En Sevdiğiniz Diğer takım futbolcusu ?

Kendi takımınız dışında BJK,GS ve TS gibi 4 büyüklerden sevdiğiniz futbolcular var mıvarsa kimler ? Mesela ben diğer takımlardan nefret etsem de :) Efendi oluşlarından dolayı

GS : Nordin Amrabat

BJK : Mamadou Niang-Sezer Öztürk :)

Güncellemeler:
arkadaşlar hangi takımlı olduğunuzu yazıp cevaplrsanız sevınırım

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlı olarak GS'den Selçuk'u severim çok iyi oyuncu işini layıkıyla yapıyor sakin efendi seviyorum ben Selçuk'u ve bir de Umut'u severim yedekte kalsa hiç sorun etmiyor çalışıyor ediyor sonradan girip en iyi şekilde katkı veriyor, FB'den ise Mehmet Topal'ı seviyorum o da aynı şekilde işine odaklı polemiğe girmeyen bir oyuncu ve derbilerde falan sakin sessiz ılımlı bir yaklaşım sergiliyor. TS'den ise Alanzinho'yu seviyorum adam hep yedek oluyor sonradan giriyor ama işine bakıyor hiç huzursuzluk falan yapmıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eskişehirspor taraftarıyım:

Alex bir efsaneydi benim için. Arda'yı da severdim..

Pek çok insanın aksine Sabri'yi de severim. Drogba müthiş bir profesyonel.

Bjk: Tolga Zengin, Fernandes, Oğuzhan..

Fb : Gökhan Gönül, Alper, Sow..

Trabzonspor: Onur, Malouda, Aykut..

Diğer renklerden de severek izlediğim isimler var..

1|0
    0|0
  • Moussa Sow belkide Fenerbahçedeki en karakterli oyuncu olduğu için kadro dışı kalıyor Beşiktaştan ise Almeida

1|0
    0|0
  • Sevmediğim Emre B.

0|0
    1|0
  • mamadou niang artık beşiktaş ta değil..

beşiktaşlı olmayan hiçbir topçuyu sevmem

1|0
    0|0
    • Eski futbolcusu başka birini bulamadığım için yazdım yani eskide yazabilirsiniz.Ayrıca bencil olmamak lazım yani bazı futbolcular gerçekten çok efendi.

• futbolcu ilk önce diğer takım taraftarlarının sevmesinden çok kendi takımına faydalı olmayı ve kendi takım taraftarı tarafından sevilmeyi bilmeli.. gerisi çok önemli değil. evet emre yi severim. takımı için herşeyini veren bir futbolcu ! burak yılmaz da oynadığı takımın menfaatleri için yapıyor. yeri gelir kendini atar. yeri gelir rakip takımı tahrik eder. eksik bıraktırır. futbol bu ! mateja kezman ı da severdim.

• Kezman ya evet iyiydi :(

• Selçuk İnan bu ülkenin en iyi yerli orta saha oyuncucu çok beğeniyorum fenerden Moussa Sow.

1|0
    0|1
  • FB: Moussa Sow

BJK: Tolga Zengin

TGiray Kaçar-Mustafa Yumlu

1|0
    0|0
  • Alex

Alex

Alex.

1|0
    0|0
  • galatasaraydan hiçbir oyuncuyu sevmiyorum nefret ediyorum diyebilirim hepsinden,beşiktaş'tan ise fernandes ve oguzhan'ı seviyorum.

1|0
    2|5
    • NEFRET olayını yakıştıramadım renkdaş.Yani sonuçta herkes bir burak değil :D

• hepsi bir burak hepsi bir terim emek hırsızları bize şikeci diyorlar kendilerini resme herkesin gözü önünde yapıyorlar bu şike olayını,terimin geçen sene neler yaptıgını gördük hakemlere arenadaki maçlarda nefret'in tanımı 6sdir benim için :D.

• NEFRET kötüdür :)

• manuel fernandes

gökhan gönül

onur kıvrak

1|0
    0|0
  • SONUNA KADAR GALATASARAY EN SEVDİGİM OYUNCU DROGRA,BURAK,SABRİİ :D

0|0
    1|0
  • tolga zengin adam gibi adam

0|0
    0|0