Insan sevgilisinin dogumgününü unutabilirmi

dün dogumgünümdü erkek arkadasim dogumgünümü hatirlamadi. bende dedim bugün artik. oda dediki olabilir insanlik hali abartma bukadar diye... ya cok üzüldem resmen... icimden ayrilmak geliyor ondan... ben onun dogumgününü hicbirzaman unutmuyorum ama o hatirlamaya kutlamaya tenezzül etmiyor... kalbim kirildi :(

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• hemen o şekilde düşünmemek lazım.. öncelikle çalışan biriyse ve işleri gerçekten çok yoğunsa aklı işinde kalmış olabilir o yüzden kutlayamamıştır.. ha insalık hali abartma bu kadar demesi özrü kabahatinden büyükmüş gibi gösteriyor.. onun yerine senin gönlünü almaya çalışmalıydı bence.. en azından o günü unutmuş olduğunu sana da unutturmalıydı günü devamında kalan ve geçireceğiniz güzel bir kaç saat ile.. ama bu ayrılık sebebi kesinlikle olmamalı ona da karşıyım.. senin için o günün kutlanıp kutlanmaması belki de çok önemlidir ama sonuçta o da senin sevgilin ve sevginin değerini bir tek gün ile kıyaslayamazsın..

0|0
    0|0
    • Bende öyle diyince sanki benim suçummus gibi hissettirdi ya unuzmasinin sebebi. Hic gönlümü felan almayada tenezzül etmedi :((

• :D boşver biraz tribini yap ama ayrılmak gibi büyük bir karar verme bu tür şeyler için..

Erkekler Ne Diyor 8

• unutabilir .

0|0
    0|0
  • Yaaa ben annemin dogum gunünü bile unuttum takmayın bunlara bu kadar biz sizin kadar deger vermiyoruz iste bu konulara anlayın bunu

0|0
    0|0
  • böyle bir sebepten aklına geldiyse ayrıl meşgul etmem adamı

0|0
    0|0
  • benimde kız arkadaşm hatırlamadı ama intikamım kötü oldu :d

0|0
    0|0
  • onunla beraber ilk doğum gününmüydü

0|0
    0|0
    • hayir gecen yilda ben hatirlatmistim unutacakti nerdeyse ama bu yil dün hicbisey olmamis gibi davrandi unuttu resmen :((

• cok üzüldüm ya :(

• çok üzülme onunla mutsuzsan şekilendirmeye bak mutsuzsanda başka aşklara yelken aç duygusal birisin sanırım kendini çok yıpratma yazık edersin kendine

• vay terbiyesiz...

0|0
    0|0
  • ayrıl bence de eleman da kurtulsun :)) ne var bunda ya unutur tabi

0|0
    0|0
  • Bence de gayet normal. Bu doğum günü muhabbetinden oldum olası nefret etmişimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• unutamaz bence

0|0
    0|0
  • Erkekler özel günleri hatrlamayız unuturuz demesinler kişiden kişiye değişir bence ve sana verdiği gösteriri bu erkek arkadşm doğum günü yıl dönemi hatrlar hiç unuttuğunu görmedim..

0|0
    0|0
  • ya böyle erkekleri neyapmalı:/ bence sende onun doğum gününü hatırlama

0|0
    0|0
    • bana ne diyor biliyormusun bugün sende benim dogumgünümü hatirlamadin diyor salak. ben hatirlamistim hatta ona hediye bille yolladim onun bir kontürü yok diye aramadi.

• kendini haklı çıkartmaya çalışmış ama resmen saçmalamışş kontürü olmaması mazaret değil hem unuttum diyip kontürüm olmadığı için aramadım demesi de tuhaf

• hep kendini hakli cikarmaya calisiyor zaten

• Abi bazı erkekler gerçekten öküz ya.

1|0
    1|0
  • Gün bitmeden belki bir süpriz yapabilir şayet yapmazsa vur tekmeyi.

0|0
    0|0
  • Tuuu yontulmamış odun lan bu erkekler . Sende hatırlama bu sefer mort olsun

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler odun oluyor

0|0
    0|0
  • niye bu kadar boş işlerler uğraşıyosunuz olabilir hatırlamayabilir ne var bunda ayrılmayı düşündürcek? ?

1|0
    1|0
    • herkez kutlati bir o kutlamadi

• katıldım gizlican+

• teşekkürr ederim suskuncan :)

Yükleniyor...