14 Şubat! Bugüne kadar kaçını yalnız, kaçını ilişki içinde mutlu ve kaçını huzursuzluk içinde geçirdiniz?

bugune kadar kaçını yalnız ,kaçını ilişki içinde mutlu ve kaçını huzursuzluk içinde geçirdiniz...

• Yalnız
    42% (5)44% (4)43% (9)Oy Ver
  • Ilişki içinde mutlu
    17% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
  • Ilişki içinde kuşkulu
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Hiç olmadı
    25% (3)33% (3)29% (6)Oy Ver
  • Işim bile olmaz
    8% (1)23% (2)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• A:Yanlız .

Burdan eski sevgilimle birçok yalanla beni ayıran ve şuan %99 sevgili olupta birbirlerine hediye alan bu ikiliye nalet okumayıda ihmal etmemeliyim . Nedense bi an bu yorumda onları anmadan olmazdı dıye dusundum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aklıma taktığım bir gün değil.

0|1
    0|0
  • 14 Şubat'ta sevgilisi olup, diğer günler acı çekenlerden olmaktansa, 14 Şubat'ı yalnız geçirip, 364 günümü sevgi dolu yaşamayı tercih ediyorum! :D

0|1
    0|0
  • sevgililer gününe yakın ayrılıp tekrar barışıyorum duygusuz bir gün bence

0|1
    0|0
  • B. Allah bozmasın :)

0|0
    0|0
  • E şıkkı

0|0
    0|0
  • Hep yalnız.

0|1
    0|0
  • yanlız

0|0
    0|0
  • Yalnız

0|0
    0|0
  • Ikinci defa olcak, gecen sene ve bu sene ama ben anlam yuklemiyorum bu gune

0|0
    0|0
  • Hiç yalnız olmadım o günde hep annem yanımdaydı huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirdim hep:)

0|1
    0|0
  • Bu gune kadar olan ılıskılerım kısa surelıydı ondan kutlamadım bu seferkı duzgun gecıcek :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ne 14 şubatı severim ne şubat beni sever 14ünü sevdiği kadar. Ne özel günleri sevdim ne de özel günler için yaşadım özel günleri özel yapan saçmalıklar kadar.

Velhasıl hikaye bu tarihler piyasalar canlansın millet alışveriş yapsın işin kökü bu. Seven insan aldırış etmez bu tarihlere.

0|1
    0|0
  • 14 şubatı pek tınlamam ... açıkcası siz burda yada arkadaşlar çevremde 14 şubat naraları atmasa ne günü oldugunu bile hatırlamam ...

0|1
    0|0
  • hep tek geçirdim.ben genellikle yazları dolu geçiririm kışlar sakindir :)

0|1
    0|0
  • 18'de 18. 4everALONE.

0|1
    0|0
  • Ya sen? :O

0|1
    0|0
  • gecen yila kadar hepsinde yalnizdim vev keyif yapardim single party lerde. gecen yil telase ile surpriz hazirladim bu yilda aynisi var. zor mu hediye vb? evet ama yine de eglenceli :)

0|0
    0|0
  • Uzun süredir ilk kez tek başıma geçireceğim, hayatta herşeyin ilki vardır nasıl olsa..

1|0
    0|0
  • 21 yılını yalnız geçirdim. 21 yaşındayım! (zaten sevgililer günü saçma bir icat hiç işim olmaz)

0|0
    0|0
  • Elizabethle giriyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...