Evli kadının gece tek başına arkadaş ziyareti ne kadar normal?

Karınızın çocuklarınızı uyuttuktan sonra size emanet edip, arkadaşının evine gece gezmesine gitmesine ne dersiniz?

Güncellemeler:
Niye gündüz görüşmüyorlar diye düşünen olabilir. Açıklaması " çocuklar varken rahat edemiyoruz"...

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir kadın sabah işi olmasa bile kocasından erken kalkmalı. ve akşam kocası evine geldiğinde o çoktan evinde olmalı. ve gündüz dahi olsa gideceği her yere kocasının haberi ve onayı olarak gitmeli. bir kadın bunlar söylendiği halde yapmıyorsa ben o kadını boşarım

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Biz annemle beraber komşulara akşam oturmasına gidiyoruz. Burda atıp tutan çoğu kişinin anası da gidiyodur. Ne var ki

0|0
    0|0
  • Bnce evli kadin gezmeye gitmemeli kocasiyla olmasi daha iyi olur ve gce vaktide uygun olmaz bnce hadi gidicek kocasiyla gitsin bnde esimin kaveye falan gitmesini istemem ama yine gitmek isterse b de komsuya giderim o zaman haftada nir kac gun icin

0|0
    0|0
  • kim bu arkadaş uleen ? :@

0|0
    0|0
  • Türkiyede bu hiç normal değil. Ve bunu ne kadar zor olsa kabul etmek gerekir. Yoksa bu konu bitmez. Sen evli barklı kadınsın ne işin var gece gece v.s.v.s. Bana kalsa saat 24 e kadar normal eğer ortam tanıyorsun. Güven veya güvensizlik meselesi. Ve hangi ortamda sizin eşin büyüdün bu da önemli.

0|0
    0|0
  • cok yanlis

0|0
    0|0
  • bi sakınca göremedim ama tabi arkadaşa göre değişir arkadaşta bir sıkıntı varsa sorun var :)

0|0
    0|0
  • o zaman normal karşılar. bişey demez. diyemez. bana güvenmek zorunda inanmak zorunda.

0|0
    0|0
  • Hmmn takip et.

0|0
    0|0
  • eger arkadasini taniyorsan bence sakincasi yok sonucta bütün gün evin isi cocuk la ugrasmak kolay degil arkadasina kafa dagitmaya stres atmaya gidiyordur bir adam geceleri erkek arkadaslariyla bulusup kafa dagitmaya giderse normal oluyor da bayanin ki mi olmuyor hemen akliniza ters birsey getirmeyin haa bu dediginiz her gece olursa o olmaz tabiki ama arada sirada birakin gitsin

0|0
    0|0
  • gündüzler çuvalamı gırdı.gezmenınde bı vaktı var.

0|0
    0|0
  • hayatta izin vermem ben gitmesine :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu eger sizin esiniz ise alin karsiniza konusun bir mutsuzlugu huzursuzlugu var ise paylasmasini saglayin suclamak yargisiz infazda bulunmak istemem ancak mantiki degil.

0|0
    0|0
  • Komşu ise bir nebze normal karşılanabilir ama arabayla uzak bir yere gidiyorsa kesin bir randevusu vardır ve iş pişirmeye gidiyordur.

0|0
    0|0
  • Saat kaç gibi mesela? Hem nasıl bir nedenle gidiyor?

0|0
    0|0
  • hiç normal değil

0|0
    0|0
  • hiç bir kadın benden öyle bir istekte bile bulunamaz

0|0
    0|0
  • ben olsam izin vermem normal bişe değil ya göndermiyceksin ya da sen gidiceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...