Hoşlandığınız kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız?

Hoşlandığım çocukla sadece iki üç kere göz göze geldik, okulda yakınlasamıyoruz bazı nedenlerden dolayı. ya da yakınlasmak istemiyo bilmiyorum. Facemde ekli değil twitterdada öyle. Onun bir adım atmasını bekliyorum çünkü beni seven biriyle çok yakın arkadaş asdfgh aşkı memnuya döndü lan neyse :d Benden hoşlanığ hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• hoşlanıyorsa bir yolunu bulup seninle konuşur yeşil ışık yakabilirsin ama çok hevesli gibi görünme çünkü eğer senden hoşlanmıyorsa ya seni rezil edip senden hoşlanmadığını söyler ya da senden faydalanır sen tabi bunları normalde kendinde düşünebilirsin ama şu an pek bunları görecek durumda değilsin sanki :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben de bunu anlamıyorum. Sadece 2-3 kere gözgöze geldik diyorsun ama HOŞLANDIĞIM ÇOCUK diyorsun. Hoşlanmak beğenmekle aynı şey değil. Nasıl bu kadar basitleştirebiliyorsunuz bu duyguları ya?

1|0
    0|0
    • 5 aydır bekliyorum. Bu mu basit olan.

• Beklediğin süre neyi değiştirir o süre boyunca tanımadıktan, gerçekten tanımadıktan sonra? Hoşlanmak böyle basit bir şey değil görerek olacak kadar, bunu demek istiyorum. Hoşlanmak dış görünüşle olmaz, içini görerek, içindekileri hissederek olur. Seninki, sadece dışını beğenme ya da çekicilik olur. Duyguları ayaklar altına aldınız önüne gelene hoşlanmak diyerek.

• Zor bir durum..

En güzeli yarın kantinin oralarda yakalarsan iki şişe içecek al, karşısına dikil.. Ve link de.. ;)

Alacağın cevap ne olursa olsun etkilenecektir..

0|0
    0|0
  • eklesene face tenn arkadaşına söyle sana şu kızıyapalımmı feln diye senin gibi bir hatuna bakmamazlıkta etmez herhalde

0|0
    0|0
  • Çayına turnusol kağıdı batır, maviyse hoşlanıyordur, kırmızıysa şansına küs.

1|1
    0|0
  • Şu aşamada anlayamazsın

Belki de sadece dikkatini çekiyorsun :)

Zamana ihtiyaç var net bişey yok ortada

0|0
    0|0
  • bilmem ki farklı şeyler oluyor. garip davranmaya başlar seninle konuşurken. gerçi senin durum göz göze gelme şu anlık

0|0
    0|0
  • her gördüğünde seni bakışını alamıyosa seviyodur bu kadar basit

0|0
    0|1
  • ilgisinden

0|0
    0|0
  • Öküzün trene baktığı gibi bakıyor ve böyle şapşal şapşal gülüyorsa muhtemel hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • ben anlayamadım valla anlarsan bana da söyle.

3 yıldır platoniğim :D

0|0
    0|0
  • Sen bakınca gözlerinde ışık görebildiysen elektrikler gelmiştir.

0|0
    0|0
  • ilgili davranış ve tavırlar kalbin aynası...

0|0
    0|0
  • herşeyin hayırlısı

0|0
    0|0
  • ben hoslanıyorsam onun ne dusundugunun bır onemı yok

0|0
    0|0
  • sağıma soluma bakarım yoksa yanımda demekki olumsuz

0|0
    0|0
  • zaten kaliteli adamsa çok yakın arkadasnın hoşlandığı kıza yaklaşmaz..

0|0
    0|0
  • sen derslerine odaklan küçük. eğer senden hoşlanıyorsa ilk adımı o atsın. o taze dimağı bunlarınan meşgul etme e mi:)

0|0
    0|0
  • aslında sen anlamışsındır .şimdilik gelişme olmadığı için fikir ihtiyacına girmişsin ama bu olmayacak anlamına gelmez.karşıdaki kişi senin hoşlandığını anlamıştır çünkü o bir erkek.adım atmıyorsa istek yoktur ya da çok utangç biridr.bu durumu değiştirmek sana kalmış .

0|0
    0|0
  • olmu,olmamış ve hayatta hiçbir zaman olmayacak hayallere şerefinize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşını seven biriyse onun hoşlandığı kıza bakmaz olmaz o iş

0|0
    0|0
  • seni seven biriyle yakın arkadaşsa ona baktırıyo olabilir, bana bakıyo mu diye? bizde yapıyoruz bunu

1|0
    0|0
  • ONA SOR ONA SOR ONA SOR

0|0
    0|0
  • söylemedikçe anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • arada arkadaş var o iş olmaz ama oldur öff bekle bekle nereye kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...