi geiyor.

0|1
    0|0
  • oturduk bekliyoruz

0|1
    0|0
  • sonrasını da düşünüyoruz ki korkuyoruz..

0|0
    0|0
    • O halde yaşamını ona göre düzenliyorsun...Ne güzel..

• içimde tuttuğumu nerden biliyosun.her önüme gelene anlatmamak daha doğru değil mi.paylaştığım biri var zaten.saol düşüncen için...

• Türk kızları...İnanılmazsınız. Gören de evlenme teklifi ettim sanacak.

• EVET SIK SIK DÜŞÜNÜRÜM

0|1
    0|0
  • bayıldım o şarkıya internetten ikide bir dinliyorum

0|1
    0|0
  • Eskiden ölmek icin can atardim:)) Simdi ölmemek icin canlarima sarildim birakmiyorum:)) (kucuk bir cocugum var, kim bakar ona ben olmazsam:()

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• evet

0|1
    0|0
  • Ölmek insanın aslında düşünmek istemediği korkular arasında olan ama her daim onun korkusuyla yaşar ve aklından çıkmayan bir kavram gibidir ve daim düşünür

0|1
    0|0
  • Sonu düşünmek için yaşanılmaz diyenlerdenim.Zaten her an herşey olabilir bir süreden sonra paranoyaya döner.

0|1
    0|0
  • Çok düşündükçe kafa yapıyor.

0|1
    0|0
  • elimden geldigince düsünmeye çalisirim.. ölümü düsünmek gerek, ölecegimizi bilmek gerek..

0|1
    0|0
    • Zaten amaç sonrasi, yani ölümü düsünmemin sebebi sonrasi.. dünyada az çok yasamisiz fark etmez bence.. ha 5 sene fazla ha 5 sene az.. sonrasi iste orasi asil konu..

• kesinlikle...

• Düşünürüm.

0|1
    0|0
  • aklımdan hıc cıkmıyorkı

0|1
    0|0
  • Düşünmemeye çalışıyorum :D (iş gereği)

0|1
    0|0
  • tabiki hiç aklımdan çıkmıyor bu aralar :D

0|1
    0|0
  • hergün işyerim çerkezköye istanbuldan gittiğim için otobanda her an aklımda ölüm...

0|1
    0|0
  • ne düşüncem kaderimde ne zamansa ölmek allah bilir düşünürsem yaşamın tadını alamam;)

0|1
    0|0
  • Düşünürüm de, önümüzdeki 10 sene falan ölmesem iyi olur aslında <3

1|0
    0|0
  • Özellikle ben öldükten sonra hayatın devam etmesi saçma geliyor. Insanlar gezecek sevişecek falan çok koyuyor be. Ben ölünce herkes ölsün en iyisi ben mezarda yatarken mezarlığa sevişmeye gelen birileri olursa falan qwe

1|1
    0|0
  • Ölümü özledim anne yaşamak isterken delice...

0|1
    0|0
Yükleniyor...