Fatih Terim farkı (!) :D

Fark ettiyseniz Fatih hoca tribündeyken 6alatasaray bütün maçları almıştı şimdikine göre daha iyi oynuyodu yani :) Değisen ne oldu sizce ?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• 6alatasaray "6" manidar olmuş :) Fatih hoca iyidir şahsen ben takdir ederim. Bizim değerlendiremediğimiz bütün futbolcuları takımına aldı. Özellikle Umut yıldız oldu neredeyse. Real maçına gelince bence eşleşilen rakip çok güçlü. Burada birazda oyuncu motivasyonu düşüktü

0|0
    0|0
    • İkinci fener vakasını yaşadı :) Bence fatih terim sadece milli takımı çalıştırmalı.

• Şenol hoca içinde aynısı söylenmişti.Kendi takımını yönetemeyen Ülkenin takımını hiç yönetemez.Gayet başarılı bir hoca

• Hocalığına lafım yok ülkenin en iyisi sadece eski gs ruhu yok

Kızlar Ne Diyor 7

• 6alatasaray ne bu ergen kaynıyor site

0|3
    0|0
  • Drogba'ya geçmiş olsun,Umut sağolsun,

Tüm camia gurur duysun,

FORZAGALATASARAY da olsun <3

0|0
    0|0
  • en büyük GALATASARAY

koyduğumuz ARSENAL

koyduğumuza FENEV

koydu ARSENAL

yüzsüzleşmeyin bari FBjk

2|3
    0|2
    • Sizin bu kendini beğenmişliğiniz ne zmn bitcek :D Galatasaray kötü bir takım demiyorum tamam fenerdende iyi olsun hadi ama lütfen girip istatistiklere bkz :)

• Biz 6 yedik , 3 puan kaybettik ! Siz men yediniz ŞEREF , HAYSIYET , ONUR , GURUR Kaybettiniz .

1|5
    0|0
    • kendi evinde 6 yiyen takımın şerefi onu haysiyeti olmaz,maçtan sonra fatih terim bile kendi oyuncularına dedi insan şerefi onuru haysiyeti için oynar diye.

• namusunuzda kaybettiiniz ama reale karşı ahahaha

• Tamam kabullenmek istemiyosun ama gerçekler neyse bakalım :)

• Real Madrid bu mahalle takımı değil. Oradan atıp tutmak kolay. Şikebahçe çıksa ne bok yerdi merak ediyorum. Ama 2 yıl daha çıkamayacaksınız, şike yapmanın da bedeli var. Sizin bokluklarınız yüzünden 1 yıl da biz ceza aldık. Hala da konuşuyorsunuz.

0|2
    0|1
    • Emin ol 6 yemezdi :) Siz hala fenerbahçeyi karalayın.

• Bjkliyim, Gs'yi de savunuyorum, var mı itirazın? Kadir İnanır espirini en son 8 yaşında yapıyorduk. O yüzden çok bayatladı, aynı espiriyi bir daha yapma mümkünse.

• soruya bak yaşa bak:)

0|0
    0|1
  • mesela "6"alatasaray yerine hala "G"alatasaray !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aynen ya süper kupada Fatih Terim yokken 7enev5ahçeyi nasıl yenmiştik

1|1
    0|0
  • ne mal adamlarsınız yahu elin ispanyol takımı türk takımına 6 attı diye sevinip dalga geçiyorsunuz sizin türklüğünüze sıçayım

1|2
    0|0
  • Bunu sormak için fake hesap mı açtın.

0|2
    0|0
  • evet fatih terim gs kulubunde harcanan bır hoca. mıllı takıma geçsin artık mıllı takım kıymetını bılır en azından

0|0
    1|1
  • galatasaraylılar şimdi 1911'de real madrid'i 7-1 yendik muhabbeti çıkartırlar ahah .Dd maç deplasmanda ispanyada tam kadro tekneyle gidiyoruz futbolcuların yarısı çıkan kasırga sonucu cebeli tarık bogazında boguldu .dd ispanyayaya vardık 7 kişiyiz,7 kişi real madrid'e 7 gol attık derler hahahah

0|0
    0|4
  • fatih terim olmayınca 6s şampiyon olamaz. ya başında terim olacak ya da terim milli takımda olacak terim boşta olduğu sezonlarda gs asla şampiyon olamaz oyuncular kendi içlerinde bile şike yapıyorlar

0|0
    0|1
  • Altısaray iyi bi' takım öyle deme.

0|0
    0|7
    • Kötü bir takım demedim galatasarayın oyununu severim fenerli olmama rağmen zevk alırım maçlarını izlerken ama bu dikkatimi çekti sadece. Fatih hocada kötü bir hoca demiyorum türkiyenin en iyisi sonucta.

• real madrid lali ligada yenilince artık 6alatasarayı getirin bana der :DD.

0|0
    0|3
  • Şu provakatif soruya, ergence yazılmış 6saray ifadesine ve 45 üstü olarak görülen yaşa bakın.

fake ve Spam'mın tarifi bu olsa gerek.

Soruyu provakatif olduğu için

Nicki ise spam olduğu için şikayet ettim,herkezede bunu tavsiye ediyorum.

0|2
    0|0
  • fatihi yollayın tribüne gene

0|0
    0|0
  • sizin gibiler Milli Takım yenincede sevinmesin

2|2
    0|0
Yükleniyor...