Avrupa maçlarında en ağır mağlubiyeti hangi takım aldı?

En farklı mağlubiyet Beşiktaşın 8-0 Kolay rakibe en farklı mağlubiyet 7-1 Fenerbahçenin, Kendi evinde en farklı mağlubiyet 1-6 Galatasarayın. Bunları birbirinden ayırmak çok zor en iyisi anket yapalım sizce en ağır mağlubiyetimizi avrupadaki maçlarda hangi temsilcimiz aldı ?

• Beşiktaş
    33% (18)47% (80)44% (98)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    15% (8)18% (30)17% (38)Oy Ver
  • Galatasaray
    52% (29)35% (59)39% (88)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sonuçları Açıklıyorum ;

Deplasmanda atılan gol 1,5 sayıldığı için galatasarayın 1-9 malup olduğunu söyleyenler ve

Beşiktaşın o yıl yenildiği takım olan Liverpulun kupada çeyrek final oynaması , milan, arsenal gibi takımları da farklı mağlup etmesi beşiktaş için ağır bir yenilgi olmadı diyenler ile biz deplasman felan anlamayız beşiktaş bizden 2 gol fazla yedi bizim taraftarımızın maçın skoruna etkısı yok bizler elemanız diyenlerin oranı aynı ( :

0|0
12|57

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• takım koruma iç güüdüsüne bakın ya resmen herkes kendi takımını koruyor sıralma basit basit düsünelim yenilen farklara bakalım kendi evi veya değil bence

1.sıra Beşiktas 8 fark

2.sıra Fenerbahce6 fark

3.sıra Galatasaray 5 fark

acık ve net biri liverpool biri real madrit fener kimden yedi bilmiyorum yorum yapamıycam bence sıralama bu sekilde isteyen katılsın isteyen katılmasın

1|3
    0|0
    • futbol bilse liverpoolun o seneler şampiyonlar liginde final ve arından kupa aldıgını bilir

• beşiktaş ve fenerbahçeliler düşmanca değerlendiriyorlar veya çok duygusallar otomotik sıra

beşiktaş 8-0

fenerbahçe 7-1

galatasaray 6-1

tersini söylemek idiotluktur

0|6
    0|0
  • Yaa yanlislikla c dedim uff :/

1|5
    4|6
    • hahaha Allah dedirtmiş en guzel cebap seçmem mı ben senı :D

• Kaldir ya rezil ettin beni :(

• En çok ses getiren Galatasarayın oldu bence o yuzden gs diyorum. Sonuçta karşı takımında tarihi rekoru

1|3
    6|11
  • beşiktaş liverpooldan 8 yedi gs madridden 6 yedi. ama fb sigma gibi dandik takımdan 7 yedi. bu durumda tabiki fb deriz. ama fb nin 7 yediği dönemde zaten avrupa başarısı yoktu galatasaray uefa şampiyonu olarak geçen sene ş.liginde çeyrek finale çıkarak başarı elde ettikten sonra 6 yedi bu durum bence daha kötü. aynı durumda beşiktaş içinde geçerli

1|1
    0|0
  • 8-0 ile 6-1 arasında dağlar kadar fark var kendi evinde olup olmaması çok mu önemli 8 farkla 5 fark arasında 3 gol bulunuyor

1|1
    0|1
    • Bjk 8 yediği takımı istanbulda 2-1 yendi siz bu kadro ile süper kaleci muslera ve süper golcü burak drogba ile istabulda 6 yediniz İstanbul ya da dışarısı ne farkeder diyen kişi ile futbol konuşulmaz zaten ;)

• REAL MADRID 6 GS 1

0|4
    0|7
  • beşiktaşa laf yok!

0|3
    0|3
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Beşiktaş .

0|0
    0|0
  • kolay rakip diyorsun kim biz avrupada hangi takıma farklı yenildik :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Galatasaray en farklı mağlubiyeti aldı belki ama aradaki kumaş farklarıda çok ortada.

Liverpool'la - Real madridi bir tutmak mantıksız olur.Bence en ağır yenilgi beşiktaş.

6|4
    2|2
    • şunuda hesaba katalım madrid çok iyi takım ama ilk kez bir takımı deplasmanda 1-6 yenebıldı realle maç yapmamış kulup yok avrupada

• kardeş sen futbol bildiğinden eminmisin o zamanın liverpool dediğin takım şampiyonlar ligi şampiyonu oldu o yıllar 2007 sezonu ve 2005 de final oynadı efsaneydi eminmisin futbol bbildiğinden ?

• hacı ona bakarsan liverpool o yıl yarı finalde elenmişti. real madrid ise yanlış hatırlamıyorsam 2. turda elenmişti.

