Bundan haberiniz var mı?

Geçen akşam, Gebze bölgesinde işinden çıkıp, otobüsle evine gitmekte olan genç b...ir bayanın telefonu çalmış. Genç bayan telefonunu açmış. Arka fonda telsiz sesleri duyuluyormuş. Telefona çıkan bir erkek , emniyetten aradığını sölemiş ''Bulunduğunuz yeri hemen bildirin. Size soracaklarımız var. Bulunduğunuz yere gelip, sizi alacağız '' demiş. Genç bayan, bulunduğu otobüsün içinde çok tedirgin olmuş, panik yapmış. Telefondaki şahsa, ''Otobüsteyim, evime gidiyorum '' demiş. Kendisini polis olarak tanıtan şahıs, ''Hemen otobüsten in, bulunduğun yeri bize bildir. Gelip alacağız '' diye ısrar etmiş. Minibüste bulunan ve konuşmaya tanık olan yaşlı bir adam ,'' Kızım, sen araçtan inme. En yakın polis karakoluna git , durumunu anlat. Gerekirse gelip seni karakoldan alsınlar '' diye akıl vermiş.

Telefondaki uyarı üzerine araçtan inmeye hazırlanan genç bayan , bu tavsiyeye uymuş. Önce nişanlısını bulup aramış, sonra nişanlısı ile birlikte karakola gidip, durumunu anlatmış. Karakolda görevli polisler, genç bayanı arayanların ''Organ mafyası'' Üyesi olduklarını bu kişilerin Bulgaristan'dan geldiklerini, rastgele telefon numaraları çevirip, insanları ağlarına düşürmeye çalıştıklarını anlatmış. Cep telefonundan tanımadığınız insanlar sizi arayıp, yönlerdirmeye kalkışırsa, çok dikkatli olun .

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgilendirme için teşekkürler...

Hazır konuya değinmişken Bu mafyanındaha çok ERKEKLERİ İlgilendiren bir yöntemini de ben arz edeyim...

Süper bir bayan dikkat çeker, erkek yanaşır ve çalışıp çalışmadığını sorar, kadın çalıştığını ve anlaşmaya göre birlikte olabileceklerini söyler. Anlaşırlar ve kadın adamı mekana yönlendirir. Gittikleri mekanda adama tuzak hazırdır. Uyutulur ve yok olur, zira organları satılmıştır. Organ mafyaları özellikle Hastane kayıtlarından yola çıkarak hareket ederler...malum aradıkları değerleri buldukları kişilere musallat olurlar.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok teşekkürler.Benim telefonada çağrı bırakanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • evet bilgi için sağol dikkat etmek gerek

1|0
    0|0
  • enteresan biri teknik, ya adamlar kilometrelerce uzak birini aramış olsalardı, iki böbrek için onca yol çekilmez ama değil mi? işin esprisi bir yana paylaşımın için teşekkürler...

1|0
    0|0
  • sitedeki arkadaşları bilinçlendirğin için teşekkürler...

1|1
    0|0
  • buraya yazman iyi olmuş. yemem böyle bişeyi de olsun yine de teşekkürler

1|0
    0|0
  • sosyal mesajda verırımıs aferın prenses

1|0
    0|0
  • face de çok okudum bunu.

0|0
    0|0
  • ben burdayım siz nerdesiniz derim kapatırım telefonu.. ne uğraşacam

0|0
    0|0
  • haberim var evet bundan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Duymuştum ama burda yazman da iyi olmuş.Dikkatli olmak gerek.

Genç bir kız,karşıya geçmekte zorlanan yaşlı bir kadına yardımcı olmak istemiş.Karşıya geçirirken kadın,genç kıza iğne vurup onu uyuşturmuş.Hemen taksi tutmuş.Taksiciye:Kızım biraz rahatsızlandı.Onu eve götürmek istiyorum demiş.Kız,telefonunu takside düşürmüş.Gerçek babası arayınca durum anlaşılmış ama tabi çok geçmiş malesef.(bu olay da gerçek)

Artık insan kime güveneceğini bilmiyor.Gözümüzü 4 açmamız gerek..

1|0
    0|0
  • çok başarılı bır olaya ımza attın canım tebrık edrım +5

1|0
    0|0
  • gelen telefonun kim tarafindan ve ne amacla oldugunu korakoldaki herhangi bir polis bilemez, burasi son derece mantik disi olmus.

yalniz buna benzer haberler okumustum organ mafyasi degil de dolandiricilik yapanlar polis olarak tanitip bahsettigin sekilde bulundugu yeri söylemesini ve en yakin bankamatige gidip verdigi hesaba para transef etmesini isteyen dolandiricilarla alakali.

sebebi güya terör örgütünü cökertme operasyonunda ''terör örgütü üyesiyle irtibatda oldugunu tespit ettik vs vs diye bir kac sey atip, daha sonra biz senin masum oldugunu biliyoruz, yalniz örgüt üyelerini yakalamamiz icin bizimle kücük bir calisma yapman gerekiyor vsvs. canim skildi yazarken ya konuyu merak edenler google amcadan bulsun (:

0|0
    0|0
    • Nasıl yani bulunması güç bir durum değil ki.

• Yurt dışında olan bir örgüt diye biliyorum ama sorun şu.Asıl sorun bu tarz insanlarında olduğu sonucu ya da gelişimi kimseyi enterese etmez.Enterese ettiği nokta bu adamlar zarar veriyor mu veriyor uyarı babında paylaştım.Katılımın için yinede teşekkür ediyorum.

• tabii. yurt disindan geliyor olmasi cezai ehliyeti olmayacagi anlamina gelmez.

• gerçekten çok teşekkürler paylasım için

1|0
    0|0
  • iyiyki yazmıssın valla kimsenın aklına gelmez ya

1|0
    0|0
  • paylaşım ıcın tesekkurler yararlı olmus

1|0
    0|0
  • Cok teşekkür ederim. Allah razi olsun iyi niyetinden.

1|0
    0|0
  • Aman Allah korusun, dikkat edelim. Teşekkürler.

1|0
    0|0
  • bulgaristan numarasımıydı bilemiyorum ama geçenlerde annemin arkadaşını da aradılar. Bilgilendirme için teşekkürler.

0|0
    0|0
  • tv programından arıyoruz biz buz dolabı kazandınız demişler yaşlı teyzede tamam demiş adresi vermiş kartonun içinden adam çıkmış bu gibi şeyler oluyor

0|0
    0|0
  • evet canım haklısın ..benide genelde beni aramışsınız şeklinde sölüyolar ama gereken cvbı veriyorum .

0|0
    0|0
  • bilgilendirme için teşekkürler aman allah korusun valla herkese söylemek gerek

0|0
    0|0
  • ürkütücü..:S

bilgilendirdiğin için sağol.

0|0
    0|0
  • teşekkür ederiz nur

0|0
    0|0
  • arkadaşımın başına bunun dolandırıcılık versiyonu geldi. olabiliyor evet.

1|0
    0|0
Yükleniyor...