Merhaba arkadaşlar Ahmet Kaya dinleyen biri hakkında ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar iş yerinde falan dinliyorum antipati kapabilir miyim ? Ben A.Kayanın bölücü olmadığını düşünüyorum ama çoğu tersini söylüyor ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de bölücü değil. Bak: link

PKK paçavraları önünde, Apo bayrağı arkasında. Vallahi dostu özledik, vallahi Apo'yu özledik diyen bir adam neden bölücü olsun ki? Türkiye'de kalan arabası için "Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım" sözü kadar dostça ve kardeşçe bir sözü söyleyen adam nasıl BÖLÜCÜ ve VATAN HAİNİ olabilir. He şimdi sen ya da birileri diyor. Ben kişiliğini değil, müziğini seviyorum. Oldu başka? Senin ırkına, milletine, ülkene nefret kusacak, kin kusacak, kötülük yapacak, sonra sen o adamı dinleyeceksin... Annene babana küfreden, saldıran bir adama diyebilir misin kişiliği benim için önemli değil, ben onun bilmem neyini seviyorum ondan yakınım diye. Yok öyle bir dünya...

1|3
    1|3
    • "Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım diye bir lafı yok totonuzdan uydurmayın

• video tamam ama o söz yalan

• Hı hı... Bu videodan önce kazandığı paralarla PKK ya yardım ettiğine ya da PKK destekçisi olduğuna da YALAN diyorlardı... Ahh ahh...

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben de dinlerim.

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya dinlediğini düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Adamin siyasi görüsüne bakmadim yaptigi sanati her zaman taktir ettim hala cok severek dinlerim

0|1
    0|0
  • hiçbişey düşünmem siyasi görüşleri beni ilgilendirmez sesini ve sanatını seviyorum sevene de sevmeyene de saygım var...

0|2
    0|0
    • pkk nın başı olsa yine yaptığı sanatı seversiniz siz.

• Ben de dinlerim.Kimin ne dediği önemli değil.

0|1
    0|0
  • ahmet kayayı seviyormuş derim

0|1
    0|0
  • Adamın dibiymiş derim.

0|2
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • dinlerim görüşü beni ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Ben Ahmet Kaya yi cok severim

0|0
    0|0
  • Milliyetci kesimden tepki toplayabilirsin.

0|0
    0|0
  • kim ne yaşadı içine girmeden bilemeyiz dışardan kulktan dolma herkes konuşur ben de dinlerim şarkılarını da severim

0|0
    0|0
    • Nerden bileceksiniz şarkısını tanımlamışsın.

• en sevdiğim şarkısıdır ;)

Erkekler Ne Diyor 15

• ahmet kaya ile ilgili bir video var.apoyu özlemişmiş link

herşeyi anlatıyo dostum.

0|2
    0|1
    • eksileyenin ta amk.bir kürt hayranlığı çıkmış gidiyo arkadaş.yok kürtlere şöyle yapılıyor yok böyle yapılıyor.ne yaptığı belli işte apoyu özlemiş ne dediği belli.artık bunu da kötü yorum olarak algılarsınız beyninize edeyim.

• Dinlerim, dinleyenlere de saygım vardır.

1|0
    0|0
  • Antipati kapabilme ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
  • 200 küsür şarkısı var bilgisayarımda her zaman dinlerim en sevdiğim sanatçıdır. ahmet kaya sağlam sosyalisttir. görüşünde ne varmış? doğruları söyleyen bölücü oluyor bu memlekette zaten.

1|2
    3|1
  • hiç birşey düşünmem.

0|0
    0|0
  • "Hiçbir şarkı adam öldürmedi.." derim..

0|0
    0|0
  • Yorumu tartışılamaz

0|0
    0|0
  • Yav eksileyin hemen konserine bakinsaniza link

buna bakıpta seviyorum diyen türklüğünden utansın

0|0
    0|0
  • Ben de dinlerim, severim.

0|2
    0|1
  • dinlemem ne şarkılarını ne kliplrini izlemem arşivci olmama rağmen arşivime sokmam bu da benim kişisel görüşüm

0|0
    1|0
  • Sanat ne olursa olsun sanattır sen adamın sesi güzel diye dinliyceksin bölücü olduğu için değil

0|0
    0|0
  • ahmet kayayi severim sevenide severim

0|0
    0|0
  • Konser videolarina bak sonra birdaha de bunlari

0|0
    2|0
  • siyasi olarak bakarsan o.c nun tekı olabılır tam bılınmez ama oyle bır ses de az bulunur

0|0
    2|1
  • Sarkilarini seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...