SEVGILINIZ faceden eskı sevgılısının profılıne bakarsa bıtırırmıydınız??

arkadaslar soru net.sevgılınız eskı sevgılısının profılıne bkarsa ve sızde farkettınız sorduugnuzda neden baktın dıye öylesıne bısey paylasmısmı benle ılgılı dıye soyluyo.nıye merak edıyosun dedıgımde benı alakadar eden bısey var mıdıye dıyo.asla sevmıyorum dıyo.yalvarıyo bıtırme dıye.sız olsanız bıtırırmıydınız?

Güncellemeler:
sunu soylım ılıskımız yenı baslamıstı bı aylık felan

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• evet..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben kıyametleri koparırdır ... Biterdi belkide bilmiyorum, ne demek eski sevgilisinin profiline bakmak çok merak ediyosa ayrılmasaydı ondan . Sakın alttan alma üzülen sen olrsun

0|0
    0|0
    • yalvarıyo sımdı.bı aylık yenı baslamıstık

• aynı sınıftalar ve ben uzaktayım

• Abo... Ayrıl sen o çocuktan onlar kesin konuşuyolardır varya kesin ... Erkeklere normalde güven olmaz sen sakın güvenme çok büyük hayal kırıklığına uğrarsın, seni onu kıskandırmak için, unutmak için kulanıyor olabilir bu ihtimalde var. Kendini kullandırtma derim ben.

• yaw umursamıyosa sewmıyosa hala kızı :S ne die profılıne bakıyor onun ben çok kıskancım şahsen ben bitirmezdm ama sürürndürürdüm trip atarak .)

0|0
    0|0
  • biter ya ya bugün ya yarın çünkü içimde hep şüphe kalır acaba hala aklında mı acaba onu unutmak için beni mi kullandı şüphe içimi kemirir durur...sevgilin bütün geçmişini silip gelmeli senin yanına yoksa ondan hayır gelmez bu ilişkide fazla gitmez...

not: tecrübe ile sabittir ;)

0|0
    0|0
    • ya zaten yenı baslayan bı ılıskıydı

• o zaman bu yukarıda yazdığım sebeblerden dolayı olabilir...dediğim gibi hep aklında şüphe olarak kalır devam ederse ne kadar açıklama yaparsa yapsın hiç bir mantığı yoktur eskimiş olan defteri açıp açıp bakmak...

• bitrmem... kendini bitirebilir mi insan hic... seven katlanir :(((((((

0|0
    1|0
  • Aklı onda kaldıysa bitir

0|0
    0|0
  • demkki aklı hala onda diye düşünürm bn

0|0
    0|0
  • bitirmezdm öyle kolay kolay ama bunu ona çok fena ödetirdim

0|0
    0|0
  • hayır bitirmezdim bitirmek bu kadar kolay değil.

0|0
    0|0
  • bende bakmıştım eskı sevgilimin profılıne sevgilim ögrendi ve bitirdi ama sonra geri geldi seviyordu beni. bende benım hakkımda bırsey paylasmısmı dıye bakmıstım hıcbır sevgı yoktu. ve cocuk hala benımle ılgılı seyler paylasıyor

0|0
    0|0
  • Bnm oldugum yerde boyle bisey yapmaya curet ederseki ve. Duyarsam ona gidee sorarim eger baktigini dusuncesie kapilirsm biter unutamayan biri icin aci ceklemye ve vakit kaybina degmez

0|0
    0|0
  • Bende bakıyorum bazen sevgı var mıyor yani

0|0
    0|0
  • aklı ondaysa hala yanımda ne işi var

0|0
    0|0
    • aklım onda degıl dıyo sevmıyorum dıyo asla.

• haklısın.ılıskımız yenı baslamıstı 1 ay olmadı

• bak ben hayatımda kimseyi ilşkilerinde yönlendirmem şunu yap bunu yap deme ama seviyrsun diye polyana olma sakın.Ve şunu da unutmaa eer şu soruyu soruyorsan burdaa bu kadar ilgilysenn hep kaybedersinn ..bu işlerde aşkından gebersennnde asla belli etmeyen kazanır ..Kıskanlığını gizleee ,gizemliyi,ulşaılmazı sen oyna ...

Erkekler Ne Diyor 6

• baksın ne var bunda

0|0
    0|0
  • arkadaslar soru net.sevgılınız eskı sevgılısının profılıne bkarsa ve sızde farkettınız sorduugnuzda neden baktın dıye öylesıne bısey paylasmısmı buraya kadar tabikide bırakılmaz diyordum..

Benle ilgili başlayınca ağzına bile s*ç**dım.

0|0
    0|0
    • benle ılgılı olunca ne oluyo:))

• Onu umursadığını gösteriyor :)

Acaba benim hakkımda bişi söylüyormu,acaba beni düşünüyormu,acaba beni seviyormu diye gider bu :)

• o zaman yol ver gitsin,daha yeniymiş.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin yerinde olsam bana bunu söylediğin için terkederdim Sadece bakmış ne var bunda?

0|0
    0|0
  • bitirirdim aklı benimle olmayanın varlığı fuzuli

0|0
    0|0
  • Okullar açılmadı mı? Hala ne işiniz var burada?

0|1
    0|0
Yükleniyor...