Böyle bir kadını unutabilir miydiniz?

Aşık olmadığınız ama etkilendiğiniz; Sizi mutlu eden, sizi gerek beden gerek ruhen tamamen tatmin eden, şefkatli, ilgili ve özverili bir kadını bok yere kaybettiğinizde, ve onun gittiğini gördüğünüzde nasıl hissedersiniz. Ve ilgi çekici bir erkek olmanıza rağmen bazı problemlerinizden dolayı yanlızlığa mahkümsünüz, sizle olan kadın sadece para verdiğiniz kadınlar, ama o kaybettiğiniz kız ise karşılıksız gelmiş size, tek kuruşunuz boğazına girmemiş. Bu durumda ne hissederdiniz? Onu kaybettikten sonra unutabilir misiniz?

Güncellemeler:
Dip Not: İlişkiye bitecek diye başlamıştı. Çünkü ben başka bir şehire taşınıyorum iki ay sonra. Ama vaadinden önce bitmesine sebep oldu.

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun. Birçok insanda az ya da çok bir etki bırakır bu durum. Dilerim bundan sora siz de o da mutlu olursunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elbetteki unutulur. Zira unuturum demeyle unutamazsınız. Zaten unutmuş olduğunuz birine unuturum dersiniz. Genelde ayrılıklarda bizleri yıkan gururdur kaybeden taraf olmak acı verir. sonra yeni birini aramak onun gibisini bulamam öz güvensizliği. Haa şuda varki harbi bir sevgi asla unutmaz gercekten kaybettiği icin yanar. Yok öyle unuturum iyisini bulurum. harbi sevgi unutmaz acısı diner dinginleşir düzelir hayata döner ama u-nut-maz. İnsanız dikkat edin hep birlikteyken deriz ki unuturum başkaları da var gözümüz fıldır fıldır oynar ama kaybedince alev alev yanarız. Terk edince de öyledir. alışmışız nasıl olsa gelir beni bırakmaz o diye. ama birde bakarız bu defa hesap tutmadı başlarız çark etmeye biz yanarız. İnsan sahip olma isteği ile yaşayan bir varlıktır. Bunu aşktan ayırırsak ayrıştırılmış hali ile işe bakarsak. Sendeki nedir aşk mı yoksa içgüdüsel tutkumu. İşte unutulurmu unutulmazmı buna göre cevap vermeli veya aramalısın.

0|0
    0|0
  • Böyle bir kadın hiç bir zaman unutulamaz. Yaptığınızdan veya başınızdan gelenden dolayı her zaman hayıflanızrsınız; ama bilirsiniz ki bir daha o gelmeyecek.

Hakikaten sevmek emek isteyen bir değer. Kolay harcanmaması gereken ve sermayesi insan olan bir duygu. Hep şu hatayı yaparız. Sahip olduğumuzu kendimizin sanırız. Yaşamda hiç bir şey sabit kalmadığına göre sahip olduğumuzu sandıklarımızın gidebileceğini bilerek, kaybetmemecesine uğraşmalıyız

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumda olsam ilişki bitecek diye ilişkiye başlamazdım ama farz edelim ki başladım. Anlattığın kadar tatmin olduysam gözüm hiç bir şey görmez. Beni de götür gittiğin yere derim. Reddedersen o zaman kaybetmek kaderimmiş derim ama asla unutmam.

0|0
    0|0
  • değerini bilmiyorsa başkasını bulursun

0|0
    0|0
    • Tabiki de öyle yapıcam. ama o üzülsün mutsuz olsun.

• 1- Unutamam

2- Pişmanlık

3- Özgüven düşüşü

4- Geleceğe dair inancımda düşüş

5- İsteklerimin azalması

6- Yaptıgım şeylerden daha az keyif almak

7- Vicdan azabı

ŞAyet bunların birçogunu yaşardım sanırım.

Fakat kişiden kişiye değişir, ama en az birisini yaşar.

cut.

0|0
    0|0
    • Sonu belli olan bir ilişki her an patlamaya hazır bomba gibidir, erken de bitebilir, geç de bitebilir. Fakat bunu da göz önüne alarak bitmesininde daha doğru oldugunu düşünmüş veya olacağına varsın hesabı yapmış olabilir.

• aynen öyle oldu çakma üye :) ama üzülsün istiyorum biliyorsun...

• Arkadaşlar insanlar ilk okul arkadaşlarının bile ismini hatırlarken sevgili dediğiniz insanı nasıl unutacaksınız kendimden olsun etrafımdaki büyüklerimden olsun biliyorum unutulmuyor tek unutulan neden nefret ettiğin

0|0
    0|0
  • Böyle bir kadını bulan kaybetmek istemez. Böylesi sevgilim olsun :-) Boğazından da geçen her kuruş helal olsun :-)

0|0
    0|0
  • eğer onunla ilerisini düşünmüyorsam üzülmem.. onun adına sevinirim hatta.

0|0
    0|0
  • çok bayanı unuttum ama ilkini unutamadım

0|0
    0|0
  • Hangi şehire taşınıyorsun sen bakalım? :-) O değerini bilmiyorsa sen de değerini bileni bulursun :-)

0|0
    0|0
  • asla unutamazsınn yoksa sende bende onlardanımmı diyosunnn?

0|0
    0|0
  • sonuç nedir sen hangi şehire taşıneden ve hala anmlattığın gibi güvenin kednine tammı ;))

0|0
    0|0
  • hayatımda beni seven bir kadın hiç olmadığı için empati kuramadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • her şeyin hayırlısı

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey hissetmem gittiği gün unuturum.

0|0
    0|0
  • hala unutamadım öylesi vardı ve halen görüştüğümüz her seferde eşekler gibi pişman olduğumu söylerim

0|0
    0|0
  • unutlmaz ama o senin değerini bilen biri değil senin niyetin başka onun niyeti başka demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok üzücü ya. vicdanına kalmış unutup unutmamak

0|0
    0|0
Yükleniyor...