Galatasaray olmasaydı Türk Futbolu ne hale gelirdi?

Avrupada Türkiyeye en büyük başarıları getirmiş takım Galatasaray diğer takımlar ise Avrupada elde ettikler başarısızlıklar ve avrupadan yedikleri men cezasıyla biliniyor kalkmışlar birde Real mağlubiyetiyle alay ediyorlar kusura bakmayın ama Galatasarayda olmasa Türk Futbolunun halini düşünemiyorum sizce haksızmıyım?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• ezik onlar baros kaale bile almıyacağın alay edenler ezik ya da kuyruklarına çok basılmış :)

yaşa bak açtıkları sorulara bak:)

3|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• şu an niye bu şekilde sorular açılıyor onu anlamıyorum.gerek yok yani zaten herkes her takımı biliyor birilerine bişey anlatmaya gerek yok.

0|1
    3|2
  • Daha güzel olurdu hahahaha :D

0|2
    2|2
  • Çok haklısın renktaş,biri zaten 6-0 ıyla övünür biri de yerlileriyle :D

0|0
    0|0
  • Adamsın baros 5*kurban olsunlar sana laf edenler

1|3
    1|3
  • Bize 6 yedi diyenler, 8 tane yiyip ŞL tarihine ''en farklı skor'' rekoru ile geçtiklerini unutuyorlar...

4|2
    1|3
    • sizde kendi sahanızda en fazla gol yiyen türk takımı olma rekoru kırdınız onu ne yapacaz?

• 6 az mı ya naptın bir de kendi evinde ,üzüldüm gerçekten:(

• Galatasaray türk takımlarının avrupada aldığı en ağır mağlubiyeti aldı. Kendi evinde 1-6 lık skorla yenılerek tarihe geçti. söyleyeceğiniz hiçbir şey bu gerçeği değiştirmez. bir bursa sporda gidiyor avrupaya sizin gibi rezil etmiyor.

0|3
    2|3
  • Galatasaray altı yedi ama yine de Sekiztaşın muhteşem rekorunu kıramadı.

2|3
    0|3
  • aslında çok güzel oldu basın gs den bahsederken avrupa maçı olunca gündüz insan gece kurt adam misalı lıgde başarısız avrupada başarılı diyorlardı. gördük o başarıyı real madriti yıldız yaptınız adamlar ilk defa bir deplasman maçında 6-1 yendıler. tükiyenin değil bütün avrupanın tepkisini aldınız. olmasanızda olur yanı.

0|3
    0|3
    • Sana göre olur çünkü Galatasaraydan çektiğiniz kadar kimseden çekmediniz

Erkekler Ne Diyor 10

• bu milletin insanının ufkunu genişleten galatasaray'dır. 2000 yılına kadar hangi türk insan inanabiliyordu avrupa kupası'nı almasını? inanmayı bırak hangi takımın taraftarı hayal edebiliyordu avrupa'nın tepesine çıkmayı? biz bunu başardık ve diğer takımlar da kendilerine hedef koydular. yatıp kalkıp dua edin bize be arkamızdan konuşcağınıza.

he siz bu gerçekleri kabul etmeseniz bile bunların doğruluğu değişmez :))

1|1
    0|2
  • kusura bakmayında tekrar edilmeyen başarılar tesadüften ibarettir ama yinede gs en başarılı türk takımı avrupada ona bir sözümüz yokta taraftar olarak siz bunu kabullenmişsiniz yeni başarılar nerede yok takılıp kalmışız geçmişte türk milleti olarak her alanda böyleyiz zaten bilim sanat siyaset spor edebiyat aklınıza gelebilecek her konuda bu böyle.

0|1
    0|0
  • yeter artık 6alatasaraylılarla uğraşmayın psikolojileri bozuldu baksanıza neredeyse türk futbolunu biz ayakta tutuyoruz diyecekler:))) link

0|0
    1|0
  • Haksızsın kardeşim

0|3
    1|1
  • Aldığınız kötü sonuçtan sonra niye diğer takım taraftarlarına laf etme gereği duyuyorsunuz bende bunu anlamıyorum çoğunuz bu şekilde davranarak kendinizi avutuyorsunuz.

