Bir gün sizi arasa tepkiniz ne olur?

kendinizi düşünün

bir kızdan hoşlanıyorsunuz bunu ona söylediniz size asla kötü davranmıyor ama terslemiyor ve kimseye de öyle bu benden hoşlanıyor demiyor duyurmuyor yani ama bu kız başkasıyla konuşuyor size karşı bir şey hissetmediğini söylüyor ama o konuştuğu kişiyle de bir süre sonra konuşmayı bırakıyor ve siz gerçekten o kızı seviyorsunuz kıskanıyorsunuz ve bunu belli de ediyorsunuz. sonra aradan biraz zaman geçiyor birbirinizi görmüyorsunuz hiç konuşmuyorsunuz çünkü haberleşmiyorsunuz bir gün sizi arasa (aradan 4,5 ay geçti diye düşünün) aradı ya da mesaj attığını düşünün tepkiniz ne olur? gerçekten sevdiniz ama

birde anketi oylayın ama anketteki şıklar dışında da lütfen düşünceniz ne olurdu belirtin

ciddi ciddi cevap veren herkese +1

• Sevinirim çünkü hala unutamadım
    0% (0)50% (1)20% (1)Oy Ver
  • Çoktan unutmuşumdur bir şey ifade etmez
    0% (0)50% (1)20% (1)Oy Ver
  • Ne yüzle arıyor bu saatten sonra
    100% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • Mesajına cevap bile vermem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok şaşırırım, herhalde bir süre cevap veremem ve daha sonra konuşmamız gerektiğini söylerim bu sürede de düşünürdüm :)) Ama sevdiğim bir kız ise ki öyle bir durumlar var çoooook ama ççook sevinirim çocuk gibi hemde :D

0|0
    0|0
    • böyle güzel cevaplar okuyunca çok seviniyorum :) ama ankette durumlar eşit ki kimse soruya cevap vermedi sayılır en azından anket kısmına :/ şimdi her yaşta görüş farklıdır ya sen kaç yaşındasın?

• gül derken? anlamadım ne demek bu :)

niye gizliye geçtin sen?

• Ya en iyi cevapta gül simgesi varya ondan dedim :) puan işte..

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevgiye ve ilgiye ihtiyacı vardır. Boşlukta kalmıştır. Cepte olduğunu düşündüğü kişiye bu ihtiyaçlarını karşılamak için geri dönmüştür.

0|0
    0|0
  • 2. Şıkkı söyledim ama herkes benim gibî değil bence at hatta flört et nede olsa kaybedicek bişeyin yok :)

0|0
    0|0
    • kaybedecek şey yok mu ben şimdiye kadar kimseye karşı bir adım atmadım bunu düşünmeden gururumu bir kenara bırakmak benim için çook büyük bir olay kimse bunu bilmeyip basit görecek belki ama ben kendime güvenimi kaybederim vazgeçmiş olursa ya da cevap bile vermezse. aslında vazgeçmiş olması üzmez vazgeçmiş olsa bile onun için değerim olsun yeter yani ben seni unttum artık umumda değilsin demesi kadar kötü bir şey olamaz

• mesajına bile cevap vermem yaşadıgım bir olay çünki

0|0
    0|0
    • olayı biraz anlatır mısın lütfen yakın bir olaysa en azından bağlantı kurar tahmin yürütürüm lütfen.

neden atmadın sen?

aradan ne kadar zaman geçti?

cidden sevmiş miydin?

onuda başkasıyla konuşurken falan mı gördün?

• Bu zamana kadar aklı nerdeymiş? başka kız bulamayınca tekrar döndü kesin.

• yooo dönmedim ki nie yanlış algılıyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• F) Belli ki hislerinden emin değil.

0|0
    0|0
    • ciddi bir şey diyeyim mi çok acayip bir şık olmuş demek istediğini anladım tabi ama ilk okuduğumda çok farklı bir anlamda düşündüm bir duraksadım çok tuhaf geldi. ama benim şıklardan seçsen bir tane ciddi ol lütfen sence?...

• Bööö :)))

Kız bir kötülük etmemiş ki, unutamadı isem sevinirim...

• :) teşekkürler :))

Yükleniyor...