• Tabi ki galatasaray ama buna da şükretmeliler. R.madrid 2'inci yarıda olduğu gibi 1'inci yarıda da ciddi oynasaydı skor 1-9 bile olabilirdi. o_O

1|5
    3|9
  • A: Beşiktaş

3|3
    1|2
  • Kendi evinde yenilen gs birincidir. 6-1

ingilterede 8 yiyen bjk ikinci

cok da güclü olmayan sigmadan 7 yiyen fb 3ncü

0|1
    0|2
    • mantığına hayran kaldım. sigmadan 7 yemek realden 6 yemekten daha normal yani allah akıl fikir versin

• kendi evinde yemişsin 6 tane daha ne olsun?

deplasman da da leverkusenden 5 tane yedin onu saymıyoruz zaten

deplasman kısmını es gecmemelisin. ne oldu zoruna gitti sanırım?

6 sana birşey hatırlatıyor mutlaka ? ne dersin?

6-0 ? kasıma geliyoruz zaten

6-1 olsa tamam ama 6-0 nedir ya oha fenerbahce

• tam "bi fenerli bir paragraf yazı yazar da nasıl 6-0dan bahsetmez" dicektim ki beni şaşırtmadın sağolasın:))ben senden sigma ile reali karşılaştırmanı istedim sen bana leverkusen diyosun:)ne alaka. sıkışınca "6 kasım 6 0 hehehe:.." demenize alıştık zaten. hasta mısınız nesiniz.

• Beşiktaş 0 - Liverpool 8

5|4
    0|1
    • Beşiktaş 2-1 Liverpool Liverpool 8-0 BJK biz inönüde yemedik blader... 6saray gibi

• Konuya açıklık getirme adına cevap vericem.Beşiktaş Liverpodan 8 tane Fenerbahçe Sigmadan 7 tane Galatasaray 6 tane Rea Madridden.Galatasaraya gelene kadar başka takımlar var yani.

0|0
    0|0
  • Bu soruda haksızlık var niye derseniz;

Febe sigma olumuc diye bir takımdan 7 tane yemıs adı şanı ükesını bıle bılmedıgımız bır takım

Bejeke şampiyonlar ligi tarihinin tek maçta gol yeme rekorunu kırdı bir ve ikinci sıra için bu iki takım kapışır

Ama galatasaray şampiyonlar ligi kupasını en fazla almış takımdan 2 oyuncusu bizim takımın degerinden yuksek takıma yenıldı.

Velhasıl febejeke ikisi birden diyorum

0|4
    0|4
    • sanki liverpoolun kadrosu o sene bjk ile eşdeğerdi

ağır saçmalamışsın

sonuçta avrupa maçlarında kendi evinde en fazla gol yiyen takım oldunuz mu olmadınız?

• -2000-2001 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

26 Eylül 2000 Leeds United Beşiktaş JK 6 - 0

8 Kasım 2000 FC Barcelona Beşiktaş JK 5 - 0

2007-2008 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

6 Kasım 2007 FC Liverpool Beşiktaş JK 8 - 0

link

-1999-2000 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

Chelsea 5 Galatasaray 0

2013-2014 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

Galatasaray 1 Real Madrid 6

link

-2004-2005 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

Manc. United 6 Fenerbahçe 2

2005-2006 Şampiyonlar Ligi grup Maçları

Fenerbahçe 0 Milan 4

link

1|3
    0|2
    • kasım 2000 de beşiktaş Barcelona maçının rovanşını 3-0 aldı

• Aynen Fener'in eline verdiler jsdfhghg

• cümleten hepimizin

• sekiztaş :)

3|4
    2|4
    • 7bahçe 6alatasaray hangisisin ?

• Ben Beşiktaşlıyım en farklı mağlubiyeti evet biz aldık ama biz 8-0 yenildiğimiz takıma inönüde 2-1 kazanmıştık G.Saray kendi sahasında hemde bu sene bu kadro ile Arena da alması Bjk nin deplasmanda aldığı 8 lik maçının önüne geçmiştir... Yalnız güzel bir soru soruna 5 yıldız... ;)

0|0
    0|0
  • 1.varlığından fb ile yaptığı maçla haberdar olduğumuz ne idüğü belirsiz sigma diye bir takımdan 7 yemek.

2.şampiyonlar liginin en farklı mağlubiyeti olması bakımından liverpool hezimeti.

3.bir futbolcuya 100 milyon sayacak kadar deli adamların yönettiği realden kendi evinde 6 yemek. arkadaş ne fanatikmişsiniz:realle sigma arasında sıradağlar kadar fark var, kalkmışsınız bir de gsnin realden yediğinden daha fazla yemişsiniz. ulan sigma lı gariban bir futbolcu, tarihin her hangi bir döneminde, real madridli bir futbolcuyu görse yanaşıp fotoğraf çektirir sonra da çerçeveletip duvara asar. bu muhakeme yeteneğiyle bu yaşa kadar nasıl geldiniz hayret.

