Doğumgünü için nasıl bir şey yapmalıyım?

Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var...

Arkadaşlar kız arkadaşımın ( daha 20 günlük ) doğum günün bu gece 12 de olduğunu öğrendim yanında zaten olamicam nasıl bişey yapmalıyım sizce acil cevap onu nasıl mutlu ederim ?

Güncellemeler:
Seni tanıdığım ilk günü asla unutmicam diye söz verdim kendime. O gün gayet aklı başında, hayat konusunda tecrübeli, kişilik olarak kişiliği oturmuş, hanım hanımcık, sohbeti güzel ve hepsi kadar önemli bişey daha beni çirkin olduğuna ikna etmeye çalışan bir güzellik abidesi ile tanıştım. Ve şimdi o güzeller güzeli, güzelliğim, sevdiğim, bitanem, balım, bebeğim, biricik aşkım ın doğum günü olduğunu öğrendim.. Birbirimizin yanında olamasak da bu doğum gününün ayrı bir önemi var benim için
... bu benim alın yazımın ( o sen oluyosun ;) ) biz birlikteyken ki ilk doğum günü.. Ben onun doğduğu güne kurban olurum iyi ki doğmuşsun aşkım benim iyi ki varsın her gününün bir önceki gününden güzel geçeceği, bizli geçeceği nice 365 günlere sevdiğim doğum günün kutlu olsun !

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Aranizda gecen 20 gunden degisik örnekler vererek onun senin hayatina kattigi mutlulugu belirt ve bir ömur boyu onun hayatina mutluluk katmak istedigini, sadece dogum gununde degil her gunde iyiki dogdun, iyi ki hayatimdasin gibi bir mesaj yazabilirsin. :))) Cumlem uzun ve karisik oldu, sen toparlarsin artik:))

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Bundan iyisini yapman pekte mümkün değilmiş gibi görünüyor zaten. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorudan sadece 20 günlük ve doğum kelimelerini okuyunca akla başka şeyler geliyor.

1|0
    0|1
  • Evet, böyle birsey demek istemistim. Harika olmus:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• On numara :)

0|1
    0|0
    • eyvallah dostum çok sağol :)

• etkilendi bence :) çünkü ilkten umursamamış gibi davrandım trabzonsporun maçından dolayı goooool filan diye mesaj atıp durdum sevindiğimi mesaj atıp durdum o da sinir oldu iyi geceler ben yattım. diye mesaj attı ( trip attı yani burda :D ) sonra bu mesajı görünce şaşırdı :P : ))) ve çok etkilendi şuan on numara sohbetimiz mutluyum lan ben :D

• Mutluluk güzel birşey kardeş, her ne kadar buna sahip olmasamda, şimdiye kadar tatmasam da güzeldir yani :)

• Kardeş bilemiyorum ki yanında olamaman sıkıntı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...