Kapat

Kriz anlarınızda ne yaparsınız?

Çok canınız yandığında,bu gece nasıl geçer diye düşündüğünüz,yalnız kaldığınız gecelerde,kriz zamanlarınızda nasıl geçiştirirsiniz bu krizinizi? Neler yaparsınız rahatlamak için? (Bu gece çetin bir gece olacak da benim için)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• link ardı ardına dinleyerek uyuyana kadar ağlıyorum, ertesi gün ne varsa geçmiş oluyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Mizuk dinlerim yada. Anime ne iyisi vakit gecirmek icin gecenlerde olmustu animeyle zaman gectikce atlattim aklimi baska bir yere verince daha iyi oluyo

0|1
    0|0
  • internete gir, eminem onu zaten kullanıyorsun (derdi hikaye olarak anlat) , 1 güzel film izlemek (bi bakarsın Dünya varmış ve herşey o kadar da fena değil), 1 keresi 18 yaşındayken psikolog servise aradım burda var bilmiyorum psikologa bütün derdiler anlattım (bayağı rahatlatıcı), spora giderdim saat 24 kadar açık(endorfin salgılıyor), arkadaşa arardım kesinikle var böyle kanka çok konuşmaz ama iyi dinler. Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Benim öyle gecelerim olduğunda yapacak tek şeyin ağlamak olduğuna karar verip sabaha kadar ağlıyorum anca öyle geçiyor o gecelerim.. Elimden birşey gelmiyor çnkü..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok canım yansa bile yapacak bişey olmayınca umursamıyorum.nasıl geçer bu gece diye düşünmüyorum çünkü düşünürsem daha çok canım acır.en iyisi başka konular bulmak ve o konuyu hatırlamamak.

0|1
    0|0
  • bir sigara yakarım derin derin çekerim açarım bir arabesk damardan girerim öyle yaparım ben efkar bağımlılığı var bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...