Galatasaray - Real Madrid - ne oldu oyle ya?

Herkes sormus, herkes gulmus eglenmis, dalgasini gecmis. Bende sorucagim, banane...

Fatih Terimin ilk 11 secimi hakkinda dusunceleriniz nedir? Danny, Rierra normal ligde yer alamazken boyle kritik macta ne isleri var anlamiyorum... Dupe duz sacmalik.. Ozellikle Engin ne alaka?

Ilk 11'de olmasi gereken isim Sabri Sariogluydu umarim bir dahaki maca bunu unutmaz Fatih Terim..

Renktaslar moralinizi yuksek tutun, grupta ikinci olacagiz.

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• sabri de normal ligde şans bulamıyo aynı dany ve riera gibi sabriyi geçen sene ilk schalke maçında oynattı demedikleri kalmadı ha eboue yerine sabri olsa kötü mü olurdu olmazdı riera yerine balta olsa da bir farkı olmazdı geçen senki ilk manchester maçında baltanın kanatı mahvettilerdi bence asıl chedjou kim 6.5 veriyon adamı bir boka yaramıyo bari o paraya adam akıllı sol bek sağ bek alaydın gökhan zan da chedjou kadar oynar ama yok niye bu var bu yok bişey getirmez artık ilk 30 dk gayet iyidik atsak bir gol farklı olurdu ve farklı şeyler knuşurduk ancak artık fatih hocadan zaten lige yabancı snırı da var eboue chedjou dany yerine sabri gökhan semih oynatmasını bekliyorum avrupayada hazır olurlar hem ayrıca melonunda kulağı çekilmeli saçma sapan pas hataları top kayıpları yapıyo deli ediyo beni sneijderde az sorumluluk alsın almıyosa ya da alamıyosa o da yedeğe çekilmeli bruma amrabat en azından kanat diyebilceğimiz adamlar oynasın umut da daha fazla kullanılmalı diye düşüüyorum arada 11 oynamalı burak bu kadar rahat olmamalı

0|0
    0|0
    • Iste turk futbolcular hep geride kaliyor. Fenerbahcede vaktinde aynisini Semih Senturke yapmisti.. Simdide galatasaray yapiyor en iyi ornek Umut Bulutdur.

Erkekler Ne Diyor 22

• Beşiktaş havalandı diyenler havalandığı filan yok havalanan galatasaray'dı havasını aldı Real Madrid. 6 üstü 1 maç yani niye bu kadar uzadı anlamıyorum :D

Bence gs grubu sonuncu bitirecek belki puan bile alamayacak çünkü kopenghang'ı falan kesin yenecez gözüyle bakıyorsunuz ki yanılacaksınız ve jıuventus asla küçümsenecek bir takım değil italya'da futbol başkadır 1-2 oyuncunuz sakatlanabilir.

0|0
    1|0
    • Sen besiktasin maclarini takip et bence. Galatasarayin yenme potansiyelleri senin kafani baya yormus abi.

• Bence bu sene avrupa'da başarılı olamayacaksınız uefa'da bir şeyler yapabilirsiniz belki. lig'e de bakarsak şuan ki tablo ile çok zor

• Bakip gorelim.

• yavru üsküdarda sabah oldu sen nerde uyuydun

0|0
    0|0
  • dany'nin oynaması bence de hataydı ama riera gayet iyiydi. üstelik hakan balta gibi el bombası varken riera 10 kat iyidir. dany'e de fazla yüklenmek istemiyorum çünkü chedjou da çok kötüydü. diğer maçlarda semih - gökhan oynar umarım.

ilk 11'de ben olsam sabri - bruma kanatlarıyla çıkıp ortada selçuk - melo'yu oynatırdım. ama baktığın zaman ilk 11 hatalı desek bile ilk 35 dakika oynanan mükemmel bir oyun var ortada. 6 gollü yenilginin sebebi tamamen konsantrasyon kaybıydı. bizim takım kafa olarak dağılmıştı yenilen golden sonra.

0|0
    0|0
  • Gülüp geçiyorum ellerine koz geçtikleri için rahat durmazlar tabi değerlendiriler..Kendi hallerine bırakmak en iyisi.Takımımıza gelince artık daha hırslı bir performan sergilicez, bunuda beşiktaş maçında göstercez.

0|1
    1|0
    • Besiktas cok havalandi rakipleri simdiye kadar "normal" standard takimdi, onlari bencede yenecegiz...

• Bunu soru yapip paylasabilirsiniz.

• Paylaşırım sorun değil.Bunu göstermekten gurur duyarım.Ama yarın soru yapıp paylaşıcam.Spor bölümünde sizide o fener ile beşiktaşlı laf kavgasını görmeye gelin derim. :)

• semih sakattı diye yerine danny oynadı. bence şampiyonlar ligi 11 i böyle olmalı. muslera- semih- gökhan zan - ebue-riera -melo-bruma -snayder- ambrabat-drogba- umut. ( gökhan zan geçen yılki ikinci real maçında ronaldoya çok zorluk çıkardı olmalı bence .

