Hiç birini öldürmeyi düşündünüz mü gerçekten, plan falan yaptınız mı?

amerika’da 9 yaşındaki komşusunu öldüren alyssa’nın tüyler ürperten günlüğü mahkemeye sunuldu. cinayetin işlendiği gün 18 yaşındaki kız, günlüğüne “birini öldürmekten inanılmaz zevk aldım. çok güzel bir deneyimdi. ama şimdi kiliseye gitmeliyim” diye yazdı.

hic birini öldürmeyi düşündünüzmü gercekten plan falan yaptınız mı

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• düşündüm.kendimi olur mu?

0|0
    0|0
    • olmazmı olur tabı kendınde bı kışisın ;)

• yok ya geceydi yağmur yağıyordu çıktım cama şöyle üst tarafımı bayağı çıkarttım dışarı aşağı baktım yüksek,ıslak,soğuk,karanlık.. vazgeçtim :D

• had ya keske atlasaydın ne guzel olurduuu :p

Kızlar Ne Diyor 12

• Mümkün değil böyle bir şeyi düşünmek... Durup dururken bunu bir insan düşünmez ama sana zarar vericek olan birisini ya da sei öldürmeye çalışacak olan birisi çıkarsa karşına o zaman savunma yapman gerekebilir ve o an karşındaki kişi ölebilr bunun gibi durumlarda yerini bulur öldürmek diğer türlü olamaz.

0|0
    0|0
  • en son düsünüyodum az önceye kadar,simdi emin oldum uygulamaya gecmek üzere gdiyorum mapustan yazarm

0|0
    0|0
  • düşündüm ama yapamam yani cesaret yok bende.

0|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Hayalimde çoookkkk:)))

0|0
    0|0
  • Icimde ölen biri var...

0|1
    0|0
  • Sinirden çıldırdığım anlar çok oldu ama yine de düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Hayır, birini döveceğimde bile acaba bayılır mı diye düşünür üzülür vazgeçerim.

2|0
    0|0
  • hayır tabıkıde dusunmedım ben allahıma havale ederım ne olursa olsun bı de o kadar canılık yapamam ben

0|0
    0|0
  • öldürmeyi düşündüm ama plan yapmadım sadece düşündüm boğazını sıkmak istedim 5 dk içinde fikrim değişti tabi.. ama her insanın içinde bir katil ruhu vardır çoğumuz bastırır inançlarımız sayesinde çoğumuz yazdığın gibi onu bunu öldürür

0|0
    0|0
    • inançlar sayesinde mi en cok insan sence hangi inançda öldürülüyor. diri diri yakılıyor ınsanlar allah allah dıe taşlanıyor sence bu öldürme işi inanç mı yoksa vicdan mı yada cesaret işimmi

• ben allahtan korkuğum için kimseyi öldürmüorum kişiye göre değişio

• korkmasan öldurursun yanı allah korkulcak bırımı :P cok sınırlıyım bugun sanırsam

• asla bi cana kıyamam

Allahın verdiği canı almak ne haddime

0|0
    0|0
  • düşündüm evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşırı sinirlenip de şunu öldürseydim diye içimden geçirdiğim oldu ama olağanüstü sinirden kaynaklanıyo eğer öyle bişey içimden geçmişse mutlaka karşıdaki bi şerefsizlik yapmıştır da geçmiştir ama öyle zevk için adam öldürme diye bişey hiçbir zaman aklımın ucundan geçmedi.Psikopat değilim Allah'a şükür zaten haksız yere adam öldürmenin cezası ebedi cehennemdir Kuran-ı Kerim'e göre Allah kimseye nasip etmesin

0|0
    0|0
    • haklıysak öldurebılırmıyız yanı kurana göre eger oyleyse hangı durumlar haktır soylesen ya bi

• Bir de kuran her durumda değil ama bazı durumlarda savaşa izin verir ve Kuran'a göre savaşa girmeyi gerektirecek şartlar oluşmuşsa ve devletin girmişse savaşta adam öldürebilirsin ama devletin haksız yere savaş yapıyorsa değil

• Bir de bi ayet vardı aklıma geldikçe yazıyorum kusura bama yeryüzünde fitne fesat çıkaran bi insanı da islam hukukuna göre öldürebilirsin.umarım tatmin edici olmuşdur yanıtlarım

• birini öldüren insanlar 2'ye ayrılırmış..İlki psikopat olanlar..Bunlar kendilerini karşı tarafın yerine koyamadıkları için yani empati yapma yeteneklerinin sıfır olmasından dolayı..İkinci grup ise kahramanlarmış.Bunlar genelde savaşda halkınıı ve ülksini korumak için yapan insanlarmış..Bir yerlerde okumuştum tam hatırladığım kadarıyla böyle idi

0|0
    0|0
  • yok artık lebron james.

aile kavramının eksikliği bunlara da sebep olabiliyormuş demek ki.yazık çok yazık

0|0
    0|0
  • Bazen düşündüğüm oluyor.Dünyada ölmeyi hak eden insanlar var.

0|0
    0|0
  • bu vahşet yahuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...