Cok sevdıgınız kız sızı arkadas olarak sevıyorum bunun disinda sana karsi bisey hissetmiyorum derse

cok sevdıgınız kız sızı arkadas olarak sevıyorum bunun disinda sana karsi bisey hissetmiyorum derse nasıl bı yol cızmelıyım elbette tecrube yasamısınızdır bır kızı ya da bır erkegı cok sevdınız boyle cevap aldınız ne yapmak gerekır dusuncelerınızı ve önerınızlerı beklıyorum

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Esasta bu konu kişinin bayan ya da erkek olmasına ve yaşananlara göre değişiklik gösterir. Ben söyleyenin bayan olduğunu varsayarak cevap vereyim. Bana göre bu durum bazı olayların tam olgunlaşmadığı ve maksimum düzeyde soğuk kanlılık ve mantığın gerektiğini gösteren bir durumdur. Bu durumda kişi sizi tanımakta istiyor olabilir veyahut gerçekten bir his beslemiyorda olabilir. Farketmek ikiside aynı şey. Çözüm mü. 1 ) sabır. yapacaklarınızın neticesini sabırla bekleyin yavaş yavaş ilerleyin. 2) aşla kendisinden vazgeçtiğinizi açıkca söylemeyin. 3) sülük gibi yapışıp herfırsatta ilanı aşk etmeyin. dilin yapacağı bişey yoktur burada. İCRAATLAR : duruşunuz bakışınız ses tonunuz davranışınız ile onu etkileyin. ortak bir cevre bulun zaman saman bir araya gelin ama hergün değil. asla söylemeyin ama gözleriniz ile belli edin ses tonunuz ile belli edin. Tavrınız şu olmalı. BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİN ama Hislerin ve Düşüncende önemli. Ben sabırla beklerim taki sen bekletmekten usanıncaya kadar. ve arkadaş gibi yaşayın zaman geçirin. ekseriyetle bir gurub içerisinde bir araya gelin. ve tavırlarınız davranışlarınız herkesten farklı olsun. Espirili ama şaklaban değil. Ciddi ama soğuk Değil. Ağır ama kasıntı değil. Zaman ile size karşı ısınacaktır. Her görüşmeden sonra düşünecek yorumlayacaktır. yorumladıkca alışacaktır. eğerki netice alamıyorsanız Demekki o sahsın istediği formatta biri olamadınız ya da değilsiniz. Böyle ise zaten olmasın zira olsada bir vakit sonra monotonluk ve ayrılık can dostunuz olacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu bir kez yaşadım, bunu diyen kız sadece egoistten ibarettir bana göre + gereksiz vicdan yapıyordur.

Sonrasını göz önünde bulundurarak belli bir vakit geçtikten sonra iletişimi koparırdım

cut.

1|0
    0|0
  • çok sevdiğin birisiyle arkadaş kalacaksın sonra onun sevgilisi yanında arkadaş gibi davranacaksın ben terk ettim bir daha da konuşmadım zor oldu bunu kabullenecek biri var mı onu da bilmem

1|0
    0|0
    • evet cok zor bende su an aynı durumdayım napsam hep kotu hıssedıyorum

• fazla zorlamazdım.

1|0
    0|0
  • Saygı Gösteririm :)

1|0
    0|0
  • sağlık olsun dünyanın sonu değil yaa, diğer alternatiflere yönelerim :D

1|0
    0|0
  • iyi günler deyip yanından ayrılırım daha da muhattap olmam arkadaşlığımı da keserim

1|0
    0|0
  • arkadaşlığı bitirir, tüm iletişimimi ve bağlantımı keserdim sanırım

1|0
    0|0
    • bende oyle yapmak ıstıyorum bakalım gerı gelecek mı merak edecek mı arkadas olarak benı

• Yani şunu demek istemiş hiç şansın yok malesef ahahahahah yok yok yok

1|0
    0|0
  • ağaca bağlayıp parmaklarının arasına çıra yakacak değiliz ya. öyle görüyorsa zorlayamam ki.

1|0
    0|0
  • bunun birde sevdiğim kız bana abi deyince versiyonu vardır o daha kötüdür :)

0|0
    1|0
  • eğer gerçekten çok seviyorsan asla ama asla vazgeçme yani peşini bırakma derim sonradan neden çabuk vazgeçtim deyip canın sıkılacağına elimden geleni yaptım dersin

0|0
    0|0
  • maalesef hiç şansın yok demektir..unutmaya bakacaksın...bir süre sonra başkaları karşına çıkacaktır :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünya o kişiden ibaret değil başkasına müracaat

1|0
    0|0
    • İstediğin bir şeyi alamıyorsan demekki yeteri kadar emek vermemişsin demektir. Gercekten istiyormusun yoksa hayatında birinin olmasınımı istiyorsun. bu önemli bir soru. Hayatın her anını kontrollü ve iradeli yaşamak gibi bir zaruretimiz var. unutmayın. Hayat tesadüfleri sevmez. Başkaları var cümlesi bazen doğru bir sözdür. bazen ise korkularımızla yüzleşmekten kaçmanın bahanesidir.

• Bana söylendi saygı duydum arkadaş kaldık yapacak birşey yok :D

1|0
    0|0
  • ben aynısını söyledımm ve almadıgım beddua hakaret ıftıra kalmadı karsı taraftan

1|0
    0|0
Yükleniyor...