Okul yaşantınızı anlatır mısınız?

Platonik aşklarınız, öğretmenler, dedikodular, şimdiki yaşamınız, kopya çekme yöntemleriniz, yalnızlıklarınız, ortamlar vs... Okul yaşantınız nasıldı? Eğlenceli hüzünlü vs...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokulda herkesi çok severdim. O zamanlarda okulda platonik Aşk hep bende olurdu okulun meşhuru idim. Hepsi beni reddetti. Ben gelen geçene teklif ettim reddedildim. Platonikle devam ettim. Biz öğretmenler hakkın da çok dedikodu yapardık ama sonucunda bu öğretmenler hemen bir yerlerden duyarlardı tabii bizde dayak yedik. :) LİSE zamanında ise sınav olucağı zaman çalışkanlar önde otururdu fakat biz onları orta sıraya koyarda 4'ü 1 yandan kopya çekerdik. Yine LİSE zamanında ortamız çok iyidi. Sınıfta 45 kişi olurdu ortam olarakta çok komedi bir sınıftık dersleri kaynatırdık. biz grup olarakta 25 kişiydik. Derslerden kaçardık. LİSEDE hocalar bizimle başa çıkamazdı. Biz 25 kişi ile kavgaya gitdiğimiz bile oldu. çok fena dağıtırdık ortalığı ama LİSE sonu geldiği zaman hepimiz başka bir yere gittik, ayrıldık. Çok üzüldük gerçekten çok iyidik. Şimdi ise Yalnızım ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tam bir zibidi

0|0
    0|0
  • Bir öğretmen vardı bizde matematik gibi önemli bir derse giren eminim o öğretmenin elinden geçen tüm öğrencilerin matematiği berbat ötesidir.Kopyayı genelde rengaren 10-15 tane saydam dışı olan kalemlerimin içine silindir şeklinde koyduğum küçük kağıda yazardım kalemin saydam dışıda büyüteç vazifesi gördüğünden mümkün olduğunca küçük yazardım ama şimdi olsa daha seksi kopya yöntemleri bulurdum teknoloji geliştiğinden dolayı,aşk o0larakta aklımda kalan bir tek 6-b sınıfındaki merve var

0|0
    0|0
  • iyi zopa atan hocalarımız vardı şimdiki hocalar şeker

0|0
    0|0
    • offf fenamış

• ohhh şimdi okulu gecmede kolay, en tembel insan bile liseyi bitiriyor... o zamanda nerdeeeeee

• Lisede çok firlama biriydim çok yaramazlik yapardık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...