Bekarlıkta en çok özledikleriniz neler?

evli beylere ve bayanlara soruyorum. bekarken yaptıklarınızı şöyle bir düşünün. ve şimdi evli oldugunuz için yapamadıklarınızı. ara sırada olsa bekarlık yıllarınızı düşünüpte özledikleriniz neler?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evli değilim ama sanırım pek bir eksiklik hissetmezdim. Zira bekarlığımı doyasıya yaşadım. Evliliğimide doyasıya yaşamak isterim. Yok öyle horoz ölür gözü çöplükte kalır işleri. Ama esasen bu evliliğin uyumundandır uyumlu ise eksik aramazsın. Gel görki bir istisna var sanırım. Şunu arardım evet. Bir kızın gönlünü yapabilmek için türlü yollar düşünüp taktikler geliştirip bir hatunun peşinden koşmayı. Bir kaç arkadaş bir araya geli*ne yapmalı yaptık ne olacak o yaptı nasıl karşılık vermeli gibi sohbetleri. Sokak ortasında yediğim her tokata karşılık daha fazla ilanı aşk etmeyi ve onun gönlünü fetetmeyi hedefleyen bir yaşantıyı yaşamayı. Evet sanırım bu günleri arardım.

0|0
    0|0
    • evlendikten sonra daha arayacagın neler neler çıkacak emin ol

• Bekarkende aradıkların vardı. Herşeye sahip olamazsın. Ama herşeyden yeteri kadar alabilirsin. Yerinde ve Zamanında herşey güzeldir. Zamanı doğru kullanırsanız aklınız geçmişte kalmaz. KALMAMALIDA ZATEN.

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlendiğim zaman cevaplarım :)) Sen pişmansın belli :))

0|0
    0|0
  • sorumluluk var istediğin zaman eve gitmeme gibi şansın yok evlisn kaçamak yapmak olmaz bekarken daldan dala geziyorsun

0|0
    0|0
  • bekarim evli olsamda engel tanimam :)

0|0
    1|0
  • bekarım,herşey güzel :p

0|0
    0|0
  • rahat hareket edememek özgürlüğün kısıtlanması örnek verilebilir

0|0
    0|0
    • rahat hareket etmek derken?

• yanlış anlaşılmasın. maça gitmek, arkadaşlarla toplanmak, saat kısıtlaması olmadan gezmek bunlar harika şeylerken evlenince bütün bunlar bitiyor

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...