Uzun bir aradan sonra spora başlıyıcam sizce Şu an nasıl ?

Başlıkta da belirtiğim gibi uzun bir aradan sonra spora tekrar başlıyorum :D 3 aydır spor yapamıyorum geçen hafta bir spor salonuna gittim hazır kimsede yokken kolumun fotoğrafını cektim karın bölgemi felan çekemedim uğraşamadım biraz üşengecimdir :D hepside var ama abartılı yapmadım azar azar var yan karı kası six adonis felan var :D Sizce şuanda kolum nasıl link

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• İyi iyi de suratın tam tokatlamalık

0|1
    0|0
    • peki neden bir sebebi vardır kesin :D

• 1.55'im ben :') ufacık tefecik,minicik boylu saç uzun olunca yürüyen peruk olan birisiyim ben. :')

• ooooo tam aradığım kız tipi ne güzel işte 1.55 de türkiyedeki kızlara göre ideal işte benim boyumda 1.75 daha :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkandaki Kuzey Güney deki ali'mi ;p
    iyi bence

0|1
    0|0
    • :D :D kuzey güneyi benzemiyorum ama arkamdaki kafası eğikken biraz benziyo ama bu biraz göbekli ali :D :D

• İyi demiştim :)

0|1
    0|0
  • Gayet iyi bence

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim benim yaşıtımda bazı cocuklar vücudun kötü cılızsın diyo da kendileri yağ torbası ama yinede küçümsemiyorum he diyip geçiyorum bakalım ne zaman anlayacaklar :D :D

• yaw he he de geç :)

• :( ya sporla ilgileniyorsun demek şu basenler nasıl erir

0|1
    0|0
    • diyet yapıcaksın ve spor yapıcaksın başka yolu yok :D

• ekledim

• 2 kişi ekledi hangisi oldugunu çözemedim mesaj da atarmısın :D

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi bence gerek yok sadece kendi ağırlığınla çalışsan bile yeter şınav mekik ama illa gitcem diyosan haftada 1-2 kere 1 saat takıl

0|1
    0|0
  • Kaç cm kol ?

0|2
    0|0
    • Valla daha hiç ölçmedim mezür bulamadım spor salonunda :D daha 18 yaşındayım fazla ağır kaldırmıyorum 23 den sonra büyütürüm şimdilik böyle kalsın :D

• resim cekmedim hiç .D hep video war kanki bende bir ara çekerm atarm sana

• tamam kanka bekliyorum bende fitnessı 4 5 ay felan yaotım 3 ayda yattım gittigimde fazla ağırlık kaldırmıyorum 23 yaşına kadar böyle devam edicem daha çok kardiyo yapıyorum gittigimde tenis filesinden 20 defa felan atlıyorum 20 dk felan basket 2000 felan ip atlıyorum dah abir sürü sey yapıyorum tüm bölgeleri daha iyi çalıstıyorum D:

• triseps biseps hepsi iyide omuz zayıf kalmış sanki.

0|1
    0|0
  • İyisin iyi.Hacim yap biraz.Büyümen lazım.

0|1
    0|0
  • elde telefon aynada çekinme modu amele stlyle bir bitmediniz mk

0|1
    0|0
    • Kardeş farkındaysan ayna çekimi değil başkasına çektirdim ayna insanı yanıldır daha kalın ya da küçük gösterir bunu başkasına çektirdim :D

• Biraz daha çalışmalısın sonra seni mutlu eden bir kas grubuna sahip olursun

0|0
    0|0
  • Gerçekten kolun filan iyi. Facebooktan bişey sorsam olur mu sana ekleyip ama linke erişilmiyor .

0|1
    0|0
Yükleniyor...