Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste'' Sözüne katılıyor musunuz ?

Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ; Hükümetten galatasaraya hediye edilen 400 milyon dolarlık arena stadyumunu emsal göstererek, ''yapılmakta olan yeni Beşiktaş stadyumu için yardım talebinde bulundu. Ancak hükümet yetkilileri bu talebi olimpiyat oyunlarını alamadıkları ve galatasaray kulubunun o stadda avrupa maçlarında en iyi şekilde ülkemizi temsil edeceğini belirterek reddetti. Hemen akabinde galatasaray o stadda tarihi bir mağlubiyet alarak Türk takımlarının avrupa maçlarında kendi sahasında aldığı en farklı mağlubiyet rekorunu kırdı. Senelerce Beşiktaş yönetimi aynı şeyi vurguadı, Bizim vergilerimizle galatasaraya stad hediye ettiniz o staddan kimseye hayır gelmez. Ben bu söze katılırım milyonlarca beşiktaşlının ahını aldı o stad. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru söze ne denir .

1|0
    0|6

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir fenerbahçeli olarak bende katılıyorum bu söze. her takım kendı stadını kendı yapıyor galatasarayın ne ayrıcalığı var bir uefa kupasını aldıysa o kadarda ülkemizi rezil etti. böyle rezillik yaşayacağımıza avrupaya gıtmesınler.

0|1
    0|2
  • 5 * verdim ...

0|1
    0|3
  • hükümet ayrımcılık yapmış resmen

0|0
    0|1
  • Fatih terim gelsinler oynasinkar demisken. Sen de tutup boyle yardirirsan agzina agzina vururum. Ki terimden de zirnik haz etmem.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen seneki başarılar neydi o zaman :)) Böyle çıkarımlar komik

O stad Galatasarayın Meciköydeki stadın arazisini vermesi karşılığında yapıldı benzer bir öneri Beşiktaş yönetiminede yapıldı Beşiktaş Dolmabahçe'den çıkmak istemedi bunu kim demişse boş konuşmuş

0|3
    0|0
  • stadın maliyeti 500-600 trilyon.. galatasaray spor kulübünün devlete stadın yapımı karşılığında verdiği arazilerin maliyeti 416 milyon 500 bin dolar... ayrıca toki yapacağı hastane ile elde edeceği gelirleri saymıyorum bile..

0|3
    0|1
    • o arazı zaten devletındı gs orda kıracıydı kımın malını kıme verıyosunuz.

• 0|0
    0|2
  • bence çok saçma gs ye statd yapıldı diye herkese stad yapılması gerekmiyor.beşiktaşın affedilen vergi borçları ile kendine stad yapması mümkün.bence beşiktaş olimpiyat da devam etsin dolmabahçe ye stad yakişmıyor.

0|0
    0|2
  • koskoca BEŞİKTAŞ mazlum olmaz..

0|0
    0|1
Yükleniyor...