Bir süredir dargın olduğun sevgilin barışmaya mangal malzemeleriyle gelirse n'aparsın?

Hiçbir şey söylemeden hadi mangala götüreceğim diye öylece gelmesi...ne denir buna? :-)))

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• "Gel seninle bir ocakbaşı yapalım" teklifi kadar makbule geçmez belki ama o da güzel.

Eften püften bir dargınlıksa, dargınlık büyük ölçüde ondan kaynaklanmış olsa bile ikimiz de neden öyle olduğunu anlamışsak artık o dakikadan sonra öyle bir şey yaşanmış gibi yapmamıza bile gerek yok. "Şalgam da içeriz değil mi?" der giderim valla. Adam gönlümü almayı biliyor demek ki =)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tum arkadaslari arar haber veririm... yoldan da bol bol yeni malzeme alir isi ne :D

1|0
    0|0
    • O değil de onu istemeye gidiyoruz zannedip havalara girermiş:=P Ters tepki de yapabilir böylesi de

• yok yanimda mini etekli kizlari ve tip tip arkadaslari gorunce pek oyle sanmamisti :D

• Dargın olma sebebinizi hiç yaşanmamış olarak kabul edip, seni de buna inandırmaya çalışıyordur. Kaldığımız yerden devam edelim şeklinde.

Domatesleri doğrayacak birisi de gerekiyor ayrıca.

1|0
    0|0
  • senden sonra vejeteryan oldum ben saol...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ooow bence süper bise seni bilmem ama ben boynuna atlardım herkesten farklı daha ne ...=)

1|0
    0|0
  • büyük ihtimalle herşeyi unutup geçmişi kurcalamaktan nefret eden ve hemen bişeyler rayına otursun isteyen biridir bu dargın bir kalp hiç bu kadar eğlenceli ve doğal düzeltilmez diyip giderdim valla ben olsam

1|0
    0|0
  • Dargın olduğum konuya göre davranırdım. Şahsen benim sevgilim bu şekilde gelse onu reddederdim. gerçi hangi şekilde gelirse gelsin reddederim de :) O da ayrı bi konu.

Aklı sıra aranızda geçen tatsız şeyleri kapatmak için bi yol izlemiş.

1|0
    0|0
  • Vejeteryan olduğum için sen benimle dalga mı geçiyorsun.Ben gelmiyorum.Git etobur bir arkadaşınla ye etini derim...

0|0
    0|0
  • güzel bir süpriz barışırdım ohh mangal keyfi :):)

0|0
    0|0
    • mangalı yaptıktan sonra'' konuşmayalım zaten kırgınlığım hala geçmedi hadi güle güle dersin sonra:-)))

• Dargınlığım devam eder tabii neden olmasın hemen geliyorum derim .Bayılırım mangal yapmaya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...