Beşiktaş Galatasaray derbisi 22 eylül Bilet isteyen .

Beşiktaş Galatasaray derbisine kuzey trübünü kale arkası bilet, Almak isteyen kişiye 1 gün içinde teslim edilecektir. Kargo alıcıya aittir.

Fiyatı:40 tl.

gidemeyecegim için elimde kaldı.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Aahahaha 40 lriamı ? Fakirlere göreymiş maçlarda ahahah ya da biz kazıklandık :D :D

0|1
    0|0
    • bende 40 tl ye aldım zaten üstündede yazıyor biletin :) olimpiyat stadının her açıdan görüş mesafesi aynı zaten :)

• evet siz kazıklanıyorsunuz bugün bir barcelona maçına gittiğinde 25 euorya bilet var Türkiye'de biletler çok pahalı malesef olimpiyat stadına bundan fazla verilmez gerçekten.

• Tek başıma gidemem biri olsa alırdım :(

0|0
    0|0
    • tek başına sıkılır zaten insan. ben bu cevabı yazdııgmda zaten maç biteli biz yeneli bjk tarftarı sahaya ineli drogba 2 gol atalı biz havalara uçalı 1 gün oldu.

• 8tası 6s gitsen ne olur gitmesen:) biri şike biri 6 yer

Bide fenere laf ederler ya hic değilse fener ne 6 yer ne 8

0|0
    1|4
    • siz şike yapmakta ustalaşmışsınız

• biri fenerli kiliğina girmiş ahahahah

• Ya Allah aşkına mal mısın sen adam burda geyik mi yapıyor bilet satmaya çalışıyor zorunlu durumuından dolayı sen adamın konusu işgal ediyorsun, hayatınız lay lom yaa

Erkekler Ne Diyor 4

• Liverpool dan 8 gol yiyen ve madrid den 6 gol yiyen beş para etmez iki takımın maçını bedava olsa seyretmem.

0|0
    0|3
  • Beşiktaş'la ilgili olan facebook sayfalarında yazarsan mutlaka satarsın .

0|1
    0|1
  • Doğu tribünü bulursan haber verirsin

Bu arada bütün biletler tükenmiş.

0|0
    0|0
  • Kardeşim elinde 1 tane mi var bize 2 bilet lazımda arkadaşlar arıyor.

0|0
    0|0
    • 25 50 liraya yakın bir miktar o zaman 40 lira gayet normal biz 300 liraya falan alıyoz bileti derbi diyede oalbilir o ..

• kardeşim elimide 1 tane var gerçekden başka yok

• derbi diye olabilir evet çok büyük bir kalabalık bekliyor bjk klübü ondan ibletler birazda makul fiyatlarda satılıyor.Akatra

Yükleniyor...