0|0
    0|0
    • Semihin sakatligi gecmisti aslinda. Danynin ne isi var ilk 11'de. Sabri dururken yani... Biraz turk oyuncularada yer verilmeli. Burak zaten hayalkirikligi...

• Bu yenilgi iyi oldu bence. Toparlanma acisindan. Besiktas macinida aliriz buyuk ihtimal.

• Kesinlikle katılıyorum Şampiyolar ligi takımının defansında Riera nın Danny nin ne işi var allasen

0|0
    0|0
  • Bir maçla adamı yerin dibine soktunuz ya yılların Fatih Terimi kadroyu ondan iyi kuracak halini yok ya

Srun ısrarla yapılan defans hatalarındaydı ama o da mecburiyetten ldu Semih sakat olduğu için Dany'i oynatmaya mecbur kaldı

0|0
    0|0
    • Ya Semihin sakatligi gecmisti diye okudum ben. Engin ne alaka peki? Bence Fatih Terim bu sefer biraz bocaladi :)

• O daha bebe ya pişsin diye aldılar

• Bilmiyorum cok iyi diye yaziyordu sanki falan filan. Gerci tecrubeli oyuncu lazim bize.

• Aslında bence böyle iyi oldu takımımız oldukça rehavet içersindeydi bu hezimet silkinmemizi sağlıyacak diye ümit ediyorum.

Takımımla gurur duyuyorum ve sonuna kadar inanıyorum.

0|0
    0|0
  • ben fanatik gsliyim

ama bu sneijder ebue ve enginin oynadığı hiç bir maçı izlemicem.

ebue her pozisyonda yerde kalk be adam bir kere bir pozisyonda ayakta dur. ben hakem olsam sarıyı veririm direkt.

sneider bu adam kimdir yahu ne işe yaradıda her maçta banko oynuyor.

engin bir pozisyonda bile adam gibi bişey yapamıyor.

ideal 11

kale : muslere

defans : riera gökhan semih sabri

orta saha : amrabat melo selçuk bruma

forvet : umut - burak

0|0
    0|0
  • Özellikle olması gereken " Sabri Sarıoğlu" derken ironi yaptığını düşünüyorum asndkşasdadg

0|0
    0|0
    • Ay pardon unuttum... Sen Sabri Sarioglu faniydin degil mi. Kirilma lutfen, bende severim Sabriyi :) Ac videoyu izle haha.

• arada buyuk klas farkı var sonuc normal

0|0
    0|0
  • hep yenecek diye bir kaide yok yenileceksin ki yenmenin kıymetini anlayacaksın!

1|2
    0|0
  • 2.cimi olcaksınız la yürü juventus 2.liği mi bırakır size geçen sene kötü braga cluju zor yenen takım 2.likten bahsediyor kopenhagda dsklı cktı dua edinde 3. olun

0|1
    0|0
  • riera en iyi oynayan gsliydi

0|0
    0|0
  • yenseydi herkes "kadro süperdi keşke ligde de yabancı sınırı olmasa" diyecekti. bu mevzuyu çok deşmemeliyiz adamlar dünya karması eğer yenseydik fatih hoca nın mucizesi olurdu, sonuç sürpriz değil.

0|0
    0|0
  • sabri oynasaydı 6s yenerdi.

0|0
    0|0
  • Sen kim Real kim? Yeri gelince savunma yapmayı da bilmek lazım. Eleme maçı değil bu sonuçta.

0|0
    0|0
  • Engin baytari ben düğünümde bile oynatmam

0|0
    0|0
  • Terim gitsin Lucescu gelsin,Terim bir balon bana göre..

0|1
    0|1
  • 2. olmayı bırakta puansız ayrılmayın kopenhag bile yener sizi

0|0
    0|2
  • gs iyi oynadı ama şansı yoktu...

0|0
    0|0
  • 6saray oldular nolcak adsfdskşlfj

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Reyiz:(

0|0
    0|0
  • Ya taktik iyi değildi bence..

Belki de Burak'ın yerine Umut başlamalıydı.

Defansa o kadar para yatırmamıza rağmen beklediğimiz şeyleri alamıyoruz..

Hayır yani her şey hücum değil ki,nolur biraz da defansa para saçsak?

0|0
    0|0
    • Taktik falan hepsi sacmaydi.. Cidden Dany ve Rierranin ilk 11de isi ne? Engin hele yani ligde yer alamayan adamlar boyle kritik macta niye en on plana alinir anlamiyoruz. Cidden Sabriye haksizlik yapildi! (reyizzzzz) asdfghh.

Hucuma yukleniyorlar hata zaten orda. Hucumdan ellerinden top alindimi kontrak atakta defans yetisemiyor sonrada gol oluyor. Adamlar resmen sahamizda antreman yapti, dalga gecti basin falan filan...

Dilo ama bence bu mac iyi oldu. Besiktas macina cok hirs gelecek bizim

• Cok yakisti ya <3

• 6alatasaray oldular die dalga geçen barbarlar orda sizin ülkeniz temsil edildi !

0|2
    0|1
Yükleniyor...