Hayatınızda gördüğünüz en büyük şiddet neydi?

Hayatınızda gördüğünüz en büyük şiddet neydi? (bizzat size yapılan)

Benim babam dişlerimi kırmıştı yumruk atarak ağzım yüzüm kan içinde kalmıştı. Lise öğrencisiydim henüz.

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• eski eşim ben hamileyken saçlarımdan tutup yerde sürüyerek beni mutfaga soktu. ocaktaki kaynayan yemeği üstüme döktü ve karnıma tekmeler atarak bebeğimi düşürdü

0|0
    0|0
    • Destekli salla

• Eğer böyle birşey yaşadysan o eski eşinin 7 sülalesini s*keym orspu çocuğunun

• ayrıldım zaten 4 aylık bebeğim düştü o zaman. ağzına sağlık ettiğin küfür için. sadece bu değil ki eşim beni döverken kaynanam da araya girip saçımı çekerdi.

gözüm de morardı dudağım da patladı kafam da yarıldı öncesinde. ama bu anlattığım hadise dayak falan değildi resmen öldürmek istedi beni. şikayetçi oldum cezasını çekti ama vucudumda yanıktan kalan izler var hala ve artık evlenmeyi hayal bile etmiyorum

Kızlar Ne Diyor 11

• 18 yaşamı gelene kadar baba dayagı yedim. iyikide dövmüş canım babam. ellerine sağlık.

0|1
    1|1
  • Eski kiracımız uzerıme döner bıcagyla yurudu elinden o bıçağı aldılarsada kucuk bı bıçağın bacağıma gırmesıne engel olammadılar.

1|0
    0|0
    • Hastaneye kaldrıldın mı? Ne yaptın da o kadar öfkelendi sana kaç yaşındaydın

• 17 yasındaydım. Evimde parti verdim ailemınde onayıyla eve elbette erkek aarkadaslarımda geldı ben evde kımse yokken eve erkek atmışım :) demedıgı kalmadı ama evde belkı 30 kışıydık ve toplasan 8-9 erkek yoktu. olsa bıle onu ılgılendırmezdı. hastahnye gıttık sıkayetcı oldum. cezasını aldı. zaten ıkı uc hafta sonra da eve ağzı burnu dağılmış halde geldı ayakkabılarından kan akıyodu resmen borçlu olduğu adamllar bunu benzetmıs dedım Allah'ın sopası yok :) sonrada defolup gittiler.

• Kim miş o çılgın şaşarım ? :)

0|0
    2|1
  • suçun neydi ki

0|0
    0|0
    • Haksız yere yemiştim dayağı ortada doğru düzgün neden yoktu. Yanlış anladı, artistlik yaptığımı sandı sonra haberim yokken geldi birden yumruk

• İyi iyi ne güzel senin adına sevindim. şiddet görerek büyüyenlerin illa ki psikolojileri bozuk oluyor bir yerde açık veriyorlar ve genelde mutsuz oluyorlar hayatta. genelde diyorum herkes aynı değil

• doğru söylüyorsunuz haklsınız. bu da kader sanırım..

• Erkek arkadaşım saçımı cekmisti

0|0
    0|0
  • :(ne yaptn da öyle yaptı baban?

0|0
    0|0
    • Haksız yere yemiştim dayağı ortada doğru düzgün neden yoktu. Yanlış anladı, artistlik yaptığımı sandı sonra haberim yokken geldi birden yumruk

• :(kötü olmuş

• Babamın saçlarımı çekip alnıma vurması en büyük şiddetti. Yani büyük bir olay yaşamadım.

0|0
    0|0
  • ne yaptın ki hınzır seni böyle baban dövdü seni

0|0
    0|0
    • Hınzır derken? Haksız yere yemiştim dayağı ortada doğru düzgün neden yoktu. Yanlış anladı, artistlik yaptığımı sandı sonra haberim yokken geldi birden yumruk

• Kötü olmuş.

• Babam karnima yumruk atmisti bide karnem zayif diye dovmustu dudagm filan patlamisti

0|0
    0|0
    • Lanet olsun nerde çocuğunu döven ana baba varsa ya sinir oluyorum hele de kız evlada nası yapabiliyorlar ya

• 16 yasindaydm

• Ne deyimki soylesem oda aglar eminim

• kardeşimin ısırması hala izleri var

0|0
    0|1
  • Subay Sevgilimi Tunceli dağlarında şehit vermem hayatımın en şiddetli acısıydı ..

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• küçükken sanayide çalıştım uzun bir süre günde 3 öğün dayak yiyerek büyüdüm. Bizim zamanımızda bizim oralarda adet gibi bişeydi hata yapmana gerek yok. Hatta çoğu zaman çekiş sapı ingiliz anahtarı falan kullanılırdı.

0|0
    0|0
    • Benim de toplamda yediğim dayakların haddi hesabı yoktur küçükken, ama en şiddetlisi buydu hemde ergenlik çağında

Yükleniyor...