Futboldan anlamiyorum hic yardimci olurmusunuz?

Tuttugum takım var ama okadar. Baska birsey bilmiyorum anlamıyorum ama artik anlamak istiyorum yardimci oluyormusunuz?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• link

Bilmek istediğin ya da anlamadığın bişi olursa sor canısı :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Takım başarısız olursa:Yönetim istifa

Hakem yanlış karar verirse:İpne hakem onospu çocuğu federasyon

Takım iyi oynayıp galip gelirse:Helal olsun ulan böyle oynayın yenilin yine maça gelirim

Takım yenilirse:Bu forma kutsaldır nasip olmaz herkese

Rakip takım sahaya çıkarken:Yuuuuhhhh onospu çocukları

Hakem sahaya çıkarken kim olduğu farketmez:Yuuuuuhhhh

Takım kötü oynarken:Lan hocaaaaaaa alsana şu i*neyi oyundan Allah belanı versin

Rakip takım sert oynarsa:Sahaya ineriz ananızı ziheriz

Her iki tarafta sert oynarsa:Vur kır parçala bu maçı kazan

Top üst direğe vurup alta vurursa:Görmesekte gol ulan gol hakem senin ananı ziheyim

Bu arada mutlaka sahaya yabancı madde atmayı ihmal etmiyoruz

1|1
    0|0
    • oldu bide bunun üstüne ceza yesin tuttuğu takım olan olsun öyle yapacağına karşı takımdan biriymiş gibi davranıp karşı takım ceza alsa daha ii bnce ve bir insana küfür hiç yakışmaz ve kınıyorum adam gibi maç izlesin olsun bitsin

• Yeni Başlayanlar İçin Ömer Üründül.

Fişlerimizi asalım.

-Top Çizgiyi Geçerse Gol Olur...

At topu at...Ayşe topu at...At...maaa...Ofsayt Ayşe ofsayt... Offf Ayşe Of.

-Tehlikeli bir yerden penaltı kullanacak.

At topu at...Ömer topu at... Tut ali tut... tuttu ya mk yaaa. Helal...asdfgh

1|0
    0|0
  • biz anlıyoruzda ne oluyor boşver .P

0|0
    0|0
  • 16 yıl profesyonel top oynadım yardımcı olabilirim ama sen kurallarımı bilmek istiyorsun teknik terimleri mi .bir de tavsiye futbol yorumcularını asla dinleme

0|0
    0|0
  • kesin erkek arkadaşın futbol düşkünü onun için anlamaya çaba sarfediyosun :)

0|0
    0|0
  • futbolun nesinden anlamak istiyorsun? taktik diziliş konusundan mı ofsayt, faul, frikik kavramlarından mı? futbol zor bir şey değil aslında çok basit. otur maçları izle, kafi :))

0|0
    0|0
  • hangi takımlısın

0|0
    0|0
  • tam yerine geldin soruları cevapları takip et fanatikliği bırak holigan bile olursun

0|0
    0|0
  • önce ofsaytı öğren onu öğrendinmi futboluda öğrenirsin merak etme

0|0
    0|0
  • olur nerden nasl yardımcı olucaz ama ?

0|0
    0|0
  • neyi anlatalım yavru izcim. hele de

0|0
    0|0
  • çok basit köşe yazarlarını oku ve tv de spor programlarını izle futbol uzmanı olursun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ofsaytın ne olduğunu anlarsan futbolu çözmüşsündür demektir bebeğim:)

0|2
    0|0
  • Birinin anlatmasıyla olcak şey mi yahu :)) Maçları izle izlerken sor birilerine işte.

0|1
    0|0
    • Bence müfredattan önce ofsaytı kaldıralım. asdfgh

• topu topun hizasının önünde ki takım arkadaşına attığın anda, takım arkadaşın ile rakip kale arasında en az iki rakip oyuncu olmalıdır. (evet, topun arkasında olsa idi pas attığın eleman, isterse son adam olsun ofsayt olmaz)

• canım sevsen ilgini çeker izler sora sora da öğrenirdin, şuanda da ne için heves geldi bilmiyorum ama futbolla arası iyi biriyle izle bol bol ve yorumlarını tek tek sorgula, teknik kelimeleri, stratejiyi takım bilgisini felan, ilgin yoksa zor gerçi ama:/

0|0
    0|0
  • maçları takip et ve izlemeye çalış anlarsın

0|0
    0|0
  • Bilmesende olur. Merak eden burda sormaz acar mac izler, netten okur birseyler. Neyse.

0|1
    0|0
  • Ben 10 sayfa taktiklere kadar kural yazdım,gazete de 10 sayfa da haber okuyup,maç izliyorum tarihimizi araştırıyorum..anca böyle öğreniliyor ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...