En yakın arkadaşınız sizi kazıklar sırtınızdan vurursa ne yaparsınız ? veya böyle bişey yaşadınız mı :)

kardeşim sandığınız insanlar bazen arkadaşınız bile değildirler..

sizin başınızdan neler geçti dertleşelim bakalım :))

neden derseniz benim yakın arkadaşım kankicim dediğim insan benim paramı çaldı . para kayboluyordu 1 -2-3 bir baktım kiiiii o alıyor gözlerimle görmesem inanmazdım . ne insanlar var :D

hergün yeni şeyler öğreniyor insanoğlu :)

siz böyle bir duurmda ne yapardınız ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır yaşamadım.

Beni kazıklar veya sırtımdan vurursa eğer, bu yaptığından mutlu olup olmadığını sorarım.

Mutluysa eğer, kızamam. Mutsuzsa eğer, onu af ederim ve kaza ile olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onun kız arkadaşına asılırım

0|0
    0|0
    • e ben öyle bişey yapamam ki :D

• kanıtlayamazsın der beklerım artık bu kızdan ben herseyı :D

• yok yok onu derken bile gözlerini kaçırır o senden.. o öyle olmaz işte :)

gizli kamera koy o zaman.. odayı komple çeken .

• benm 9 10 senelik arkadaşm var bir kız için sattı konuşmadık 5 ay sonra yine barıştık şimdi o kız onu süründürüyo

0|0
    0|0
  • para meselsii konuşursun parayı alırsın falan ama işe kız falan girerse vururum

0|0
    0|0
  • Kimseye bıçaklayacak bi' fırsat vermedim. Hepimiz insanız, potansiyelimiz belli.

0|0
    0|0
  • kazıgı cıkarmaya calısırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tek arkadaşım ailemdir kimseyle yakın olmamaya çalışırım insanoğluna güven olmaz.

0|0
    0|0
    • büyük konuşmamak iyidir :)) bana arkadaşım dostum herşeyim falan derken yalanmıydı yani :))

• güzel hayaller kuruyorsun :) bu arada söz konusu insanoğluysa büyük konuşurum

• Ben en bastan kımsye güvenmem o yüzden kımsenın ben hayal kırılııgına uğratma gbı sansı olmaz.

0|0
    0|0
  • Artık zaman öyle bir hal aldı ki ne diyim güvenmek cok özel oldu..

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...