Ayakların büyük diyen erkek arkadaş

Sevgilimle turistik bir yere gezmeye gitmiştik.Ayakkabılarımızı çıkarıp suyun içinde yürümemiz gerekiyordu,o zaman dikkatini çektiğini düşünmemiştim.Aradan 1 buçuk ay geçti biz zaten yeniyiz ve bana telefonda ne güzeldi falan gezmiştik derken büyük ayaklarını da gördüm dedi gayet normal gülerek.Alındım tabi ama şaka yaptığını dikkat bile etmediğini söyledi.Ayrıca kendisi başka şehirde ben başka yerde ben evlenip onun yanına gelirsem işim olmucak ve iş ararken zorlanabilirim,evde otururum napim sen bakarsın bana dedim şakayla ama pek hoşuna gitmedi .Kendisi mühendis ben iibf mezunuyum.Bu iki durumda benim canımı çok sıktı,siz böyle bir durumda ne yapardınız ya da ilişkinizi bir daha sorgulayıp ayrılmayı düşünür müydünüz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar genelde o şakayı yapıyor nedense.. tepki ölçmek için. çok başıma geldi..kendinizi güvende hissetme psikolojisi işte.. genleriniz söyletiyor.

ayak konusuna gelince gerçekten büyükse ayakların şaka yapmamış!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayak konusunda biraz eşek şakası olmuş sanki:))

Diğer mevzuda başımın üzerinde yerin var demesi gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Neden gizli sordun ki ? açıktan sorsaydın ne olacaktı

0|0
    0|0
  • Ayak fetisi vardır cocuğum ne olacak. Ama maddi konuyu bilemem bunu senin ölçmen lazım

0|0
    0|0
  • ne yazıkki ayaklarından pek hoşlanmamış ne kadar büyükki ayakların?

0|0
    0|0
    • 38 numara

• Ayağımı keseyim mi

• saçmalama sonuçta ALLAH yaratmış kimse fiziksel özelliklerini kendi seçmiyor.elbet sennher halini beğenen bir erkek çıkar karşına

• Bazı insanlarin ayaklara karsı daha özel bir takıntısı olabilir. Bunu açık açık onunla konuşmalısın.

0|0
    0|0
    • Ya neyse ben onun kusurlarına tek laf etmedim etsem hemen bozulur ama onun bunları bulup buluşturup ayrılmasına pay bırakmıcam

• Bu bir kusur degil... kotu birseyde degil. Ben olsam dikkatimi bile cekmezdi. Algıda seçicilik diye birşey var. Arkadaşın belkide bir ayak fetişisti...

• iibf yi nerde okudun sen ? orta okulda veriyorlarmı o bölümü?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...