Fikirlerinize çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun..

kafasına bitirmeyi koymş bir erkek ama bir yandanda seviyor güvensizlik içinde dolduranlar var ayrıyeten ve beni çok kırdı hakaretler etti çok değişti çok önceden bir dk duramazdı bensiz ama şimdi o kadar rahattki... en sonunda ayrıldım ve hattımı değiştirdim 2 gün önce istese ulaşacagı numaralar var ama ulaşmadı armaadı dün sadece skypeden hattını değiştirmekle kurtulacagınımı sandın yazmış cevap vermedim zaten .Numaramı bilmiyor ama istese ulaşcagı biryer var 2 gün ldu daha ses yok sizce Dönermi bana dömezmi yani ulaşmaya çalışırmı ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Döner emin ol sadece sabret biraz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kafasında bitirmiş üstelik birde sen ayrılmışsın üzerine cila olmuş işlem tamam yeni odun bul onu işle

0|0
    0|0
    • bitirmiş değil kafasında bitirmeye calısıyordu...

• napıyım ben sence sessizmi kalıyım ortalıktan kayıpmı olaym ? pişman olup dönmesini bekliyorum dönmezmi diyorsun sen.

• Al eline telefonu ara onu sevdiğini söyle böyle olmaması gerektiğini üzgün olduğunu belirt devam ediyoruz de kaybedecek bir şeyin yok bunu da yaptıktan sonra hala iyi sonuç yoksa en azından sen yapman gerekeni yaptın ondan sonra bekle dönmesini

• aynı durum bendede var.aramyorum.oda aramaz kymetmi blsin dye.hem sen btirmişsn nye gelsin çocuk?

0|0
    0|0
    • senınkı nasıl

• kavga ettik.yalvardm yakardm inancı güveni kalmamış.sustm.hastalğnı sordum uf ya msaj atma ddi.snirlndim istmyosan syle blym itip durma beni ddm.aferim dayanamadn bir hafta skntma dedi.hakaret ettim.hayatmın a koydn dye.ins yasarsn bu yasattklarnı ddm.elveda ddm.3 gn snra vedamı düzelttmde gttm yne kabul etmdi beni.aradan 3 hafta gecti hastalğnı sordum iyiym ddi gecti beni sormadı bile... smdi bekleyemem öyle bir insanı. gerçektn beklemyorum umrumdada dğl kmsenin naznı çekemem sanki bulunmaz hnt kumaşı bana.gereksiz tavrlar tripler soğutr gerçkten erkeği kadndan diyim.ve gururlu çocuksa gelmez hele istemedğni syleyip terkettysen

• yanlızlık ulaştırıyor seni

0|0
    0|0
    • ne..

• dönermi yani :(

• döner yabi yani arar yazar sana ulaşır o sen yanlız hayatına adepte olman lazım bu şekilde yaşayamaz dayanamıyım sen ararsın :))

Kızlar Ne Diyor 1

• sana ulaşmasını istiyorsan neden nonu değiştirdin

0|0
    0|0
    • haketti.. aklı basına glsin diye.

• bekliycem zaten hiç bir şekilde ulaşmam ona Dönermi diyorsun canım ?

• anlattığın profil bunu gösteriyor ama dediğim gibi asla emin olamayız

Yükleniyor...