0|2
    0|1
  • Yakın zamanda,dünyanın sayılı takımları arasında görülen bu 3 klüpten Galatasaray ın kendi evinde 6 1 yenilmesi gerçekten rezaletti.Bundan 10 15 yıl önce bu yenilgiyi alsa belki bu kadar eleiştirilmezdi ama sen en iyiler arasına girmiş 1 takımsan bu kadar aşağılanma kardeşim.

0|1
    0|0
  • Deplasmanda atılan 1 gol 1 buçuk gol sayıldığına göre Galatasaray 1-9 yemiş oluyor deplasmanda 6 tane yeseler anlarız ama şu anda kendi sahasında en çok gol yiyen rezil Galatasaray ayrıca bayern munich de 6-0 geçirdi gsye bunu bilmeyen ezikler baksınlar ş.kulupler kupasınsda nasıl koymuşlar:)

0|0
    0|1
  • 8-0 beşiktaş yenilmişti ama bunlar bizim açımızdan kötü olsada daha beterleride var dünyada , 15-0 avrupa kupalarında en ağır sonuç mesela,

0|0
    0|0
  • Altay, yanlış hatırlamıyorsam AS ROma'ya 10-1 yenilmişti.

Göztepe 1860 Münich'e 9-1 yenilmişti.

Fenerbahçe Benfica'ya 7-0 yenilmişti.

0|1
    0|0
  • Herkez kendisine göre yorumlarda ama bir gerçek var gs de kendi evinde en fazla gol yiyen türk takımı oldu

0|1
    0|1
  • benim hatırladıgım bjk'nın 8-0'ı var liverpooldan, fenerin sigma'dan 7-1i var, gs'nin yeni 6-1'i var, erciyesin atletico madrid'den 5-0'ı var..antalyanın werder bremenden 6-0'ı var..baska baska..bjk'nin leeds'e 6-0'ı, barcelonaya 5-0'ı var..bursanın valenciaya 6-1'i var...hatırladıklarım bunlar..88 sorası baskada yok 5 fark ve üstü bildigim..

0|0
    0|0
    • dolayısıyla 1)bjk 2)antalya 3)fener oluo sorunun cevabı..

• Avrupa maçlarında en ağır mağlubiyeti Türkiye aldı...

Ne Galatasaray ne Fenerbahçe ne Beşiktaş diye ayırırım bunu...

Şu Allahın cezası CL kupasını biri getirsin artık bizde yerimizde saymaktan kurtulalım rekabet artsın!

0|0
    0|0
  • Bunları birbirinden ayırmak pek zor değil.Kendi evinde 5 farkla malup olan sürüyle takım var.Ama 8 fark bambaşka...

0|0
    0|0
  • 6 Ekim 1921'de Galatasaray 12-0 yenilmişti.

0|3
    0|1
  • kim eksiledi la noldu zorunuza mi gitti.

Ayrıca buradan bu soruyu soran kişiyi kınıyorum ve bu paylaşımin kurallara aykiri olduğunu söyleyerek yonetimden kaldırılmasına veya ne yaparlarsa işte. buradan uyarıyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı ipleyen yok :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın 8-0'ı tabii ki.

Galatasaray'ın yediği 6 gol Real Madrid'den gelirse mazur görülebilir.

0|0
    0|0
    • BJK ingilterede 8 yedi istanbulda o takımı 2-1 yendi siz kendi sahanızda yeni stad süper kadro ve onbinlerce taraftar onunde 6 yediniz süper kadro ile yeneceğiz diye çıktığınız sahada :D

• saçmalama reziller arenada yediğiniz o 6 10 gole bedel

• yani kim daha çok yedi diye tartışmak biraz saçma değilmi

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak unutamadığım en büyük anılarımdan biridir 8-0. bir gün torunlarıma anlatıcam 8.golü yediğimiz anda bile takımımı izlemekten utanç duymadım beşiktaşlı olmak beşiktaş formasını taşımak kutsaldır.

0|1
    0|0
  • onlar en farklı mağlubiyetleri türkiye aldı diyor ya,önemi yok bizim ne dediğimiz.

0|0
    0|0
  • gese neden mi 6 tane evinde yedi .d

0|1
    1|3
  • cevplara verilen like ve dislike lardan anlaşılacağı üzere soruyla ilgilennlerin %75'e yakını galatasaray gs ve bjk taraftarları cevap bnce şu:''asaletin yetr aslanım''

0|0
    0|0
  • O değil de beşiktaşın 8 yediği maçtan sonra Sinan Engin'in '' Avrupalı acımıyor attıkça atıyor'' feveranını hiç unutmam..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe aldı diyeceğim. Sigma maçını küçükken canlı izlemiştim. O dönem Göteborg'la Ajax'la oynayıp fark yeseler anlaşılırdı ama Sigma'nın bahanesi olamaz

Liverpool veya Real Madrid gibi bir takımdan fark yemek normal

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27
Yükleniyor...