Evli. kalbim sıkışıyor. erkekler neden böyle?

Yalan söyledi bekarım diye. Kandırdı aylarca peşimden koştu aşık ettî. Evli iki çocukluymuş. çok bağlanmıştım ayrılamadım bir dolu olay oldu. bugün aramızda kalsın isimli dizide gökçe bahadır aldatılan evli kadın rolündeydi. Kocasıda aynı yalancı aşık olduğum adam. 22 yaşındayım kalbîm sıkıştı o sahnelerde. Karılarınızın kızlarınızın kıymetini bilin ne olur arkadaşlar.büyükacı. Etmeyin yspmayın böyle vicdansıx olmayın. Ben ne yapayım bu adama akıl vrrin bana

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• böyle erkekleri ıslatıp ağaca bağlayacaksın, kızılcık sopasıyla haşlayacaksın her yerini.. artık yapacak tek şey var sanırım, onla yollarını ayırmak. her ne olursa olsun acını içine göm. zamanla unutabilirsen ne ala. aklıma kötü bir fikirde gelmiyor değil hani ama buna sebep olmak istemiyorum. eşinin bir sucu yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İletişimi kesmelisin, gerçekten çok kötü ve acı bir olay

Maalesef el kol bağlı elden birşey gelmiyor, böyle kişiliksiz insanların arasında yaşıyoruz...

Seninde hatan olmuş ama sürüklenip gitmişsin, yapacak bişey yok..

Geleceğine odaklanmalısın, ne olursa olsun bugün haketmediğin şeyler yaşasanda yarın hakettiğin yaşamı bulamayacağın anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki erkeklerin çoğu böyle yalanlarla kandırıp gönül eğlendirmek isterler.Kalbin tamamı Allaha aittir eğer siz Allahtan başkasına kalbinizin tamamını ayırırsanız böyle acı çekersiniz.Bundan bir ders çıkarın dikkat edin gerçek seven insanla gönül eğlendiren insanı bilmelisiniz artık.

0|0
    0|0
  • hiç birşey ne yapacaksın yalancı alçak bir genç kızın duyguları ile oynayan şerefsize.allaha havale et ve bir daha görüşme duygularına hakim ol..sil bence görüşme devam edersen kendini daha kötü hissedersin bana inan..hayatına bak

0|0
    0|0
  • Bas tekmeyi helal süt emmiş birini bul ve öncelikle onu bir araştır

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma derim, gidip karısına söylersen kadın ortada kalır çocuklarıyla bunu yapma, her ne kadar adam şerefsiz olsa da yuvalarını bozma, çocuklara acı

0|0
    0|0
  • püh terbiyesiz. şutla gitsin onu

0|0
    0|0
  • her sevda limanına demir atmamak gerekiyor...

0|0
    0|0
  • evliyim ama sevgilim var :) 1 tanesi kesmez beni ;) oltaya gel bebekk

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasindan da mi tahmin edemedin? Arada yaş farli varsa epeyce o tür adamlar evlilik arasi heycan arar genelde...

0|0
    0|0
    • 30 yaşnda nerden etcem. artık erkeklerde geç evleniyo

• karaktersizlik işte.Başka kadınlar onlara aşık olsun da heyecan yaşasınlar çabalarındalar.O başka kadının hayatını mahvetmek umurlarında bile değil.En azından gerçeği bilip uzaklaşmışsın.

0|0
    0|0
  • Herşeyi geçtim de nasıl anlayamadın ?

0|0
    0|0
    • nasıl anlayabilirdim. Evine gittiği yok. Telefonu çalmıyor aranmıyor. her gün yanımda. Her zaman ulaşıyorum. Facebook kullanmıyor. blacklist diye bişey indirmiş teline bazı numaraları engelliyormuş ama onlar sadece tel açılmıyor sanıyomuş falan. Bir dolu şey. kaç ay çıktım ben bu insanla. Tek bildiğim her zman jilet gibi ütülü mis gibi kokan şeyler giydiği. annem yapıyo demişti. nerden nasıl anlıycam bir dolu arkadaşıyla tanıştım iş yerine gittim. Yüzük aldı bu insan bana ya. kız kardeşiyle tnştm

• Çok iyi saklamış

Yükleniyor...