Konuşmayı kesmek istediğinizde direkt mi kesersiniz yoksa yavas yavas mı kesersiniz ?

Siz erkekler bakabilir mi acabaa :)

birinden hoşlandınız konuşmaya başladınız sonra konuşmak istememeye basladınız diyelim ve bu hoşlandıgınız kişi sınıf arkadasınız.konuşmayı kesmek istediğinizde direk mi kesersiniz yoksa yavas yavas mı konuşmayı kesersiniz ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• h

o

ş

ç

...bit

...

...

tiiiiiiiiiiii.

a

s

d

f

g...

Alinin cebindeki paranın 3te 2siyle bişeyler aldır, kırtasiye ye gönder neyin daha iyi bizim için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• direk keserim :=

0|0
    0|0
  • Ufaktan ufaktan

0|0
    0|0
  • Direk keserim, muhtemelen ilgimi çeken başka bişeyler var veya bu kıza karşı ilgimin kayboldugunu farketmeye başlarım veya sıkılmışımdır.

cut.

0|0
    0|0
  • ulan madem konusmak ıstemıcektın cocuga ne umut verdın sızın gıbılerı surundurmek lazım surundurmek

0|0
    0|0
    • yahu ben oyle bişy yapmıyorum

• Hoşlandığım insandan neden konuşmayı kesiyim canım sadomazoşistmyim ben :D

0|0
    0|0
  • Alıştıra alıştıra yap

Pipican merhaba nasılsın ? ee nasıl gidiyor bu arada ? sen çok iyi bir insansın defol hayatımdan konuşmak istemiyorum seninle allah belanı versin kendine iyi bak çok iyi birisin sen

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş keserdim

0|0
    0|0
    • neden yavas yavas

• birden kesince daha çok kalbi kırılır yavaş yavaş çekerim kendimi hissetmez bile

• Olduğu yere bırakırım..

(sçıyomuş gibi oldu ama neyse)

0|0
    0|0
  • direk. direk direk.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş acı çeksin ksjhklsj

0|0
    0|0
    • azizim bu saatte uyku sersemi artık gelişine vuruyorum ne yapayım jchgakjch

• direk konuşmayı keserim fazla söze ne hacet...

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş olursa kız daha çok bağlana bilir direk kes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...