Sevgilinize aşıksınız ama aldatıyosunuz...

Hayatınızda daimi bir sevginiz var aşıksınız herikinizde arayaışlarınız var başkalarından etkileniyosunuz ama asla onun yerini dolduramıyo ve vazgeçemiyosunuz o olsun ama başkasıda olesine olsun dediğiniz yaşadığınız zamanlar var mıneden sevdiğiniz varken arayışlar başkalarından istekler duyarsınız bu ona karşı sevginiz gerçek olmadıgındanmı sıkıldıgınızdanmı ya da omu sebep oldugundan.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle birşeye yönelmedim veya ihtiyaç duymadım

Fakat sebep ne dersen

-Şayet monoton bir ilişki varsa kendi hayatına hareketlilik katmak için değişiklik arar ( bencillik )

-Şayet eksiklik duydugu şeyler varsa(ilgi,egosal olarak,hedefsizlik) bunu gidermek için arayışa yönelir( geçici pes etme)

-Şayet alışkanlık haline getirdiyse maalesf bunun önüne geçemezsin( çapkınlık bağımlılığı + ergenlikten çıkamama sendromu)

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevdigim olursa asla baskasina bakmam

1|0
    0|0
  • O iş sevgililik kavramından çıkmış farklı boyut kazanmış..

Genelde "temel taşlardan" bazıları eksik ama karşılıklı arzu ve istek baskınsa

Yaşanabiliyor bu tür ilişkiler.. Muhtemelen bir takım engeller, eksiklikler var..

Çözüm için üzerine gitmek de istenmiyorsa "vazgeçilmişlik" varsa böyle de devam eder..

0|0
    0|0
  • Küçük emrah filmi gibisin yaaaaa :DDDDDDDD çok güldüm

0|0
    0|0
    • Ne alaka sacma sapan cevap vermek ıcınmı burdasın...Komik olan ne? Küçük Emrahın Filmlerine gülecek kadar tuhafsın Herkesin bir tarzı düşüncesi zevki vardır..Cevap ver diye mesajmı gönderdim sana..

• norveçli bilim adamları gelsin

0|0
    0|0
  • evet bende aldatıyorum yerine göre hayat bu ne yaparsın

0|0
    0|0
  • sevdiğim varken arayış içerisinde olmadım bana yakışmazdı

0|0
    0|0
  • gerçekten aşıksan aldatmazsın, aldatır başkalarına bakar diyenler gerçekten aşkı bilmeyenlerdir ve bazı insanlar ömürleri boyunca gerçekten aşık olamazlar ve bu gerçeği kabul edemezler

0|0
    0|0
  • Okumadım ama aldatmak bir yaşam tarzı bence

0|0
    0|0
  • Tam beni anlattın. Yok artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aldatıyorsa ya da başka arayıslar ıcıne gırıyorsa biri o gercekten sevmıyordur. onun yerının dolmaması vazgecememenız falanda alıskanlıktandır..

0|0
    0|0
  • Bende seven birinin nasıl aldattığını bir türlü anlayamıyorum bu nasıl bir gönül böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...