Ne olacak Beşiktaşlının hali?

Beşiktaşlı değilim ancak takımlarına böylesine değer vermiş beşiktaşlı arkadaşlarıın dediğine göre başkanlarından kurtulma derdindeler. TFF başkanı olsunda kurtulalım gibi.. Sizcede öyle mi TFF de sorun olduğunu düşünüyorum.. Şike olayını medyadan gizleyipte sorgulama yapılacaktı.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bence yabancı futbolcu aşklarından vazgeçip alt yapıdaki keşfedilmeyi bekleyen özel yeteneklere şans verseler bukadar borcun içinde boğuşmazlar..bir quaresma,simao,holosko,ernst vs.kadar yetenekli hatta daha fazlası olan futbolcularımız var keşfedilmeyi bekleyen..

0|1
    0|0
    • bu soru için cevap olmasa da çok önemli bir noktaya değindin genel anlamda en büyük sorun bu... Son örnek Yerli brezilya takımı fenerbahçe şampiyonluğunu Yerli futbolcuları olan takım bursaspora kaptırdı, ve trabzonsporda yerli golcümüz... Demekki bizde de yetenekli futbolcular var, ancak bunlara yabancı futbolculara verilen destek kadar desteğin verilmediği kanısındayım.

• A Milli takımımızda zaten neredeyse hep Türk vatandaşı olmuş yabancı futbolcular var,ve evet dediğin gibi biz giderken görüyoruz sadece,nasıl bir garfik çizdiği ise muamma kalıyor!çok ciddi düzeyde TFF ve kulüplerin bu duruma çözüm bulması ve Türk futboluna ve futbolcularına gereken önemi ve değeri vermelerini diliyorum..

• kesinlikle çok geç olmadan asıl değerlerimize sahip çıkmalıyız..

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• ÇOK SEVDİK BE ABİ

beşiktaşk:D

1|1
    0|0
  • beşiktaş konusunda son duyduğum haberde şu portekizli futbolcularıyla ilgili.. kasalarından baya bir miktar para çıkacak.. eufanın almış olduğu karardan sonra... üzülüyorumm

0|1
    0|0
    • evet haklısın uefa da bjk yı yaktı..

• futbolca ekonomik olarak güçlü değilsen işin zor..ben kentimin takımı olan kocaelisporu herzaman destekledim.ekonomik sorunlar yüzünden adamlar müzende bulunan kupalara bile haciz getirdiler.. bu yetmezmiş gibi maç oynanırken devre arası futbolcuların formalarına bile haciz işlemi yaptılar...

• doğrudur medya da işini yapmıyor...

• nasıl oldu da bu kadar borçlandı kulüp adama akıl alır gibi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...