Duygularınızı merak edıyorum

Sevgilim iki ay once terketti beni .araada bazen mesajlasioduk .ama hep ben atiyodum uc gun once biraz agjr konustu nese bende artik yazmamaya basladim.dun gece mesaj atip aradi cvb vermedim.iki yillik iliskiyi bir cirpida bitirdi yari yolda birakti beni... yalvarıooo barısmak ıcın artık ama faydası yokkkk onun ıcın hepatıt asısı oldum ıstanbula gıttım altı kere ama benı yarı yolda bıraktı cok seyleryasadıktan sonra...bunları yazmamın sebebı kımse kendınızden onemlı degılll..bu bı hafta ıcınde ayrılan var mıaranızda neler hıssedıyorsunuz

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal yaşantın için kimseden tavsiye alma derim ben.

1|0
    0|0
    • almak lazım cunkı ınsan ıcınde bulundugu durumu bazen goremıo

• evet ole ama naparsın ıste bnde acılar cektım ve cekıyorum

• çekeceksin ve bitecek.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• ipi koptuğu yerden bağlanabilir, ama atılan düğüm hep ya bir şeylere engel olur ya da canınızı acıtır...eski sevgiliye dönmekte bunun gibi birşey, Seninde söylediğin gibi hiç birşey kendinden daha önemli değildir... Hayatımızdaki en büyük dert bu olsun 2 seneni vermişsin ama tüm senelerinide kaybedebilirdin onun gibi biri için...

0|0
    0|0
    • evet sukredıyorum ben hep hayırlısı dıe dua ettım ve pısman da degılım bıttıgıne ... bazen secımler hayatımıza yon verıo sevgı ytmıo

• Sevgi önemlidir ama tek başına yetersizdir... Evet yaşananlar hayatımıza yön veriyor ama bunları çevirmek yine bize bağlı önünde dört yol var ama seçeceğin yol sadece her şekilde 2 tanedir değimi Kalmak ve Gitmek gibi.. 10 yol da olsa seçeneklerin hep 2 o yüzden artık sende hayatına farklı bir yön ver...

• evet bende ayrıldım ama cok eksiklik hissediyorum ama onlada olmuyo yapcak bsey yok herşeyın hayırlısı kendini yıpratmıcaksın hiç kime için degmez

0|0
    0|0
  • 25 gün oldu ayrılalı ama hala çok taze ve acı verici

0|0
    0|0
Yükleniyor...