0|0
    3|2
    • Aldığımız kötü sonuçlardan sonra daha o tunruvada yer alamayan takımın taraftarlarının hakaret ve alay içeren kelimelerini okuyunca bizde karşılık veriyoruz

• Yani sen diyorsunki bütün bunların sorumlusu Galatasaray ama nedense Fenerlilere gıkınız çıkmıyor biz gidip yenilince sevinçten 4 köşe oluyorsunuz ondan sonra gelip türklükten bahsediyorsunuz

• Ben bu olay tek taraflı değil demek istiyorum fenerli arkadaşlar yapınca onlarada elimden geldiğince cevabımı veriyorum. Benim kızdığım sanki bütün gsliler, diğer takımların maçı olunca vatan millet sakarya, diğer taraftarlar biz yenilince dalga geçiyor moduna girmesi, senin tuttuğun takımın taraftarıda yapıyor yani bunu tek taraflı değil. Maç biter bitmez kendini avutmak için 6 yeriz 8 yemeyiz diyen gsliler olursa hakaretin alasını yaparım.

• 6alatasaray olmasaydı türkiye şikeyle tanışmazdı link

0|0
    1|1
  • daha iyi yerlere gelirdi

0|1
    2|2
  • Galatasaray da Beşiktaş da Fenerbahçe de Trabzonspor da iyiki varlar bu kulüpler rekabeti ve futbolu kitlelere yayarak futbol aşkını genişletiyorlar insanımızın tek sorunu var o da biraz olsun saygı, rakibe saygı herkes 6 yer 7 yer yeri gelir kötüdür 8-9 yer ama rakibine yine de saygı duymalısın yani dalga geçmemelisin insanımız biraz bu bilince kavuşursa gereksiz atışmalar ve kavgalar yerini tatlı rekabete bırakacak. Ben 2000li yılların başında bir Beşiktaşlı olarak sanki Beşiktaş oynuyormuşçasına Galatasarayın Avrupa maçlarında heyecanlanırdım ve Galatasarayı destekelrdim ki hala yine öyleyim ama maalesef içinde bulunduğumuz koşullarda ülkemizi temsil eden Türk takımlarının maçlarında kenetlenme yok ülke futbolumuzu temsil eden bir takımı desteklememiz köstek olmamamız lazım.

0|0
    0|0
  • adamlar rezil oldular,kendi sahalarında 6 tane yiyip rekor kırdılar,hala başka takımlara laf atıyorlar ,salça olmaya çalışıyorlar,gerçi sizi anlıyorum okadar kötü koyduki madrid size,bu acıyı bir 10 sene unutmazsınız,35lik drogba bitik sneijder gelince kendilerini real barca bayern gibi görürseniz o takımlardan birisi gelip kendi sahanda sana tecavüz edince anlarsın işte böyle anya ile konyayı,ronaldo neler yaptı öyle yaa,adam ırına'yı unutmuştur gs yüzünden ahaha :D.

0|3
    1|1
    • 35 LİK Drogba nasıl avladı siizin kaleciyi?

• doktoraveren genele niye vrumuyon :DD ezelden beri karımızsınız ve öyle kalacaksınız :DD istatistikler öyle yanlız ronaldo ayagını denk alsın bizim karıya göz koymuş dürzü .ddDD:D:DD.

• O na bakarsan Belediye Feneri daha çok yenmiş saf beyinli ergen şimdi belediye Fenerden daha iyimi oluyor hadi sen git sizin aldığınız cezalara bir göz at Şampiyon olsalar bile Şampiyonlar ligine biz gidiyoruz tescilli şikeciler

• Real madrid hiç bir türk takımına g tane atmazdı birde iyiki yenildiniz ya yok fenerbahçe böyle yok o öyle susmak erdemdir ama nerdeeee

0|2
    0|1
Yükleniyor...