Teknolojik aletlerin kaliteli olup olmadığını nasıl anlarım?

mesela bu sıralar aklımdan şöyle güzel kaliteli bir laptop satın almak geçiyor ama gelin görün ki teknolojik aletlerin hiçbirinden anlamıyorum yani benim işime yarayabilmesi için ( yani bişey aldığımda iş için gerekli olan belgelerde , özel yaşantıma ait olan belgelerde kolaylıkla ulaşabilmem açısından) hangi özellikleri barındırması gerekiyor bilemiyorum. bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim mesela laptop için hangi marka daha iyidir ? birde bazı şirketlerde laptoplar indirime girmiş oluyo bende onları gördükçe tereddüt yaşıyorum evet gerçekten cazip fiyat aralığında oluyolar ama biyerinde bişey illaki vardır die düşünüyorum acaba doğrumu düşünüyorum siz ne düşünüyoosunuz? şimdiden çok teşekkürler gelen cevaplara :)

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Laptop almak için ayırdığın bütçeyi belirtirsen sana yardımcı olabilirim.

700-1400

1000-2000 gibi.

0|0
    0|0
    • bütçe önemli değil sonuçta kaliteli uzun süre kullanabilceğim bişi istiyorum ilgin için teşekkürr ederim buarada :)

• alışabilirsen apple al. pratik olsun diyorsan airbook güçlü olsun diyorsan macbook..

Ama iş için kullanacaksan windows destekleyen modelleri tavsiye ederim benim favorilerim sony ve dell'dir. Bunların 1700-2500 civarı laptopları var gayet güçlü ve yıllarca kullanabileceğin sağlam aletler.

• çok teşekkürrlr :)

• En pahalısı en iyisidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...