Çocuklarına hediye alsam ne düşünür uygun olurmu sizce hediye almam

iş yerinde tanıdığım bir arkadaş var ikiz çocuklarının doğum gününü yapacakmış iş yerinden samimi arkadaşlarınıda doğum gününe davet etmiş benle samimi olmadığı için çağırmadı beni bende çağırmadığı halde çocuklarına hediye almayı düşünüyorum sizce nasıl olur alayımmı kendisi boşanmış bir erkek uygun olurmu sizce çağırmadığı halde hediye almam kendisi boşanmış biri olduğu için tereddütteyim biraz

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanıyorsun galina, eğer öyleyse al hem mesaj vermiş olursun yoksa yanlış anlaşılır alma adam seni davet bile etmemiş ama belki edecekti çekindi yanlış anlarsın diye belki de yeteri kadar samimi olmamanızın sebebi sensin ona yeterli mesaj vermedin ya da o yakın olmak istemedi seni çekici bulmuyor veya doğru zamanı bekliyor belki parti değil özel başbaşa bir yemek istiyor kafan mı karıştı benim de karıştı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alma bence... Bilerek gözüne sokmak için yapmışsın gibi görülür. Eğer laf arasında çocukları olduğu geçerse dersin "Aaa öyle mi hayırlı olsun" falan diye. Sonraki gün de hediye verirsin hayırlı olsun hediyesi olarak.

0|0
    0|0
  • davete ıcabet gerektırır,sız degılsınız belkıde ozellıkle cagırmadı!kendınızı garıp hallere sokmanın mantıgı yok,ıstese cagırırdı sızde kapar gotururdunuz hedıyenızı,bırakın essegı:)

0|0
    0|0
  • Hii bu arkadas erkek anlasilan. Ben olsam aklimdan gecen hediyeleri alir ancak dogum gununden sonraki gun verirdim ki emrivaki davetli olmayayim

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir hareket olur, yaptığın her anlama çekilir. Hem ne diye böyle düşünürsün ki bir amacın mı var?

0|0
    0|0
  • seni o mutlu günde aralarında görmek istememiş, davet etmemiş. Belki de senin ilgini fark etti ve senden uzak durmayı samimi olmamayı kendisi bilerek ve isteyerek seçti ne biliyorsun. eğer hediye alıp gidersen sana kapıda buyur bişeymi istemiştin derse ne cevap vermeyi düşünüyorsun? Bozulmazmısın?

0|0
    0|0
  • Gerek yok, bir ortamda konusu açılırsa tebrik edersin...

0|0
    0|0
  • Bence alırsan adam fena bozulur seni çağırmadığı için. Sadece tebrik et, başka bişi deme.

0|0
    0|0
  • içinden ne geçiyorsa öyle yap..boşanmış..bekar bir insan ilgini belli etmende bir mahsur yok... amma ilgin karşılıksız kalırsa kırılmayacaksin...yani demi ama..:)

0|0
    0|0
  • para yedireceksin öyle mi :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• almamalısın benide gör demek gibi bir şey olur bu

0|0
    0|0
  • davet edilmedign yere gitmeyimi düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Alman için bir neden var mı

0|0
    0|0
  • bence almamalısın.

0|0
    0|0
    • neden

• yani sonuçta seni çağırma zahmetinde bulunmamış bile samimi değilseniz sen neden hediye alma ihtiyacı duyuyosunki ?

Yükleniyor...