Fitness ve Boy Problemi

arkadaslar ben yakın zamanda fitnessa yazılacağım ama her konu içeriğinde bir çok tereddütlerim var tabiki

salona yazılacağım yer uygun, kaliteli bir yer yani dandik değil ancak ben ergenlik çağında oldğum için henüz şüpheleniyorum boy konusunda ve şu an boyum 1.65

gerçekten sıkı göğüs ve omuzlar istiyorum ve fitnessa ancak 4 ay gidebilirim bazı nedenlerden dolayı sonrasında kickboks yapabilirim...

yani boy konusunda sıkıntı çekermiyim bilmiyorum sıze danısıyorum burada ve amacım buradaki adamın vücudunu elde etmek

link

bu vücudu 3-4 ay içerisinde yakalayabilirmiyim

olumlu cevaplarınızı bekliyorum lütfen...

boyda etki oluşturacağını sanmıyorum pek ama genede size danısıyorum bide haftada kaç gün çalışmalıyım sizce ne kadarı iyidir

vücudumun şu anki durumu gayet normal

kanat kasının vücudu sağlam tuttuğunu ve üçgenleştirdiğini öğrendim birde 3-4 ayda böyle kanat kası yapabilirmiyim

link

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• boyunu etkilemz gelişim çagındaysan esnetmelerle beraber götur agırlıgı ozamn hiç etkı yapmaz aksine boyuna faydası olur.suandakı vücudnn durumunu bılmiyorum ama 3-4ayda asla bu vücuda kavuşamazsın ilaç falan kullanmazsan.o vücuda ilaçsız kavuşman için iki seneni bulur.emek ister bu işler.

0|1
    0|0
    • yapma yahu bende heveslendiydim :(( 4 ayda ne olurkii?

• ne linki atıyım?

• 4 ayda nasıl bir vücut elde ederim ? genelleme at şimdi vücut yapın felan deme...

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim abim fitnessçı ben biliyorum bu işleri ama ekle istersen çünkü sana cevap vermem için bazı bilgiler lazım.

0|1
    0|0
    • söyle dinliyorum :)

• Yaşını soracam ama sanırım söyleyemiyosun

• malesef ama ergenlik dedik işte ver bakalım taktikleri çok merak ettim simdi :)

• Bodyde çok ağırlık kaldırırsan boyun uzamaz zaten.

Orda hocalar sana yardımcı olur..

Ama bu vücut 3-4 ayda elde edilmez..

0|0
    0|0
    • peki ne kadarın meeyvesidir sence?

Erkekler Ne Diyor 2

• yaş kaç ? hacı ?

0|0
    0|0
  • Boyun 1.65 se hiç başlama ben bile 1.84 boyla duba gibi duruyom en iyisi yüzmeye git

0|0
    0|0
    • ya işte dediğim gibi daha ergenlik çağındayım ve benim boyumda arkadaşlarım var bende ona özenerek yazılıyorum zaten salona çok güzel vücudu var çocuğun aynı okuldayız ama samimiliğimiz yakıntanışmışlığımız da yok :/

Yükleniyor...