Vücut geliştirme ve protein

Vücut geliştirme yaparken bıldırcın yumurtasını süte katıp içmenin yararı olur mu?Etrafınızda böyle yapan kişiler varmıydı varsa yararı oldu mu

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Normal çiftlik yumurtasında asla çiğ olarak içmeyi deneme.Köy yumurtası bulabiliyorsan onu çiğ olarak içebilirsin.Ama beslenme uzmanları çiğ yumurta içilmesini önermiyor.İçindeki bakterilerden dolayı.Hastalık kapabilirisin.Bıldırcın yumurtası biraz daha küçük olduğu için çiğ olarak içilebilir.Ama her zaman sen yinede pişmiş olanı tercih et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapay protein alma da ne yapıyorsan yap.

Arkadaşımın abisi bu yüzden kalp ameliyatı oldu, kalbinin üstü yağ bağladı.

Aman dikkat.

0|0
    0|1
  • protein tozunu erkek arkadaşım bir ay kullandı, fark etti ama içine domuzdan bir şeyler koyuyorlarmış. inancın gereği domuzdan uzak duruyorsan dikkat et derim

0|1
    0|1
    • bıldırcın yumurtası iyi diyorlar ama bir bilgin var mı?

• Domuz katkılı ürünler İslami şartlara uygun olmadığı için sporcu gıdalarını üreten yabancı firmalar bizim gibi müslüman ülkelere özel olarak üretim yapmaktadır.İthalatçı firmalar gümrükten bu gıdaları geçirirken teste tabi tutulurlar.Yani uzun lafın kısası domuz ürünleri içermezler.Zaten domuz katkıları genelde kasül şeklindeki gıdalarda kullanılır.Onu çoğu kez tercih etmezler.Artık domuz katkısının ne kadar sağlıksız olduğu çoğu ülkelerce onaylanmıştır.

• evettt yap yararı oluyo.çevremdeki arkdşlarım birkaçı fıtness hocası ve yapıyorlar faydasını gorduler

0|0
    0|1
  • Öyyy,normal 5 bardak süt iç bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yumurtayı çiğ tüketme. Doktor söylediğinde ben baya şaşırmıştım.

link

0|0
    0|0
  • Al sana iyi protein ve enerji karışımı

bir bardak al 200ml süt 3 tatlı kaşığı bal 3 bıldırcın yumurtası çiğ kır karıştır iç enerji patlaması yaşarsın hatta isteğe göre içine keçiboynuzu pekmezi ve tahin koyailirsin :D

0|0
    0|0
  • hocam lor peyniri ye tamamdır.

gına geldi bana artık ama yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • her duyduğunuzu içmeyin lan

1|0
    0|0
  • usta bu protein tozu felan bulaşma hiç sen yumurta,tavuk göğsü devam et :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...